Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Na ile lat wygląda i czy podoba wam sie selena gomez?

Polecane posty

Gość Gość

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Twarz ma szerszą niż wyższą 

Dobry opis. Szeroka żaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

jak można takich rzeczy nie wiedzieć, w piwnicy żyjesz? 

Hahaha a co to jakaś zbawicielka świata że każdy powinien znać? To tylko średnia piosenkarka znana głównie nastolatkom . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

jak można takich rzeczy nie wiedzieć, w piwnicy żyjesz? 

Nie żyję w piwnicy, ale nie mam pojęcia kto to jest. To znaczy teraz już mam, bo było w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biu

Myślę, że jest bardzo piękna. Kuracja hormonalna i pogrubienie rysów twarzy to nic, przecież zawsze może schudnąć. Najgorsze jest to, że tak piękna dziewczyna stosuje botox i robi inne interwencje, które pomału robią z niej klona z instagramu... 

Każda kobieta po dłuższym stosowaniu medycyny estetycznej zamiast twarzy zaczyna mieć maskę. I to widać. Człowiek intuicyjnie rozpoznaje taką "sztuczną" twarz, bo przestaje być ona ludzka, a zaczyna przypominać robota. Mechanizm obronny pomaga rozpoznawać nam autentyczność i to co jest naturą, a co nią nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie podoba mi sie. Ma zbyt okragla twarz chociaz przez innych moze byc uwazana za piekna. W ogole faceci to swinie pisza ze podoba im sie kobieta ale w wieku do 25 lat. A nam sie podobaja przystojni milionerzy. Wiec  i tak nie macie szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie podoba mi sie. Ma zbyt okragla twarz chociaz przez innych moze byc uwazana za piekna. W ogole faceci to swinie pisza ze podoba im sie kobieta ale w wieku do 25 lat. A nam sie podobaja przystojni milionerzy. Wiec  i tak nie macie szans.

Nie znam facetów którym podobałaby się selena, zazwyczaj kobiety uważają ją za piękną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najpiękniejsza? W życiu. Gdzie jej tam np. do iriny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez przesady z tą podnieta Irina. Taka sobie na tle innych znanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.11.2019 o 20:21, Gość Gość napisał:

Bez przesady z tą podnieta Irina. Taka sobie na tle innych znanych.

Bez przesady to z tą podnietą Seleną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli okrągła twarz nie podoba się większości facetów, nawet jeśli ma ładne delikatne rysy twarzy? Serio sam kształt twarzy ma takie znaczenie? Ja tez mam okrągła buzie, uważana jestem za ładna, jestem szczupla ale przykro się robi czytając to...faceci to maja wymagania... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie przede wszystkim u kobiet podobają się małe głowy, lekko okrągłe buzie. Trochę jakby u dziecka. To odejmuje kobiecie lat a dodaje uroku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mnie przede wszystkim u kobiet podobają się małe głowy, lekko okrągłe buzie. Trochę jakby u dziecka. To odejmuje kobiecie lat a dodaje uroku. 

to prawda, małe delikatne buzie nieważne czy bardziej okrągła czy trójkątna przy dużych oczach daje wrażenie młodego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi się akurat Selena średnio podoba, chociaż uważam ze to piękna kobieta. Po prostu nie typ urody który na mnie robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładna jest, ale ma bardzo kiepskie proporcje. Na fotkach to się nie rzuca w oczy, ale kiedyś jakiś film z nią oglądałam i cały czas myślałam, że dziwnie wygląda. Głowa wielka w stosunku do ciała i proporcje jak u bardzo niskiej osoby, a nie jest wcale taka niska. To nie chodzi o to, że okrągła twarz, bo buzię ma akurat ładną. To nie znaczy, że nie jest atrakcyjną kobietą. A wygląda młodo, jak niemal każda  zadbana kobieta w tych czasach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mój typ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wygląda na 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×