Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasixxxx89

Co oznacza jego zachowanie?

Polecane posty

Gość Kasixxxx89

Witam, mam kolege w pracy, ktory ma dziewczyne, a mimo to czesto mi sie przyglada, usmiecha do mnie i wypytuje sie o mnie. 

Co moze byc przyczyna jego zachowania? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że ma dziewczynę, nie oznacza, że może mu się podobać inna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

On mi sie podoba, ale jest zajety wiec nie robie wiekszych nadzieji, tylko nie rozumiem jego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

Moze masz racje kotwin, tylko co mi sie ktos podoba to  zajety... ehh ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przyczyną jest bycie facetem. Jak zawsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

Zagadalabym do niego,  ale gdy jestesmy sami zawsze milknie i jest malomowny. A z daleka sie do mnie usmiecha i mi sie przyglada lub puszcza oczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

Dlatego nic z tego nierozumiem... a myslalam, ze to my kobiety jestesmy skomplikowane...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Widocznie jest nieśmiały, sama do niego zagadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
18 minut temu, Gość Lola napisał:

Widocznie jest nieśmiały, sama do niego zagadaj

Ma kogoś ale jest nieśmiały, to ona ma z siebie robić ...kę?  Poważnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wy tu wszystkie robicie z siebie idìotki jeśli chodzi o facetów....najczęściej zero honoru i robienie z siebie plaszczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Wy tu wszystkie robicie z siebie idìotki jeśli chodzi o facetów....najczęściej zero honoru i robienie z siebie plaszczki. 

Licz na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Licz na to...

Mianowicie? Napisałam prawdę a ty już się rzucasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Kasixxxx89 napisał:

On mi sie podoba, ale jest zajety wiec nie robie wiekszych nadzieji, tylko nie rozumiem jego zachowania.

Nie rozumiesz takiego zachowania , powiedz mu niech patrzy swojej partnerki  a nie na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiesz takiego zachowania , powiedz mu niech patrzy swojej partnerki  a nie na ciebie.

Facet to facet zawsze będzie patrzeć na obcą dupe. A ty się ekscytujesz. Pomyśl o jego dziewczynie i postaw się w jej  miejscu głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Facet to facet zawsze będzie patrzeć na obcą dupe. A ty się ekscytujesz. Pomyśl o jego dziewczynie i postaw się w jej  miejscu głupia.

Po co się stawiać na takim miejscu? Niech się dowie to będzie miała wybór czy być z takim czy kopnąć w dupe. Nie róbcie cierpietnic z kobiet zdradzanych . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Facet to facet zawsze będzie patrzeć na obcą dupe. A ty się ekscytujesz. Pomyśl o jego dziewczynie i postaw się w jej  miejscu głupia.

Czemu glupia? Jego dziewczynie nic nie jestem winna. Tym bardziej ze jakis czas temu pracowala u nas w firmie i zawsze zle mnie traktowala. Dla mnie wyglada to tak, ze nie traktuje jej na powaznie. Mimo wszystko nie zamierzam sie za nikim uganiac. Jesli sam mnie raz gdzies zaprosi, to sie zastanowie co dalej. Ale nie wiem czy facet ogladajacy sie za innymi jest dobrym materialem na partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

Mimo ze mi sie podoba jako mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
17 godzin temu, Gość Kasixxxx89 napisał:

Czemu glupia? Jego dziewczynie nic nie jestem winna. Tym bardziej ze jakis czas temu pracowala u nas w firmie i zawsze zle mnie traktowala. Dla mnie wyglada to tak, ze nie traktuje jej na powaznie. Mimo wszystko nie zamierzam sie za nikim uganiac. Jesli sam mnie raz gdzies zaprosi, to sie zastanowie co dalej. Ale nie wiem czy facet ogladajacy sie za innymi jest dobrym materialem na partnera.

Jest bardzo dobrym kandydatem na partnera bo jest Śmiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Kasixxxx89 napisał:

Czemu glupia? Jego dziewczynie nic nie jestem winna. Tym bardziej ze jakis czas temu pracowala u nas w firmie i zawsze zle mnie traktowala. Dla mnie wyglada to tak, ze nie traktuje jej na powaznie. Mimo wszystko nie zamierzam sie za nikim uganiac. Jesli sam mnie raz gdzies zaprosi, to sie zastanowie co dalej. Ale nie wiem czy facet ogladajacy sie za innymi jest dobrym materialem na partnera.

On nawet nigdzie Cie nie zaprosił a jak juz jest blisko Ciebie to malo co się odzywa, widać lubi lekko poflirtować nawet na odległość usmiechajac się i puszczając oczka, pogapi się jak to facet, przecież możesz mu się podobać ale to wszystko, co nie wyklucza tego ze może kochać swoja partnerkę. Co innego gdyby bezpośrednio cos Ci proponował... Wiec nie zapedzaj się tak. Dla niego to pewnie mały nic nie znaczący flirt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
14 godzin temu, Gość Kasixxxx89 napisał:

Witam, mam kolege w pracy, ktory ma dziewczyne, a mimo to czesto mi sie przyglada, usmiecha do mnie i wypytuje sie o mnie. 

