Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na zachodzie europy żyje się lepiej zarobki są 5xlepsze, ludzie nie są tak podli jak w Polsce

Polecane posty

Gość poza PL
10 minut temu, Gość gość napisał:

To samo jest do osiągnięcia w pierwszym lepszym mieście  w Polsce trzeba jednak dać coś więcej niż wychodzenie w szlafroku po hot doga ze stacji 😄

No to szerokiej drogi i se wojuj 🙂

Ja wole spokojne zycie i mozliwosc  wychodzenia w szlafroku po bulki i gazete w sobote rano 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość poza PL napisał:

No to szerokiej drogi i se wojuj 🙂

Ja wole spokojne zycie i mozliwosc  wychodzenia w szlafroku po bulki i gazete w sobote rano 😉 

🙌 i to, że nie mają cię za wariata jak się uśmiechniesz do kogoś na ulicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Psujemy nastrój? W sumie racja. Na początku te wymyślone głupoty były śmieszne, ale z czasem zrobiły się smutne. Wspolczuje braku umiejetnosci czytania i złośliwości. 

Akcja powoduje reakcję, jesteście nieszczere, napastliwe, piszcie szczerze o swoich potrzebach, można porozmawiać, czemu nie, wszyscy wiedzą jak tam jest, każdy ma w rodzinie czy znajomych kogoś na obczyźnie, a świat coraz mniejszy i nie znam nikogo kto nie jeździłby poza polskę. Brak umiejętności czytania, mylisz się, umiemy czytać nawet między wierszami, oczywiście są biedni, ciemni jak wszędzie, ale Polska to nie zadupie i nie zakała Europy, zmiencie płytę i będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość alo napisał:

Akcja powoduje reakcję, jesteście nieszczere, napastliwe, piszcie szczerze o swoich potrzebach, można porozmawiać, czemu nie, wszyscy wiedzą jak tam jest, każdy ma w rodzinie czy znajomych kogoś na obczyźnie, a świat coraz mniejszy i nie znam nikogo kto nie jeździłby poza polskę. Brak umiejętności czytania, mylisz się, umiemy czytać nawet między wierszami, oczywiście są biedni, ciemni jak wszędzie, ale Polska to nie zadupie i nie zakała Europy, zmiencie płytę i będzie ok!

Między wierszami to wy sobie dopisujecie 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
19 minut temu, Gość gość napisał:

ale po co mam wyjeżdżać do ciapakowje jukej? to rzecz gustu, wy tam ugrzęźliście bo nie mieliście z własnej winy szans na rozwój w Polsce to teraz dobieracie argumenty, klasyczny syndrom wyparcia.

ps. osławiona benzyna w Polsce 4,09 na Orlenie, ponad funta na BP to jest rzeczywiście pięciokrotność 😄

Skoro ci dobrze w Pl to sobie tam siedz,nikt ci nie zazdrosci,korzystaj ze swoich szans na rozwoj i krzyzyk na droge 😉

p.s.

A oslawiona benzyna- ile kupisz literkow tej benzyny za swoje stawke godzinowa ?4-5 ?

Ja kupie ponad 10 🙂

Jesli przeliczyasz na funty,to przelicz swoja stawke godzinowa i wtedy sie posmiejemy 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
14 minut temu, Gość poza PL napisał:

Takie same pytania mozna by bylo zadawac w stosunku do calej kafe 😉

Po co ludzie tu pisza o dzieciach, tesciowych,szwagierkach, kochankach, mezach, zakupach itp. ? Ogolnie mowiac o swoim zyciu?

Po co ty tu wchodzisz i to czytasz ? Komentujesz ? Darmowa swjsa psychoterepeutyczna,prawda ? 😉

W dziale Poza Polska , nie mozna nic napisac, zaraz temat jest albo strolowany,( identycznie jak tu, te same wpisy, te same teksty ) albo jest zablokowany,gdyz nie pasuje do jedynej slusznej wizji 🙂

Właśnie pasujesz do tych piszących wiecznie o "teściach", bratowych,szwagierkach,partnerach, a to tylko...patologia. Są też normalni na kafeterii, ale widocznie wywodzisz się z tych co  te w/w bzdety piszą, bo masz potrzebe pokazania im, że nie musisz już mieszkać na pięterku u teściowej i zamieniłaś brak pracy na kasie w biedronce na kasę w wUK. Chcecie być traktowane poważnie, bądźcie poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość alo napisał:

Właśnie pasujesz do tych piszących wiecznie o "teściach", bratowych,szwagierkach,partnerach, a to tylko...patologia. Są też normalni na kafeterii, ale widocznie wywodzisz się z tych co  te w/w bzdety piszą, bo masz potrzebe pokazania im, że nie musisz już mieszkać na pięterku u teściowej i zamieniłaś brak pracy na kasie w biedronce na kasę w wUK. Chcecie być traktowane poważnie, bądźcie poważne.

