Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

macie może zestaw lego pociąg mam pytanie

Polecane posty

Gość gość

Ten zestaw to elektryczna lokomotywa. LEGO City 60198 Pociąg towarowy. Czy tym pociągiem można się bawić poza torami, czyli czy będzie jeździć popychany ręką. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam o co mi chodzi. Szukam lego pociągów, ale syn nie lubi elektrycznych, woli zabawę gdzie sam popycha kolejkę. Po prostu czy te koła sprawnie obracają się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile syn ma lat? W duplo jest taki pociąg bez torów ale może syn juz za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Lego creator masz same ciuchcie i to o wiele tańsze, ale malutkue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzięki za odpowiedzi. Syn ma 4,5 lata. Te małe już mamy. Syn po prostu ma teraz fazę na pociągi. Duplo odstawił już jakiś czas temu. Z lego dobrze sobie radzi. Sam układa. Jakby te pociągi jeździły też bez elektryki to super. No ale nikt z mojego otoczenia nie ma tych zestawów. A w sklepie nie potrafili odpowiedzieć mi na pytanie. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cena tego który cię interesuje to ponad 600 zł. Duża jej cześć to tory i pilot na baterię. Jak syn się boi elektrycznych to pomysl o czymś nie z klocków. .

Fajne są ciuchcie że stacyjkowo, też są do nich tory ale ciuchcie ss do pchania ręką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A musi być lego? Istnieje coś więcej niż lego. Nie mam na myśli podróbek, ale całkiem coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tu autorka.

Doprecyzuję, syn nie boi się kolejek elektrycznych, po prostu mniej go interesują rzeczy, na które może głównie patrzeć. Lubi dosłownie brać w ręce i jeździć, również po torach. Tak wiem ile kosztuję ten zestaw i jestem skłonna go kupić, wyłożyć mechanizm elektryczny, żeby syn teraz mógł pobawić się. Ma inne kolejki, łącznie z drewnianymi, plastikowymi itd. 

Stacyjkowo odpada, ale dziękuję za sugestię. Synowi nie podobają się takie z twarzami, z bajek. Woli takie odwzorowane z reala. 

Dlatego szukam informacji czy one bez mechanizmu będą jeździć czy ich koła po wyjęciu mechanizmu będą działać jak dziecko będzie pchać. Szukam prezentu na mikołaja, żeby syn był naprawdę zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×