Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni

Rozstanie Maf

Polecane posty

Gość moni

Jak myślicie o co tam poszło? Ja byłam w ogromnym szoku, że oni potrafią być ze sobą, mieć tak ogromne zaufanie do sobie i że nie przeszkadzają im tak rzadkie widywania sie i to nie zburzylo ich zwiazku przez te 5 lat. Każde sobie imprezowało w swoim gronie, wyjeżdżało ze znajomymi lub z pracy i totalny luz, więc miałam ich jako taki jakby wzór, że ja tez powinnam być troche luźniejsza, a nie że facet jest całym światem i pare dni bez niego to koniec świata. A teraz jestem w ogromnym szoku, że jednak się rozstali, jednak tak jak sądziłam nie da się mieć aż takiego luzu i braku zazdrości do kogoś kogo kochasz. Uważam, że u nich to była bardzo duża przyjaźń i miłość przyjacielska, a nie romantyczna, zwłaszcza od niego bił taki chłód i obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Sądzę, że nie powinno cie to interesować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnjdkfdif

Wierność w show biznesie to coś, czego nie ma. Młodzi, znani, całkiem ładni - bez sensu wiązać się na stałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmt

no ciekawe czy doszlo tam do tego ze ktores sie zauroczylo w kim nowym, na pudelku juz pisali ze byla widziana z jakims typem chociaz wiadomo ze ma od groma znajomych wiec to nie musi byc nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Malo ktorej parze na swieczniku udaje sie. No chyba, ze bronia prywatnosci w zwiazku, ale u nich tego zabraklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wardega ostatnio wypowiedzial sie na temat zwiazkow "ludzi internetu". Nie powiedzial, o kogo chodzi, ale mowil, ze to zwiazki ustawki dla zasiegow i reklamodawcow. Mowil, ze mial od czolowej influenserki taka propozycje, ale odmowil i ona zwiazala sie z innym yputuberem. Ciocia lifestyle i ten jej wujek Tez udawali, ze sa razem dla kontraktow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A oni się nie rozstali już wcześniej? Teraz jej przypisują romans z fabi.jańskim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gosc napisał:

 Ciocia lifestyle i ten jej wujek Tez udawali, ze sa razem dla kontraktow. 

za to teraz udaje że wcale nie jest z tym z top model 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni

Wiecie mnie to strasznie dziwi bo ona jeszcze z 2 tyg ryczała, że Czaruś tel zostawił w Uberze w Dubaju i jak on sobie poradzi. Zresztą widać było na wszystkich jej relacjach na insta, że jest wręcz w okół niego owinięta. A tu plask i nagle ona zaproponowała rozstanie i oboje to super znoszą? Nie jestem w stanie tego zrozumieć. Zazwyczaj to jedno cierpi okropnie, ale żeby oboje naraz mieli w dupie rozstanie to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież o tym ich rozstaniu pudelki huczały już ze 2 lata temu - przyłapali Czarka z inną. Maff tez bawiła się z innymi 😝 No ale obowiązywały kontrakty, więc ciągnęli farsę dalej. Kontrakty się skończyły, więc się „rozstali” 😂 A głupki wierzyły w ich szczerą milosc 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Dokładnie, oni już daaawno nie byli razem tylko kontynuowali farse ze względu na reklamy. Tak samo jak para Liestyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pst

mi sie nie chce wierzyc w te kontrakty reklamowe bo przeciez oni nic nie reklamowali razem, ona zyje glownie z kampanii modowych i kosmetycznych, w ktorych on nigdy nie bral udzialu i nie czerpali profitow z tego ze sa razem, bo swiat ich wiecej osobno widywal niz razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość pst napisał:

mi sie nie chce wierzyc w te kontrakty reklamowe bo przeciez oni nic nie reklamowali razem, ona zyje glownie z kampanii modowych i kosmetycznych, w ktorych on nigdy nie bral udzialu i nie czerpali profitow z tego ze sa razem, bo swiat ich wiecej osobno widywal niz razem

Reklamowali, reklamowali i to sporo

np. COCA COLA

Reszty mi się nie chcę szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×