Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Facet stara się o kobietę tylko do momentu pierwszego zaliczenia

Polecane posty

Gość Realista

Po tym jak wreszcie uda się mu ją zaliczyć, jego stosunek do niej zmienia się o 180 stopni, przestaje mu zależeć i zaczyna ją olewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie by było odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

U mnie by było odwrotnie

Wydaje ci się

Tak jest ułożona męska psychika że jak już upolujemy zwierzynę to przestaje nam zalezej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Realista napisał:

Po tym jak wreszcie uda się mu ją zaliczyć, jego stosunek do niej zmienia się o 180 stopni, przestaje mu zależeć i zaczyna ją olewać

Nie mierz wszystkich swoją miarą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Realista napisał:

Po tym jak wreszcie uda się mu ją zaliczyć, jego stosunek do niej zmienia się o 180 stopni, przestaje mu zależeć i zaczyna ją olewać

Nie mierz wszystkich swoją miarą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To logiczne. Po co więc o tym pisać jak o odkryciu jakiejś nowości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Realista napisał:

Po tym jak wreszcie uda się mu ją zaliczyć, jego stosunek do niej zmienia się o 180 stopni, przestaje mu zależeć i zaczyna ją olewać

No to wtedy kop takiego w d.o.o.p.ę i szukamy takiego, któremu będzie zależało cały czas, a nie tylko do momentu pierwszego zaliczenia. Poza tym kobiety nie są głupie i bardzo wcześnie widzą więcej niż wam się wydaje. W dodatku wiedzą jak sprawdzić, na czym facetowi naprawdę zależy. Jesteśmy co poniektóre bardzo ostrożne i nieufne w kontaktach z mężczyznami, żeby nie zarażać się niepotrzebnie jakimś syfem od byle kogo. Selekcja musi być 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Realista napisał:

Wydaje ci się

Tak jest ułożona męska psychika że jak już upolujemy zwierzynę to przestaje nam zalezej

Nie bierzesz pod uwagę jednej zmiennej - uczuć. Wiem z autopsji, że facet zakochany na rzęsach stanie by być  przy "tej" kobiecie, stąd tyłu wydojonych z kasy i cierpiących udręki jakie baby złe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No trudno. Później budzi sie taki z ręką w nocniku w wieku 45 lat i widzi,. Ze takiego rozkladajacego.sie dziada to zadna juz nie chce (oczywiście pod warunkiem, ze nie jest milionerem) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No trudno. Później budzi sie taki z ręką w nocniku w wieku 45 lat i widzi,. Ze takiego rozkladajacego.sie dziada to zadna juz nie chce (oczywiście pod warunkiem, ze nie jest milionerem) 

Jestem z mężem 12 lat i tyle ile on mi dał to nikt mi nawet nie był w stanie obiecać 😉 a wszystko to po seksie, jeśli ślub, dziecko, wsparcie, wymarzony dom, szacunek i duuuużo pieniędzy jest tą zmianą o 180 stopni to bardzo dobrze, niech się zmieniają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×