Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Morfeusz

Nareszcie nadszedł czas na sen

Polecane posty

Gość Morfeusz

Wam też polecam odpocząć od Świata wirtualnego, jutro też jest dzień 😉

Życzę spokojnej nocy wszystkim kafeterianom a szczególnie wszystkim Paniom. Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lvv

Dziękuję i również życzę spokojnej nocy. Jedni odpoczywają od świata wirtualnego a inni dopiero do niego zaglądają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 godziny temu, Gość Morfeusz napisał:

Wam też polecam odpocząć od Świata wirtualnego, jutro też jest dzień 😉

Życzę spokojnej nocy wszystkim kafeterianom a szczególnie wszystkim Paniom. Dobranoc!!

Morfeuszu co tak późno? Jest 4:54 ja dopiero zaczynam wczoraj nie było mnie .Praca zakupy l pozno wrociłam nie mialam sily na kafe .Do ktorej wy tu siedzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
5 godzin temu, Gość Morfeusz napisał:

Wam też polecam odpocząć od Świata wirtualnego, jutro też jest dzień 😉

Życzę spokojnej nocy wszystkim kafeterianom a szczególnie wszystkim Paniom. Dobranoc!!

Panie zmęczone po pracy kolejkach w hipermarkecie oraz późnej kolacji nie mają siły na forum.Lepiej chodzić wcześniej spać jak wstaje się 4:30.Pozdrawiam Panów!Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka/Pani S

Hmm?A tak swoją drogą bezczelność takie rozwkazywanie kafeteriuszom zwłaszcza paniom.Pora chyba zacząć kulturalnie się zachowywać autorze.Nie ładnie oj bardzo nieładnie.W moich oczach Pan stracił ej bym widziała ten temat wcześniej to by się Pan dowiedzial co myślę o takim zachowaniu.Moze nie siedze tu tyle co inni ale tez czytam i wszystko widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Parassolka/Pani S napisał:

Hmm?A tak swoją drogą bezczelność takie rozwkazywanie kafeteriuszom zwłaszcza paniom.Pora chyba zacząć kulturalnie się zachowywać autorze.Nie ładnie oj bardzo nieładnie.W moich oczach Pan stracił ej bym widziała ten temat wcześniej to by się Pan dowiedzial co myślę o takim zachowaniu.Moze nie siedze tu tyle co inni ale tez czytam i wszystko widzę.

Parasolko Wielki Brat patrzy i wszystko widzi 🙂

Miłego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×