Serio te kasy w sklepach, zmywaki, sprzątanie które nam wmawiacie jest już cholernie NUDNE! Zmieńcie płytę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Znowu przeliczanie funtow na złotówki. Liczy się jak długo pracujesz na ten litr benzyny. Ilez można tłumaczyć to samo? Jacyś ograniczeni jesteście? 

glupcy nie rozumieja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość poza PL napisał:

A oslawiona benzyna- ile kupisz literkow tej benzyny za swoje stawke godzinowa ?4-5 ?

Ja kupie ponad 10 🙂

Jesli przeliczasz na funty,to przelicz swoja stawke godzinowa i wtedy sie posmiejemy 😉

 

dokladnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
28 minut temu, Gość gość napisał:

dla ambicji i samorozwoju, ludzie tego typu pchają świat do przodu a nie siedzący w srefie bylejakości i komfortu 🙂

Nastepne propagandowe teksty - strefa komfortu.

Po grzyba mam sie z niej ruszac, skoro osiagnelam tam komfort w zyciu ?

Po co ? Dla jakiego "rozwoju" wydumanego przez ternerow rozwoju osobistegoo ?

Nie musze wychodzic ze swojej strefy komfortu by  sie rozwijac . Skoro zapisze sie na kurs np.lepienia w glinie czy robienia w ceramice, poczytam wiecej ciekawych ksiazek, skoncze jakis kurs komputerowy,  rozwine sie,lecz nie opuszcze swojej strefy komfortu.

Samorozwuj nie wiaze sie z tyrka,ciezka praca i robota po godzinch.Moze byc latwy i przyjemny 🙂

Nobla nie zdobedziesz, swiata nie popchniesz do przodu, ale jak chcesz cale zycie gonic za "samorozwojem" i karmic wydumane "ambicje", to prosze bardzo. Wolna droga. Skoro cie to uszczesliwia..

Ja wole zyc.Spokojnie i leniwie, jak mi sie podoba. Miec czas na wszystko co dla mnie wazne.Rozwijac sie nie naruszajac mojej strefy komfortu, bo nie po to ja budowalam , by teraz z niej wychodzic , bo jakis guru personalny mi tak kaze 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

glupcy nie rozumieja.

 

Ja myślę, że oni dobrze rozumieją, po prostu płacą im, żeby udawali głupich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo w Polsce wszyscy ambitni na wysokich stanowiskach 😂 myślą co będą jeść pod koniec miesiąca 🤣

Ale to żałosn

 

24 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Takie same pytania mozna by bylo zadawac w stosunku do calej kafe 😉

Po co ludzie tu pisza o dzieciach, tesciowych,szwagierkach, kochankach, mezach, zakupach itp. ? Ogolnie mowiac o swoim zyciu?

Po co ty tu wchodzisz i to czytasz ? Komentujesz ? Darmowa swjsa psychoterepeutyczna,prawda ? 😉

W dziale Poza Polska , nie mozna nic napisac, zaraz temat jest albo strolowany,( identycznie jak tu, te same wpisy, te same teksty ) albo jest zablokowany,gdyz nie pasuje do jedynej slusznej wizji 🙂

Nie wiem, nie wchodzę na poza polskę, ale może każdy ma dosyć waszych wieści dziwnej treści o Polsce z czasów komuny i o waszych "wysokich" stanowiskach. Raczej podzielcie się z rodziną i przyjaciółmi, no ale może i oni mają już dosyć, ufffff jedynej słusznej wizji o emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
12 minut temu, Gość alo napisał:

Właśnie pasujesz do tych piszących wiecznie o "teściach", bratowych,szwagierkach,partnerach, a to tylko...patologia. Są też normalni na kafeterii, ale widocznie wywodzisz się z tych co  te w/w bzdety piszą, bo masz potrzebe pokazania im, że nie musisz już mieszkać na pięterku u teściowej i zamieniłaś brak pracy na kasie w biedronce na kasę w wUK. Chcecie być traktowane poważnie, bądźcie poważne.

Na kafe nie ma normalnych 😉

Tu sie wchodzi dla relaksu,odstresowania i darmowego zgrywu.

