Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Przyjme buty dla dziewczynki na zime 34

Polecane posty

Gość gość
15 minut temu, Gość To help napisał:

Ha ha chyba żartujesz że ktoś przedstawi obcej osobie dokumentacji o swoich dochodach!Jeśli ktoś ma buty na zbyciu to faktycznie że może jej oddać za darmo, ja na przykład buty po dzieciach oddaję samotnej matce z trójką dzieci. Jedno z jej dzieci chodzi z moją córką do przedszkola. Wcześniej oddawałam na Facebooku za czekolady.

Oczywiście, że tak. Na emamy jest weryfikacja, czy mówisz prawdę. Musisz przesłać wszystkie dokumenty mówiące o twoich dochodach, obciążeniach itd. A szlachetna paczka to co? Nie przedstawiasz obcej osobie swoich dochodów? Ty znasz tą matkę, a w necie, czy jak chcesz szlachetna paczkę zrobić, to skąd wiesz, czy im faktycznie tak ciężko? No właśnie stąd, że dana organizacja weryfikuje dochody. Jak nie udowodnisz, że faktycznie tak jest jak przedstawiasz, to nie otrzymasz pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam takie buty, nowiutkie. Co jeszcze ci potrzebne?

Ty jej wyślesz za darmo a ona 500 + przeznaczy dla siebie. Ci ludzie robią się coraz bardziej pazerbi. Dostają ogromne wsparcie od państwa i dalej zebraja bo im szkoda wydać kase na własne dziecko. Ja bym takim osobom odrazu dzieci zabrała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul her
12 minut temu, Gość Werq napisał:

Tak ale Ty znasz tą kobiete, której pomagasz. A autorce w ciemno i po nieuwiarygodnieniu papierami nie wyślą nic. Tam było za dużo oszustw.

Nie wiem w ogóle o czym piszecie, o jakich oszustwach ani co to za kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul URL je
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, że tak. Na emamy jest weryfikacja, czy mówisz prawdę. Musisz przesłać wszystkie dokumenty mówiące o twoich dochodach, obciążeniach itd. A szlachetna paczka to co? Nie przedstawiasz obcej osobie swoich dochodów? Ty znasz tą matkę, a w necie, czy jak chcesz szlachetna paczkę zrobić, to skąd wiesz, czy im faktycznie tak ciężko? No właśnie stąd, że dana organizacja weryfikuje dochody. Jak nie udowodnisz, że faktycznie tak jest jak przedstawiasz, to nie otrzymasz pomocy.

ale szlachetna paczka to jest zupełnie co innego, jest to program rządowy i nie możesz oszukać w dokumentacjach,jest weryfikacja a ta kobieta może po prostu nie przedstawić ci wszystkich papierów z dochodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul URL je
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ty jej wyślesz za darmo a ona 500 + przeznaczy dla siebie. Ci ludzie robią się coraz bardziej pazerbi. Dostają ogromne wsparcie od państwa i dalej zebraja bo im szkoda wydać kase na własne dziecko. Ja bym takim osobom odrazu dzieci zabrała. 

Ale ta kobieta pisze tylko i wyłącznie o butach,ona nie chce żadnej pomocy finansowej, jedynie używane buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
1 minutę temu, Gość Ul URL je napisał:

ale szlachetna paczka to jest zupełnie co innego, jest to program rządowy i nie możesz oszukać w dokumentacjach,jest weryfikacja a ta kobieta może po prostu nie przedstawić ci wszystkich papierów z dochodami.

W szlachetnej paczce potwierdza sytuacje rodziny,  pracownik mopsu. Nikt w ciemno nie pomaga, tylko jelenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
2 minuty temu, Gość Ul URL je napisał:

Ale ta kobieta pisze tylko i wyłącznie o butach,ona nie chce żadnej pomocy finansowej, jedynie używane buty...

To już nie te czasy, żeby dzieci nosiły używane buty. Potem mają jakieś problemy ze stopami, nogami, z prawidłową postawa ciala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Ul URL je napisał:

ale szlachetna paczka to jest zupełnie co innego, jest to program rządowy i nie możesz oszukać w dokumentacjach,jest weryfikacja a ta kobieta może po prostu nie przedstawić ci wszystkich papierów z dochodami.

Co ty pier/dolisz? Jaki program rządowy? To jest kościelny projekt! Organizuje to Stowarzyszenie Wiosna założone przez księdza Jacka Stryczka w Krakowie. I też ta rodzinka nie musi przedstawiać wszystkich dochodów. Do mopsu jak robisz na czarno, to też nie przedstawiasz tego dochodu itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ul URL je napisał:

Ale ta kobieta pisze tylko i wyłącznie o butach,ona nie chce żadnej pomocy finansowej, jedynie używane buty...

