Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominika5 7558

Czy z takimi ocenami można zostać artystą?

Polecane posty

A jeśli tak to jakim najlepiej?  J. polski - dostateczny wos - dostateczny plastyka - dostateczny muzyka - dobry wf - dobry edb - dobry zajęcia artystyczne - dobry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz być artysta malarzem, szukają do malowania ścian na budowach i przy remontach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliniany dzban
2 godziny temu, Dominika5 7558 napisał:

A jeśli tak to jakim najlepiej?  J. polski - dostateczny wos - dostateczny plastyka - dostateczny muzyka - dobry wf - dobry edb - dobry zajęcia artystyczne - dobry 

Mój mąż miał z polskiego ocenę 3, plastyki 4 lub 5, muzyki 4, wf 3, angielski 4. maturę zdał  dosć słabo - matura 2004.

wyjechał z Polski jak tylko weszlismy do Unii.

pierwsze lata pracował fizycznie, po drodze się wlasnie tam poznaliśmy, namówilam go na naukę w college bo wiedzialam że ma potencjal, był bardzo zdolny jeśli chodzi o projektowanie, szkicowanie, ogolnie graficznie. poszedł na trzyletni kurs, dzienny, nadal pracujac pół etatu.  skończył kurs "komunikacja graficzna i projektowanie" , pół roku później zaczął pracę w zawodzie, potem powoli coraz większe doświadczenie, nowa praca, wiadomo podwyżki wraz ze zdobywanym doświadczeniem ,awans, no i obecnie zarabia nieco ponad 40,000 funtów rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Artystą można zostać będąc kompletnym głąbem zewszystkiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Artystą można zostać będąc kompletnym głąbem zewszystkiego. 

Ze wszystkiego” napisało mi się razem 😅

einstain miał kiepskie oceny i oblał egzamin na studia (gdzieś czytałam) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Możesz być artysta malarzem, szukają do malowania ścian na budowach i przy remontach 

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×