Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doris.

Czy mogę zajść?

Polecane posty

Gość Doris.

Wczoraj uprawiałam seks z moim ukochanym, niestety kiedy dochodziłam, prezerwatywa pękła, ostatni okres miałam 14 października, nie wiem czemu po pierwszym razie szczypie mnie cipka czy to jest możliwe cała jest nabrzmiała, podrażniona i piecze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli masz cykl 28 dniowy, taki standardowy to nie ma praktycznie szansy zajscia w ciaże. W poniedzialek powinnas dostac okres wiec sie okaże na sto procent. Po intensywnym stosunku, zwlaszcza pierwszym, bardzo mozliwe sa infekcje intymne ktore powoduja wymienione przez Ciebie objawy. Warto zgłosic sie do ginekologa jesli objawy nie ustąpią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris.
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli masz cykl 28 dniowy, taki standardowy to nie ma praktycznie szansy zajscia w ciaże. W poniedzialek powinnas dostac okres wiec sie okaże na sto procent. Po intensywnym stosunku, zwlaszcza pierwszym, bardzo mozliwe sa infekcje intymne ktore powoduja wymienione przez Ciebie objawy. Warto zgłosic sie do ginekologa jesli objawy nie ustąpią. 

Dziękuję za odpowiedź. Miałam ostry seks może dlatego, kiedy powinnam iść do ginekologa. Straciłam dziewictwo w moje 28 urodziny wczoraj. Myje się czysto, od wczoraj a i tak mi wypływa dużo śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moglo dojsc do zakażenia bakteriami E.coli, nazywa sie to „chorobą miesiąca miodowego” mozesz sobie o tym poczytac. Do ginekologa dopiero jesli przez pare dni taki stan się bedzie utrzymywał. Można tez kupić maści bądź żele w aptece które sa dostepne bez recepty. Jesli pękła prezerwatywa a partner doszedł „w środku”, to wyplywający sluz jest normalny, i jest to Twoj wlasny sluz pochwy oraz jego sperma. Warto zwiekszyć higienę i uzywac plynów do higieny intymnej zeby nie zaburzac rownowagi pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×