Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy ona poczuła zazdrość o teściowa?

Polecane posty

Gość Gość

Spędzam weekend z narzeczonym u przyszłych teściów. Generalnie dla mnie naturalnym jest ze pomagam w czymś teściowej bo ogarnia sama obiad i wszystko dla ponad 10 osob ponieważ zjechała się rodzinka. Jej już obecna synowa jest uznawana za leniwa i taka ma opinie. Jak przyjeżdża to nic nie robi tylko czeka aż jej podadzą a potem nigdy nie sprząta. 

Dziś widziała mnie jak pomagam teściowej, sprzatalam z nią po obiedzie. Dla mnie to normalne bo żal mi żeby sama ogarniała to wszystko i moje zachowanie nie ma nic wspólnego z podlizem. W każdym razie jak to zobaczyła to wieczorem zaczęła szykować kolacje dla wszystkich, oczywiście musiała na głos wszystkich o tym powiadomić, cały czas mówiła do teściowej mamo a może wina, mamo pomogę wybrać Ci nowy kolor ścian itd maskara chyba moja obecność mobilizuje ja do działania 😃😃😃😃 Ona zerka na mnie i chyba myśli że ja poczuje jakąś zazdrość ale mam to gdzieś. Zaskoczyło mnie jak się pobudzila nagle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiedz przy wszystkich, że fajnie, że wzięła z ciebie przykład 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ugotujcie we trxy jutro gar rosolu. Rosol laczy 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Ugotujcie we trxy jutro gar rosolu. Rosol laczy 😚

Oto przepis wg. Gościa Ewki: Żeberka z kurczaka, 6 listków bobkowych, 1 kostka z knorra i łyżeczka maggi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×