Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na zachodzie europy żyje się lepiej zarobki są 5xlepsze, ludzie nie są tak podli jak w Polsce

Polecane posty

Gość alo
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Żenada 😂😂

Tak żenada, przedż już z tym mopem do innego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
13 godzin temu, Gość gość napisał:

No to nie zawojowaliście Szkocji niestety.

A po co mieli zawojowac ?

Oni chcieli spokojnie i bez klopotow zyc ,a nie walczyc codziennie o przetrwanie 🙂

 I to osiagneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość alo napisał:

Tak żenada, przedż już z tym mopem do innego działu.

Hahaha 🤦‍♀️ serio czujesz się lepiej jak tak piszesz? Musisz być bardzo biednym  człowiekiem. I nie pisze tu o pieniądzach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość alo napisał:

Tak żenada, przedż już z tym mopem do innego działu.

Jesteście zbyt zabawni żeby dalej nie czytać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość alo napisał:

Jeśli nie, to dlaczego czujecie się zobligowani zawiadamiać polskę na polskim portalu, że pracujecie za biurkiem,jakby to było równoznaczne z otrzymaniem nagrody Nobla, ośmieszacie się i prosicie o drwinę. 

Ktos chciał was uświadomić że Polacy nie pracują tylko na zmywaku albo na mopie co cały czas powtarzacie jak zdarta płyta. 

PiS wam płaci czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość alo napisał:

Tak żenada, przedż już z tym mopem do innego działu.

Alez ty masz kompleksy, starsznie mi ciebie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ktos chciał was uświadomić że Polacy nie pracują tylko na zmywaku albo na mopie co cały czas powtarzacie jak zdarta płyta. 

PiS wam płaci czy co? 

Oczywiscie, ze to oplacani TROLLE! 

pewnie maja  "az" 20 zl na godzine !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Oczywiscie, ze to oplacani TROLLE! 

pewnie maja  "az" 20 zl na godzine !!

Musi tak być, normalni ludzie się tak nie zachowują 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo

Mam pytanie, dlaczego tak zależy wam na opisywaniu swojego życia, osiągnięc obcym ludziom na portalu w innym kraju. Potrzebujecie aprobaty, podziwu, nie macie przyjaciół, szacunku w miejscu gdzie mieszkacie, jesteście samotni, nielubiani... O co chodzi. Nikt normalny nie pisze do obcych ludzi, dostałem pracę za biurkiem, awansowałem, kupiłem perfumy, zarabiam więcej od sąsiada, siostry, kolegi... Przecież obcych ludzi to nie obchodzi, może udajcie się do psychoterapeuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość TEO napisał:

Jeśli zna się Polskę tylko z kafeterii a szeroki świat z pozycji zmywaka, kasjerki czy sprzedawczyni to nie wie się niczego. Po przeczytaniu całego wątku nasuwa się wniosek, że wyjechały i/iotki, niech Unia się męczy.

Unia to przyjela je z otwartymi ramionami 🙂

A z toba dalej Pl sie meczy..

Tak to jest jak sie zna Pl z pozycji zmywaka, kasjera czy sprzedawcy, a szeroki swiat jedynie z kafe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość TEO napisał:

Bardziej nadajesz się na jasnowidza niż sprzątaczkę.

Gosciu nie wiesz co to HR oficer ?

Sprawdz wgoogle 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość alo napisał:

Mam pytanie, dlaczego tak zależy wam na opisywaniu swojego życia, osiągnięc obcym ludziom na portalu w innym kraju. Potrzebujecie aprobaty, podziwu, nie macie przyjaciół, szacunku w miejscu gdzie mieszkacie, jesteście samotni, nielubiani... O co chodzi. Nikt normalny nie pisze do obcych ludzi, dostałem pracę za biurkiem, awansowałem, kupiłem perfumy, zarabiam więcej od sąsiada, siostry, kolegi... Przecież obcych ludzi to nie obchodzi, może udajcie się do psychoterapeuty

🤦‍♀️ To wszystko były odpowiedzi na wasze prymitywne ataki. Nie przeinaczaj faktów. 

Zresztą, w tym poście też prowokujesz i obrażasz.

Biedny mentalnie człowieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktos chciał was uświadomić że Polacy nie pracują tylko na zmywaku albo na mopie co cały czas powtarzacie jak zdarta płyta. 

PiS wam płaci czy co? 

Na pewno, ale piszące tutaj to tylko zmywaki obsługują, nikt na poziomie nie chwali się praca za biurkiem, bo to normalka, no może nie na emigracji, prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlatego własnie myślę poważnie o wyniesieniu się stad... Szczególnie, że mam zawód jako asystentka stomatologiczna, więc jeśli podszkolę język może mogłabym pracować nawet w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Gosciu nie wiesz co to HR oficer ?

Sprawdz wgoogle 😛

Ty zmień gazety, bo masz je z czasów komuny, mentalność też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość alo napisał:

Na pewno, ale piszące tutaj to tylko zmywaki obsługują, nikt na poziomie nie chwali się praca za biurkiem, bo to normalka, no może nie na emigracji, prawda.

Nikt się nie chwali, tylko odpowiada na wasze stereotypy, że nie każdy pracuje na zmywaku! Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy w kółko będziesz powtarzał to samo? Nudny jesteś już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

🤦‍♀️ To wszystko były odpowiedzi na wasze prymitywne ataki. Nie przeinaczaj faktów. 

Zresztą, w tym poście też prowokujesz i obrażasz.

Biedny mentalnie człowieku. 