A jak sie poruszy faktycznie ciekawy temat, to trolle od razu reaguja ,bo niepoprawny 😉

 

Nie zalezy mi bys mnie traktowal powaznie, nie jestes nikim istotnym ,a twoja opinia nic dla mnie nie znaczy..Co najwyzej utwierdza mnie w przekonaniu, ze w Pl nic sie nie zmienilo, a na pewno komentarze troli przez lat 15..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
18 minut temu, Gość poza PL napisał:

Skoro ci dobrze w Pl to sobie tam siedz,nikt ci nie zazdrosci,korzystaj ze swoich szans na rozwoj i krzyzyk na droge 😉

p.s.

A oslawiona benzyna- ile kupisz literkow tej benzyny za swoje stawke godzinowa ?4-5 ?

Ja kupie ponad 10 🙂

Jesli przeliczyasz na funty,to przelicz swoja stawke godzinowa i wtedy sie posmiejemy 😉

 

Nie wiem z czego tutaj się śmiac. Ktoś wyjechał, bo musiał z powodów ekonomicznych, ktoś został bo stać go na benzynę  na miejscu.  Może bardziej wypadałoby zapłakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
4 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Na kafe nie ma normalnych 😉

Tu sie wchodzi dla relaksu,odstresowania i darmowego zgrywu.

A jak sie poruszy faktycznie ciekawy temat, to trolle od razu reaguja ,bo niepoprawny 😉

 

Nie zalezy mi bys mnie traktowal powaznie, nie jestes nikim istotnym ,a twoja opinia nic dla mnie nie znaczy..Co najwyzej utwierdza mnie w przekonaniu, ze w Pl nic sie nie zmienilo, a na pewno komentarze troli przez lat 15..

Jak brakuje argumentów zawsze kończy się zarzutem o trollowaniu, żałosneeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość alo napisał:

Nie wiem z czego tutaj się śmiac. Ktoś wyjechał, bo musiał z powodów ekonomicznych, ktoś został bo stać go na benzynę  na miejscu.  Może bardziej wypadałoby zapłakać?

Taaak właśnie widzę jak wszystkich stać na benzynę na miejscu. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
6 minut temu, Gość poza PL napisał:

Na kafe nie ma normalnych 😉

Tu sie wchodzi dla relaksu,odstresowania i darmowego zgrywu.

A jak sie poruszy faktycznie ciekawy temat, to trolle od razu reaguja ,bo niepoprawny 😉

 

Nie zalezy mi bys mnie traktowal powaznie, nie jestes nikim istotnym ,a twoja opinia nic dla mnie nie znaczy..Co najwyzej utwierdza mnie w przekonaniu, ze w Pl nic sie nie zmienilo, a na pewno komentarze troli przez lat 15..

Właśnie, nie zależy wam na poważnym traktowaniu... to nikt was poważnie nie traktuję, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość alo napisał:

Jak brakuje argumentów zawsze kończy się zarzutem o trollowaniu, żałosneeee

Argumentów nie brakuje, tylko jakiekolwiek już nie mają sensu i tak przekrecicie je tak, żeby wam pasowało, zaatakujecie albo prymitywnie wyśmiejecie.  Ilez można? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
12 minut temu, Gość alo napisał:

Ale to żałosn

 

Nie wiem, nie wchodzę na poza polskę, ale może każdy ma dosyć waszych wieści dziwnej treści o Polsce z czasów komuny i o waszych "wysokich" stanowiskach. Raczej podzielcie się z rodziną i przyjaciółmi, no ale może i oni mają już dosyć, ufffff jedynej słusznej wizji o emigracji.

A po co wchodzisz na ten watek skoro cie nie dotyczy ?

Polska z czasow komuny ?

Bylam w Pl na Wszystkich Swietych.. Przegapilam pustki w sklepach,kartki na towary i kto wogole dal mi paszport ?

Czy ty zyjesz w innej lini czasowej czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość alo napisał:

Właśnie, nie zależy wam na poważnym traktowaniu... to nikt was poważnie nie traktuję, amen.

Zależy mi na tym, żeby traktowały mnie poważnie osoby, ktore ja traktuje poważnie. Takie opłacane trolle z neta nimi nie są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
6 minut temu, Gość alo napisał:

Nie wiem z czego tutaj się śmiac. Ktoś wyjechał, bo musiał z powodów ekonomicznych, ktoś został bo stać go na benzynę  na miejscu.  Może bardziej wypadałoby zapłakać?

Tak, nad przeliczona na funty stawka godzinowa 🙂

Stac go na benzyne na miescu,jasne,tylko na ile litrow ? 😉  Za tyle samo godzin pracy ? To jest tematem i nad tym mozna plakac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Argumentów nie brakuje, tylko jakiekolwiek już nie mają sensu i tak przekrecicie je tak, żeby wam pasowało, zaatakujecie albo prymitywnie wyśmiejecie.  Ilez można? 