No tak ale jak dostanie buty za darmo wtedy te pieniądze zostaną w jej kieszeni i będzie mogła wydać na siebie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela
Przed chwilą, Gość Pati napisał:

To już nie te czasy, żeby dzieci nosiły używane buty. Potem mają jakieś problemy ze stopami, nogami, z prawidłową postawa ciala. 

Dokladnie. Wystarczy podejsc do poradni ortopedycznej ile tam jest ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Jestes oszustką auutorko. Wstydź sie babo pazerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tu autorka! To nie mój temat na emamy!! Dajcie już spokój, niczego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Pati napisał:

W szlachetnej paczce potwierdza sytuacje rodziny,  pracownik mopsu. Nikt w ciemno nie pomaga, tylko jelenie.

Następna, która guzik wie. Żaden pracownik z mopsu, tylko wolontariusz od księdza Stryczka. Jak myślisz dlaczego do szlachetnej paczki wlicza się 500+, a do zasiłków z mopsu nie? Bo to pozarządowa inicjatywa. To działa na podobnej zasadzie co WOŚP. Tylko WOŚP zbiera pieniądze na sprzęt medyczny, a Stowarzyszenie Wiosna zbiera fanty pod choinkę dla biednych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perl
25 minut temu, Gość Pati napisał:

To już nie te czasy, żeby dzieci nosiły używane buty. Potem mają jakieś problemy ze stopami, nogami, z prawidłową postawa ciala. 

jestem przeciwnego zdania, teraz właśnie bardzo dużo dzieci nosi używane buty, chodzi o eko "sreko" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pękł
11 minut temu, Gość gość napisał:

Następna, która guzik wie. Żaden pracownik z mopsu, tylko wolontariusz od księdza Stryczka. Jak myślisz dlaczego do szlachetnej paczki wlicza się 500+, a do zasiłków z mopsu nie? Bo to pozarządowa inicjatywa. To działa na podobnej zasadzie co WOŚP. Tylko WOŚP zbiera pieniądze na sprzęt medyczny, a Stowarzyszenie Wiosna zbiera fanty pod choinkę dla biednych.

Na jakiej podstawie wolontariusz może zweryfikować dochody danej rodziny, przecież można nie powiedzieć nieprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Pękł napisał:

Na jakiej podstawie wolontariusz może zweryfikować dochody danej rodziny, przecież można nie powiedzieć nieprawdę.

Ale mnie to nie interesuje, czy ktoś w szlachetnej paczce powie prawdę, czy nieprawdę. Interesuje mnie tylko to, że niektórzy błędnie myślą, że szlachetna paczka to program rządowy, a to nieprawda. Na jakiej podstawie? Na takiej samej jak w mopsie. W mopsie też wiele korzystających z zasiłków nie mówi prawdy i dostaje kasę. Tylko, że do oszusta w szlachetnej paczce dokładać się nie muszę, a do oszusta w mopsie już się dokładam ze swoich podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Maz mial wypadek w pracy za granica, niestety pracowal na czarno 😞 w zwiazku z tym nic mu sie nie nalezy....nie chce podawac wiecej szczegolow, bo jednak boje sie, ze ktos mnie zidentyfikuje. Jestem zalamana i nie wiem jak przezyjemy. Ale kazdy tylko podkresla - masz przeciez 500+ !

Dlaczego mąż w tych czasach pracował na czarno? Legalna praca jest dostępna na wyciągnięcie ręki, bezrobocie jest rekordowo niskie. Mąż pewnie wolał dostawać więcej "na rękę" i nie odprowadzać jak inni podatków, ubezpieczeń i innych obciążeń, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Następna, która guzik wie. Żaden pracownik z mopsu, tylko wolontariusz od księdza Stryczka. Jak myślisz dlaczego do szlachetnej paczki wlicza się 500+, a do zasiłków z mopsu nie? Bo to pozarządowa inicjatywa. To działa na podobnej zasadzie co WOŚP. Tylko WOŚP zbiera pieniądze na sprzęt medyczny, a Stowarzyszenie Wiosna zbiera fanty pod choinkę dla biednych.

Ty swoje a ja swoje. Sąsiadka była wpisana do Szlachetnej Paczki rok temu i potwierdzał jej sutuacje pracownik Mopsu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Jaka długość wkładki to kupię takie buty i Pani wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ty swoje a ja swoje. Sąsiadka była wpisana do Szlachetnej Paczki rok temu i potwierdzał jej sutuacje pracownik Mopsu. 

