Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szalka

Czy facet, który zdrada jest w stanie nosić obrączkę? Jak myślicie?

Polecane posty

Gość Szalka

Jak w temacie. Co myślicie na ten temat? Czy facet który ma romans lub sypią z inna lub innymi to nosi obrączkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A obrączka to jakiś simlock  na kootasa? Niektórzy noszą dlatego, ze to jeszcze bardziej przyciąga kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A obrączka to jakiś simlock  na kootasa? Niektórzy noszą dlatego, ze to jeszcze bardziej przyciąga kobiety 

Zgadzam się, z tym, że nie kobiety, a szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma piernik do wiatraka? Ja nie zdradzam, a obrączki nie noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Zgadzam się, z tym, że nie kobiety, a szmaty.

No siedmiogłowe smoki uwodzące śpiewem niczym syreny Odyseusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro niewiele znaczy dla niego przysiega i sakrament to myslisz ze wieksza wartosc ma kawalek metalu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loook

a co ma obrączka do wierności, bo ja kompletnie nie potrafię dostrzec związku? 😮

zresztą ani kootas, ani tzipa nie mydło, nie zużywa się. Grunt, żeby się tylko nie wydało, bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No siedmiogłowe smoki uwodzące śpiewem niczym syreny Odyseusza...

To, że obyczajowo-mentalne dzi/wki mają ogniście i gorąco pomiędzy nogami, to wiemy, ale, że mają po kilka głów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość loook napisał:

a co ma obrączka do wierności, bo ja kompletnie nie potrafię dostrzec związku? 😮

zresztą ani kootas, ani tzipa nie mydło, nie zużywa się. Grunt, żeby się tylko nie wydało, bo czego oczy nie widzą tego sercu nie żal

Pewnie mąż autorki nie chce nosić obrączki i ta szuka przyczyny, albo z koleżanką się kłóci i sprawdza, która ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

A obrączka to jakiś simlock  na kootasa? Niektórzy noszą dlatego, ze to jeszcze bardziej przyciąga kobiety 

No właśnie też tak słyszałam. Podobno chodzą takie po świecie, które są podniecone na myśl, ze facet jest zajęty i tylko tacy jej sie podobają. Mój mąż nosi, ja nie noszę. Ani nie nalega żebym nosiła. Ale jak nosiłam to żaden facet też się na mnie nie rzucał tylko dlatego, ze mam obrączkę 😁 ale może moj nosi, bo właśnie czeka na chętne 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie mąż autorki nie chce nosić obrączki i ta szuka przyczyny, albo z koleżanką się kłóci i sprawdza, która ma rację.

Obczaila że mąż koleżanki nie nosi obrączki i chce jej dosrać, ale jest tak głupia, że nie wie czy to ma ze sobą jakiś związek, więc piszę na kafe, żeby poradzić się mundrzejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś taki facet z którym współpracowałam, stwierdził że na obrączkę lepiej biorą 😄 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Obczaila że mąż koleżanki nie nosi obrączki i chce jej dosrać, ale jest tak głupia, że nie wie czy to ma ze sobą jakiś związek, więc piszę na kafe, żeby poradzić się mundrzejszych.

Patrz, na to nie wpadłam. Możesz mieć rację.

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś taki facet z którym współpracowałam, stwierdził że na obrączkę lepiej biorą 😄

Bo widzisz, są takie baby, które mają we krwi rywalizację połączoną z kure/stwem, a jednocześnie kupę kompleksów, to jak dadzą radę obciągnąć żonatemu, to czują się lepsze od żon. Biedne nie wiedzą, że ci zdradzający żonaci, to mają większe kur/estwo we krwi od nich i łapią wszystko co na drzewo i do wody nie ucieka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Bo widzisz, są takie baby, które mają we krwi rywalizację połączoną z kure/stwem, a jednocześnie kupę kompleksów, to jak dadzą radę obciągnąć żonatemu, to czują się lepsze od żon. Biedne nie wiedzą, że ci zdradzający żonaci, to mają większe kur/estwo we krwi od nich i łapią wszystko co na drzewo i do wody nie ucieka. 

Albo takie, które szukają przygody a nie związku na stałe, bo np nie chcą albo same są w małżeństwie. Z takim żonatym jest większa gwarancja że to będzie bez zobowiązań. Osobiście też tego nie rozumiem, ale nie obwiniała bym tylko jednej strony za to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest. Znam kobiety którym nie przeszkadza obrączka, znam facetów którzy ściagają obrączkę przed randką z kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Obczaila że mąż koleżanki nie nosi obrączki i chce jej dosrać, ale jest tak głupia, że nie wie czy to ma ze sobą jakiś związek, więc piszę na kafe, żeby poradzić się mundrzejszych.

Mój mąż tez nie nosi, ja tez nie nosze. To nie znaczy że się zdradzamy 🤷🏻‍♀️ Pracujemy w szpitalu i zamiast ściągać i zakładać codziennie przed/po pracy dopóki nie zgubimy po prostu zostawiamy w domu 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja przyjaciółka spotykała się z chłopakiem który sciągał obrączkę na randki. Poszłyśmy do fotografa robić zdjęcie do dyplomu a tu zonk. W gablocie ślubne zdjęcia jej ukochanego. Taki pech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×