Argumentów... na co? Ze jesteście głupi czy mądrzy? Słyszymy tylko jak wam się powodzi na kasie lub HR Officer :), kogo to...

A ch, jak przyjeżdżacie na święta w adidasach, wszyscy się oglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
3 minuty temu, Gość poza PL napisał:

Tak, nad przeliczona na funty stawka godzinowa 🙂

Stac go na benzyne na miescu,jasne,tylko na ile litrow ? 😉  Za tyle samo godzin pracy ? To jest tematem i nad tym mozna plakac 🙂

Wybacz, że tutaj nikt nie kupuje benzyny w kadziach 100l, sorry, nie sama benzyna człowiek zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość alo napisał:

Argumentów... na co? Ze jesteście głupi czy mądrzy? Słyszymy tylko jak wam się powodzi na kasie lub HR Officer :), kogo to...

A ch, jak przyjeżdżacie na święta w adidasach, wszyscy się oglądają 🙂

Skoro cie to nie obchodzi, to po co tak się produkujesz i osmieszasz coraz bardziej z każdym kolejnym wpisem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
16 minut temu, Gość poza PL napisał:

Na kafe nie ma normalnych 😉

Tu sie wchodzi dla relaksu,odstresowania i darmowego zgrywu.

A jak sie poruszy faktycznie ciekawy temat, to trolle od razu reaguja ,bo niepoprawny 😉

 

Nie zalezy mi bys mnie traktowal powaznie, nie jestes nikim istotnym ,a twoja opinia nic dla mnie nie znaczy..Co najwyzej utwierdza mnie w przekonaniu, ze w Pl nic sie nie zmienilo, a na pewno komentarze troli przez lat 15..

Faktycznie, ciekawy temat, ze zmywaka na HR Officer. Zły adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Skoro cie to nie obchodzi, to po co tak się produkujesz i osmieszasz coraz bardziej z każdym kolejnym wpisem? 

Chcę was rozweselić, rozluźnić wam gumki w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alo

Wybieram się na zwiedzanie Londynu, strach spotkać Polaka po tych wpisach, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.11.2019 o 12:30, Gość Gosc napisał:

Czesto niektore rzeczy sa nawet tansze😳

chemie woze rodzicow do Polski, ciuchy tez kupuje tylko u siebie czyli w De... w lumpie często dzieciakom kupuje taniej niż w Polsce, tylko markowe i często z metkami. Na promocjach w h&m czesto taniej Niz w Polsce. Jedzenie Xenien jest Juz podobnie Jak w polsce.. benzyna tyle sami Co w polsce... zarobki duzo wyzsze. Jedynie uslugi tu sa duzo drozsze fryzjer Czy budowlane... Ale w Polsce zyje sie super 😁zawsze tracę jakieś 300 € lekko na życie jak przyjadę do rodziców... leki dla dzieci za darmo, dentysta tez👍

Takze dużo plusów jak dla mnie

mieszkam w de już 6 lat i widzę coraz więcej plusów niż minusów 👋

Ciekawe dlaczego tak jest, że tam jest taniej i lepiej? Już odpowiadam, w Polsce od lat rządzą ludzie, którzy wypełniają instrukcje innych mocarstw, toteż nie pozwolą nam się bogacić. Polak ma zapiep*zać  za przysłowiową miskę ryżu. Prosty przykład nasze niewoli: znalazłeś na swojej ziemi zakopane złoto lub inny skarb i co powinieneś zrobić z tym fantem, ano oddać państwu bez marudzenia. Takie w Polsce prawo. Inaczej jest w Stanach lub w zach. Europie. I podobnie jest z wszystkim innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Znowu przeliczanie funtow na złotówki. Liczy się jak długo pracujesz na ten litr benzyny. Ilez można tłumaczyć to samo? Jacyś ograniczeni jesteście? 

a to tylko pracą człowiek żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawe dlaczego tak jest, że tam jest taniej i lepiej? Już odpowiadam, w Polsce od lat rządzą ludzie, którzy wypełniają instrukcje innych mocarstw, toteż nie pozwolą nam się bogacić. Polak ma zapiep*zać  za przysłowiową miskę ryżu. Prosty przykład nasze niewoli: znalazłeś na swojej ziemi zakopane złoto lub inny skarb i co powinieneś zrobić z tym fantem, ano oddać państwu bez marudzenia. Takie w Polsce prawo. Inaczej jest w Stanach lub w zach. Europie. I podobnie jest z wszystkim innym.

Jest tak dlatego, że Polska nie ma własnego przemysłu. Tyle, że za powód obstawiam uwarunkowania historyczne, a nie spisek obcych mocarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×