Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Teściowa gada głupoty wnuczce

Polecane posty

Gość Ania

Moja teściowa za każdym razem jak u niej jesteśmy albo do nas przyjeżdża gada głupoty mojej 4letniej córce. Zazwyczaj to jakieś niegroźne bzdury ale czasami szlag mnie trafia . Teściowa jest emerytowaną sędziną i wydaje jej się ze wszystkie rozumy pozjadała. Teraz przyjechaliśmy do niej na trzy dni żeby odwiedzić groby bliskich .

Nad grobem brata mojego męża podczas mszy razem z teściem zaczęli szeptać córce że ich syn zmarł bo nie słuchał się rodziców i ze jak córka nie założy czapki to też umrze i zjedzą ją myszy (brat męża zmarł w wyniku nieleczonego zapalenia płuc w wieku 22 lat). Córka na szczęście się śmiała bo nie rozumiała ale zdarzało się ze po paru akcjach babuni bała się zasnąć albo się moczyła. 

W niedzielę powiedziała córce ze nie wolno czesać małym dziewczynkom włosów bo będą głupie (???). Oczywiście od trzech dni jest płacz i awantura codziennie rano przy czesaniu. Mój mąż oczywiście jak prawdziwy maminsynek powtarza cały czas ze mama żartowała i ani myśli jej upomnieć . Porażka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty ja upomnij, powiedz że jak nie przestanie straszyć twojej córki to nie będzie miala z nią kontaktu. Dziwię się, że jeszcze tego nie zrobiłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati

Ale bzdety, chyba to nie sędzina, a ty nie orzeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Niegroźne bzdury? Zobacz jak córka reaguje... dla dziecka to, co słyszy od rodzicow/opiekunow/autorytetów to są prawdy, na których buduje całą swoją wiedzę o funkcjonowaniu świata. Mózg dziecka chłonie wszystko jak gąbka. 

Na szczęście Ty masz większy wpływ na dziecko i możesz to "wyprostować". Tłumacz dziecku, że jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No ludzie, jak można nie zareagować W TRAKCIE trwania takiej dyskusji. Tylko jeszcze rozmyślać po fakcie czy wypada czy nie. Dziecko ci się moczy w nocy a ty dumasz. Jedziesz z grubej rury przy takim tekście, że "Asiu/Kasiu nie słuchaj takich głupot, bo babcia bzdury opowiada jak z bajek", a teściowej lodowe spojrzenie. Jeśli nie pomaga to tekst jak wyżej, o tym żeby się ogarnęła bo następne odwiedziny po 18-tce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ati
8 minut temu, Gość gość napisał:

No ludzie, jak można nie zareagować W TRAKCIE trwania takiej dyskusji. Tylko jeszcze rozmyślać po fakcie czy wypada czy nie. Dziecko ci się moczy w nocy a ty dumasz. Jedziesz z grubej rury przy takim tekście, że "Asiu/Kasiu nie słuchaj takich głupot, bo babcia bzdury opowiada jak z bajek", a teściowej lodowe spojrzenie. Jeśli nie pomaga to tekst jak wyżej, o tym żeby się ogarnęła bo następne odwiedziny po 18-tce. 

Jaka teściowa, taka synowa i jaka synowa taka teściowa, a sędzinę to chyba tylko w sądzie widziałaś w spr o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze używa się zwrotu sędzia. Rodzaj nie ma znaczenia.

4 letnie dzieci są już bardzo mądre i to co ktoś do nich mówi wpływa na ich psychikę. W tym przypadku na pewno negatywnie. Jeśli to prawda co napisałaś - teściowa nie powinna mieć w ogóle kontaktu z wnuczką. Nie ma nad czym gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BrawoTy

Sędzia nie sędzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morro

Najpierw naucz się poprawnie pisać a potem wypominaj ,,głupoty” teściowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feminazistki

SĘDZIA nie sędzina SKONFXCIE Z TYMI DURNYMI KOŃCÓWKAMI GŁUPIE BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sędzia

Nie ma takiego słowa jak sędzina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Sędzina to żona sędziego, tak jak hrabina jest żoną hrabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie

Teściowa jest emerytowaną sędziną i wydaje jej się ze wszystkie rozumy pozjadała.

xx

Hmm, wolałabym taką teściową niż tępego garkotłuka, który również opowiada brednie z tym, ze jeszcze bardziej odrealnione 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×