Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamRPBLEM

Dlaczego kobiety dzisiaj wolą młodszych a nie jak zawsze starszych?

Polecane posty

Gość mamRPBLEM

Mam 34 lata, jestem samotny i wiem, ze juz nigdy nie bede mial kobiety... bo najzwyczajniej w swiecie w moim wieku juz nie ma wolnych kobiet a nawet jak jedna na milion sie znajdzie to one wola zdecydowanie bardziej młodszych

kiedys byl taki model zwiazku, ze facet byl starszy i kobiety wolaly starszych, ale dzisiaj? jak rozmawiam z kolezankami z pracy, ktore są w wieku 28-40 to KAZDA woli młodszego i mowia, ze nie zwiazalyby sie ze starszym.. no masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja mam 31 i podobają mi się starsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 097

Jak masz męskie cechy charakteru, jesteś pewny siebie, zawadiacki, to znajdziesz kobietę w każdym wieku, a jak jesteś tak jak większość warszawskich pi'zdusi, to na cud z nieba nie licz. Mój brat ma 40 lat i zalicza sobie teraz du'pę 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987
49 minut temu, Gość mamRPBLEM napisał:

Mam 34 lata, jestem samotny i wiem, ze juz nigdy nie bede mial kobiety... bo najzwyczajniej w swiecie w moim wieku juz nie ma wolnych kobiet a nawet jak jedna na milion sie znajdzie to one wola zdecydowanie bardziej młodszych

kiedys byl taki model zwiazku, ze facet byl starszy i kobiety wolaly starszych, ale dzisiaj? jak rozmawiam z kolezankami z pracy, ktore są w wieku 28-40 to KAZDA woli młodszego i mowia, ze nie zwiazalyby sie ze starszym.. no masakra jakas

To jakaś bzdura. 90% kobiet wybiera sobie starszego od siebie partnera-najczęściej starszego od jednego roku do 7 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzfhxh

mlodsi maja lepsze charaktery,sa bardziej dojrzali emocjonalnie niz 40latki.ktorym sie druga mlodosc przypomniala i zachowuja sie jak nieznosne bachory.

Mam zawsze mlodszych.Teraz tez.Mam 40lat,moj 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam 34 też tylko młodszych i to o dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo młodzi maja to coś w sobie. Są podniecający z nie nudne stare dziady ble. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
9 godzin temu, Gość 1987 napisał:

To jakaś bzdura. 90% kobiet wybiera sobie starszego od siebie partnera-najczęściej starszego od jednego roku do 7 lat. 

Bzdure to ty napisałas/es. 90% to wybiera mniej więcej równolatkow z lekkim wahaniem rok, dwa, trzy. Reszta to odchyly od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Bzdura. Ja mam starszego faceta. Ja 34,on 41. W życiu nie związała UM się z takim młodszym dajmy na to 8 lat. Raz,że wygladalabym przy nim jak podbudowują a sobie ego desperata. Dwa, płaszczyzna porozumienia byłaby trudna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniedziałkowy

Ja wolę starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy82

Mój dziadek często mi powtarzał jak byłem mały że NA STAREJ PICY MŁODY SIĘ ĆWICY  i chyba miau rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adadada

Dziwne te twoje koleżanki. Młodszy facet jest reguły są mniej atrakcyjny pod każdym względem. Do 40 może bp potem już dziadzieje, a dojrzeć juz nie dojzeje bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 11.11.2019 o 00:39, Gość Karola napisał:

Bzdura. Ja mam starszego faceta. Ja 34,on 41. W życiu nie związała UM się z takim młodszym dajmy na to 8 lat. Raz,że wygladalabym przy nim jak podbudowują a sobie ego desperata. Dwa, płaszczyzna porozumienia byłaby trudna. 

A teraz on tak wygląda i co nie wstydzi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Adadada napisał:

Dziwne te twoje koleżanki. Młodszy facet jest reguły są mniej atrakcyjny pod każdym względem. Do 40 może bp potem już dziadzieje, a dojrzeć juz nie dojzeje bardziej.

Młodsi są przede wszystkim atrakcyiniejsi fizycznie, a ilu 30latkow w Polsce jest atrakcyjnych? Może.1 na 1000. Większość na juz nadwagę, lysine i brzydna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Młodsi są przede wszystkim atrakcyiniejsi fizycznie, a ilu 30latkow w Polsce jest atrakcyjnych? Może.1 na 1000. Większość na juz nadwagę, lysine i brzydna. 

Akurat miedzy 30-35 faceci wyglądają z reguły najlepiej. Jeszcze nie zdziadziali al tez nie przypominają chudych leszczy przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ze starszymi od siebie kobietami wiążą się tylko wyjątkowi desperaci. Albo tacy którzy chcą sobie poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ze starszymi od siebie kobietami wiążą się tylko wyjątkowi desperaci. Albo tacy którzy chcą sobie poćwiczyć.

A kto wiąże się z wulgarnymi, ordynarnymi i puszczalskimi babami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

czasy sie zmienily czesto ludzie mlodzi zarabiaja tyle samo co osboy starsze wiekiem. Po prostu za czasow komuny brakowalo wszystkiego i nawet taki glupi papier toaletowy byl rarytasem wiec ludzie wiazali sie czesto by poprawic swoja mizerna sytuacje finansowa. Czasy sie zmienily i osoby starsze juz nie maja  takich bonusow jak za czasow komuny zarobki sa ich podobne do tych co maja mniej lat wiec jak kobieta moze sobie wybrac dziada z kawalerka a mlodego z ktorym i tak wspolnie moge postawic dom na kredyt jesli sa obortoni to co sie dziwisz  takiej kobiecie. a przez znajomymi jednak lepiej sie pochwalic przystojnym kalaerem na dorobku niz jakims dziadem z passatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wolały zawsze starszych. W pokoleniu moich rodziców, którzy są teraz 60+, nie kojarzę żadnych takich par, nie pamiętam, żeby moje koleżanki i koledzy miały tatusiów dziadków. Chyba, że mówisz o jakichś bardzo dawnych czasach, gdy kobieta nie miała za dużo do powiedzenia w sprawie tego komu rodzina ją odda. Ludzie się najczęściej dobierają w pary w zbliżonym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem główną przyczyną tego, że niezależne finansowo kobiety otwarcie szukają młodszych mężczyzn, jest to, że je na to stać i mogą sobie na to pozwolić...  Nie potrzebują starszego i pracowitego faceta, więc szukają prestiżu przy boku młodszego partnera.

Choćby na sympatii, tylko starsze kobiety same zagadują, a młodsze nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×