Nic dziwnego, że emigrant ma manię prześladowczą, współczuję i współczuję angolom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nikt się nie chwali, tylko odpowiada na wasze stereotypy, że nie każdy pracuje na zmywaku! Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy w kółko będziesz powtarzał to samo? Nudny jesteś już 

My nie zadajemy pytań, na czym pracujecie na emigracji, to emigracja zakłada takie puste tematy i psuje sobie nastrój na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość alo napisał:

My nie zadajemy pytań, na czym pracujecie na emigracji, to emigracja zakłada takie puste tematy i psuje sobie nastrój na własne życzenie.

Psujemy nastrój? W sumie racja. Na początku te wymyślone głupoty były śmieszne, ale z czasem zrobiły się smutne. Wspolczuje braku umiejetnosci czytania i złośliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość alo napisał:

Nic dziwnego, że emigrant ma manię prześladowczą, współczuję i współczuję angolom.

Hahaha 😂 co jeszcze wymyślisz? Musisz się bardziej postarać, bo jeszcze obetna ci premie za brak pomysłowości 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość poza PL napisał:

A po co mieli zawojowac ?

Oni chcieli spokojnie i bez klopotow zyc ,a nie walczyc codziennie o przetrwanie 🙂

 I to osiagneli.

To samo jest do osiągnięcia w pierwszym lepszym mieście  w Polsce trzeba jednak dać coś więcej niż wychodzenie w szlafroku po hot doga ze stacji 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość poza PL napisał:

 Zawistne polaczki pragnace na sile udowodnic wyzszosc PL,zawsze, ale to zawsze przeliczaja  ceny i zarobki na zlotowki 😄

 

Przelicz sobie polskie zarobki na funty,a potem z ta wyplata przezyj miesiac w UK 😉

 

I przestan w kolo macieju gadac o tych dwukrotnie wyzszych cenach.. To z punktu widzenia polaczka sa wyzsze..

Skoro w Uk sa dwukrotnie wyzsze, to w PL sa pieciokrotnie 😉

ale po co mam wyjeżdżać do ciapakowje jukej? to rzecz gustu, wy tam ugrzęźliście bo nie mieliście z własnej winy szans na rozwój w Polsce to teraz dobieracie argumenty, klasyczny syndrom wyparcia.

ps. osławiona benzyna w Polsce 4,09 na Orlenie, ponad funta na BP to jest rzeczywiście pięciokrotność 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

No ma. Po co jej kariera, skoro ma spokojne  i bezpieczne zycie ?

Kariera to marcheka dla ludzi by tyrali jak najwiecej ,zapominajac o zyciu..

dla ambicji i samorozwoju, ludzie tego typu pchają świat do przodu a nie siedzący w srefie bylejakości i komfortu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

To samo jest do osiągnięcia w pierwszym lepszym mieście  w Polsce trzeba jednak dać coś więcej niż wychodzenie w szlafroku po hot doga ze stacji 😄

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

dla ambicji i samorozwoju, ludzie tego typu pchają świat do przodu a nie siedzący w srefie bylejakości i komfortu 🙂

Bo w Polsce wszyscy ambitni na wysokich stanowiskach 😂 myślą co będą jeść pod koniec miesiąca 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

ale po co mam wyjeżdżać do ciapakowje jukej? to rzecz gustu, wy tam ugrzęźliście bo nie mieliście z własnej winy szans na rozwój w Polsce to teraz dobieracie argumenty, klasyczny syndrom wyparcia.

ps. osławiona benzyna w Polsce 4,09 na Orlenie, ponad funta na BP to jest rzeczywiście pięciokrotność 😄

Znowu przeliczanie funtow na złotówki. Liczy się jak długo pracujesz na ten litr benzyny. Ilez można tłumaczyć to samo? Jacyś ograniczeni jesteście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gosc napisał:

Gosciu nie wiesz co to HR oficer ?

Sprawdz wgoogle 😛

ja sprawdziłam, nic ciekawego robota trochę lepsza od zasuwania na mopa i brygadzisty na zakładzie, nie ma sensu epatować stanowiskiem, które stanowi dowód potwierdzający tezę o tym, że z Polski wyjeżdżają nieudacznicy do UK i żadnych prestiżowych prac się tam nie podejmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
18 minut temu, Gość alo napisał:

Mam pytanie, dlaczego tak zależy wam na opisywaniu swojego życia, osiągnięc obcym ludziom na portalu w innym kraju. Potrzebujecie aprobaty, podziwu, nie macie przyjaciół, szacunku w miejscu gdzie mieszkacie, jesteście samotni, nielubiani... O co chodzi. Nikt normalny nie pisze do obcych ludzi, dostałem pracę za biurkiem, awansowałem, kupiłem perfumy, zarabiam więcej od sąsiada, siostry, kolegi... Przecież obcych ludzi to nie obchodzi, może udajcie się do psychoterapeuty

Takie same pytania mozna by bylo zadawac w stosunku do calej kafe 😉

Po co ludzie tu pisza o dzieciach, tesciowych,szwagierkach, kochankach, mezach, zakupach itp. ? Ogolnie mowiac o swoim zyciu?

Po co ty tu wchodzisz i to czytasz ? Komentujesz ? Darmowa swjsa psychoterepeutyczna,prawda ? 😉

W dziale Poza Polska , nie mozna nic napisac, zaraz temat jest albo strolowany,( identycznie jak tu, te same wpisy, te same teksty ) albo jest zablokowany,gdyz nie pasuje do jedynej slusznej wizji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ja sprawdziłam, nic ciekawego robota trochę lepsza od zasuwania na mopa i brygadzisty na zakładzie, nie ma sensu epatować stanowiskiem, które stanowi dowód potwierdzający tezę o tym, że z Polski wyjeżdżają nieudacznicy do UK i żadnych prestiżowych prac się tam nie podejmują

🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Serio, ile wam płacą za robienie z siebie glupkow? Opłaca się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×