Jaki pracownik mopsu? Żaden pracownik mopsu. Ile razy mam powtarzać, że to projekt księdza, a nie rządu? Twoja sąsiadka, albo sama nie wie, kto do niej przyszedł, albo ten pracownik mopsu, zgłosił się do Stowarzyszenia Wiosna jako wolontariusz do szlachetnej paczki. Jakbyś widziała dwie panie z mopsu chodzące w styczniu po rynku z puszką i rozdającą serduszka za datek, to też powiesz, że WOŚP organizuje mops? Może i przyszedł do twojej sąsiadki pracownik mopsu, ale nie jako pracownik mopsu, a wolontariusz szlachetnej paczki. Tylko i jedynie w ten sposób. Każdy może zabawić się w wolontariat. Pracownik mopsu też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

Proszę nr wkładki I jakiś kontakt, kupię buty i wyślę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże,  jakie chamstwa tu pisze. Pomijam fakt, że to może być provo, ale takiego buractwa w komentarzach dawno nie czytałam.  😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Boże,  jakie chamstwa tu pisze. Pomijam fakt, że to może być provo, ale takiego buractwa w komentarzach dawno nie czytałam.  😕

Nie? To poczytaj temat "Wypada pojechać do dalszej rodziny po porodzie? Jeśli tak to kiedy?", tam to dopiero karyny daja popis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Nie? To poczytaj temat "Wypada pojechać do dalszej rodziny po porodzie? Jeśli tak to kiedy?", tam to dopiero karyny daja popis

Miało być "co gotujecie dla rodziny na koniec miesiąca i przed wypłato?", źle mi się skopiowalo 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestem autorka posta z pomocnych emam. 

chodzilo mi tylko i wylacznie o 1 pare butow, bo corka chodzi w adidasach a juz 1 wsze chlody.

odniose sie tylko do ktoregos z postow o 500+, akurat przed tym programem radzilismy sobie calkiem niezle, kupilismy wieksze mieszkanie, niejednokrotnie sami pomagalismy potrzebujacym. Niestety maz stracil bardzo dobra prace i tak jakos lawina niepowodzen ruszyla 😞

ja pracuje w administracji, bardzo niekomfortowo sie czuje proszac o pomoc, ale mam przyslowiowy „noz na gardle”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rraa
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem autorka posta z pomocnych emam. 

chodzilo mi tylko i wylacznie o 1 pare butow, bo corka chodzi w adidasach a juz 1 wsze chlody.

odniose sie tylko do ktoregos z postow o 500+, akurat przed tym programem radzilismy sobie calkiem niezle, kupilismy wieksze mieszkanie, niejednokrotnie sami pomagalismy potrzebujacym. Niestety maz stracil bardzo dobra prace i tak jakos lawina niepowodzen ruszyla 😞

ja pracuje w administracji, bardzo niekomfortowo sie czuje proszac o pomoc, ale mam przyslowiowy „noz na gardle”.

Nie przesadzaj babo, że nie stać Cie na buty.  Ta jasne przed 500 plus radziliście sobie, a jak dali na dzieci to od razu brakuje na wszystko. Naucz sie byc gospodarna. Popatrz na olx, lumpexu, sklepu z butami są przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocna dłoń

Autorko podaję maila: sperma@dobuzi.pl. Napisz mi szczegółowo o swoich problemach, a na pewno pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale co Was boli, że ktoś odda dziecku buty? Nienormalne to wszystko 😞 jakieś wpisy, licytacje, obrażanie. Chcecie pomóc to pomóżcie, nie to nie, tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem autorka posta z pomocnych emam. 

chodzilo mi tylko i wylacznie o 1 pare butow, bo corka chodzi w adidasach a juz 1 wsze chlody.

odniose sie tylko do ktoregos z postow o 500+, akurat przed tym programem radzilismy sobie calkiem niezle, kupilismy wieksze mieszkanie, niejednokrotnie sami pomagalismy potrzebujacym. Niestety maz stracil bardzo dobra prace i tak jakos lawina niepowodzen ruszyla 😞

ja pracuje w administracji, bardzo niekomfortowo sie czuje proszac o pomoc, ale mam przyslowiowy „noz na gardle”.

Może czas sprzedać większe i bardziej wypasione mieszkanie i odłożyć coś na wydatki lub wynająć komuś pokój.
Masz mieszkanie własnościowe i żebrzesz na buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Może czas sprzedać większe i bardziej wypasione mieszkanie i odłożyć coś na wydatki lub wynająć komuś pokój.
Masz mieszkanie własnościowe i żebrzesz na buty?

I oczywiście dorobić nie chcesz tylko łapsko wyciągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×