Co moze byc przyczyna jego zachowania? 

To, że jest zwykłym kobieciarzem, jak większość przeciętnych Polaków, którzy w ten sposób pompują sobie słabe ego. Olewać aż do skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmm

Dlaczego pytasz o to na forum, a nie pogadasz z nim? Szukasz pozwolenia na poderwanie zajętego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89
5 godzin temu, Gość Mmmmmm napisał:

Dlaczego pytasz o to na forum, a nie pogadasz z nim? Szukasz pozwolenia na poderwanie zajętego faceta?

5 godzin temu, Gość Mmmmmm napisał:

Dlaczego pytasz o to na forum, a nie pogadasz z nim? Szukasz pozwolenia na poderwanie zajętego faceta?

Nie zamierzam nikogo podrywac. Tylko nie rozumiem czemu zaleca sie do mnie zajety facet.  Gdy czasem sie o cos pytam i jestesmy sami staje sie niesmialy, wiec czy tak nic tego nie bedzie, bo ja wole gdy mezczyzna robi pierwszy krok, zwlaszcza ze moge jego zachowanie tle interpretowac. Moze lubi sobie wlasnie tylko poflirtowac. Ale wolalabym zeby jak ktos napisal wyzej zachowal flirtowanie dla swojej dziewczyny, moze faktycznie chce sobie podbudowac tylko ego. Tak czy inaczej uwazam ze to nie fair gdy mezczyzni sie tak zachowuja wobec swoich dziewczyn i flirtuja u innymi majac partnerke w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89
5 godzin temu, Gość Mmmmmm napisał:

Dlaczego pytasz o to na forum, a nie pogadasz z nim? Szukasz pozwolenia na poderwanie zajętego faceta?

5 godzin temu, Gość Mmmmmm napisał:

Dlaczego pytasz o to na forum, a nie pogadasz z nim? Szukasz pozwolenia na poderwanie zajętego faceta?

Nie zamierzam nikogo podrywac. Tylko nie rozumiem czemu zaleca sie do mnie zajety facet.  Gdy czasem sie o cos pytam i jestesmy sami staje sie niesmialy, wiec czy tak nic tego nie bedzie, bo ja wole gdy mezczyzna robi pierwszy krok, zwlaszcza ze moge jego zachowanie tle interpretowac. Moze lubi sobie wlasnie tylko poflirtowac. Ale wolalabym zeby jak ktos napisal wyzej zachowal flirtowanie dla swojej dziewczyny, moze faktycznie chce sobie podbudowac tylko ego. Tak czy inaczej uwazam ze to nie fair gdy mezczyzni sie tak zachowuja wobec swoich dziewczyn i flirtuja u innymi majac partnerke w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89
15 godzin temu, Gość Mmmmmm napisał:

 

15 godzin temu, Gość Mmmmmm napisał:

 

Ale dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runo prawda
Dnia 9.11.2019 o 14:22, Gość Kasixxxx89 napisał:

Witam, mam kolege w pracy, ktory ma dziewczyne, a mimo to czesto mi sie przyglada, usmiecha do mnie i wypytuje sie o mnie. 

Co moze byc przyczyna jego zachowania? 

ma nadzieje że dasz mu doopy, bo co więcej. Ładna jesteś? Ładnie się ubierasz? To nadajesz się tylko do rypanka a nie na stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość runo prawda napisał:

ma nadzieje że dasz mu doopy, bo co więcej. Ładna jesteś? Ładnie się ubierasz? To nadajesz się tylko do rypanka a nie na stały związek.

To dlatego widać tyle par gdzie baba wygląda jak dżumandżi albo godżilla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokre majtki
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To dlatego widać tyle par gdzie baba wygląda jak dżumandżi albo godżilla. 

Bo takie biorą do związku, nie modelki, zrozum raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89
15 godzin temu, Gość runo prawda napisał:

ma nadzieje że dasz mu doopy, bo co więcej. Ładna jesteś? Ładnie się ubierasz? To nadajesz się tylko do rypanka a nie na stały związek.

Nie wiem czy jestem ladna, ale mam jestem otwarta na ludzi i potrafie z siebie zartowac. Staram sie zawsze byc zadbana, schludnie ubrana, ale modelka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

A swoja droga co z atrakcyjnymi kobietami, maja zostac same?  Nie mi oceniac czy jestem atrakcyjna, ale zauwazlam ze podrywaja mnie czesto narcyzy lub dziecinni kolesie. A  ,,normalni" omijaja mnie lukiem lub wstydza sie do mnie zagadac albo sa zajeci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasixxxx89

Dziekuje za dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×