Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie o zawod faceta

Pilot, lekarz czy notariusz, ktory zawod najbardziej prestizowy, na ktory kobiety poleca najbardziej?

Polecane posty

Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie zauważyłam zeby w Pl byli diagnosci! sa tylko lekarze albo "lekarze", których diagnozowanie polega na podawaniu leku i sprawdzaniu reakcji, . nic wiecej.

Otóż to. Wróciłam właśnie ze szpitala i się wkùrwilam bo dēbile podają lek z wieloma skutkami ubocznymi bez diagnozy. Rzygam lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość burza w mieście napisał:

dobre podsumowanie, nawet obleśny facet będąc lekarzem od razu uważa że jest Ósmym Cudem Świata i każda kobieta poleci na niego- samokrytyczni powinni być! a nie takie coś

Mnie bardziej dziwia te kobiety, ktore sa w stanie byc z facetem totalnie dla nich nieatrakcyjnym z racji zawodu. Przystojny lekarz to rzadkosc. Serio bylybyscie w stanie byc z gosciem tylko dlatego bo jest lekarzem mimo, ze bylby tak obrzydliwy, ze przy kazdym zblizeniu byscie sie az odsuwaly z obrzydzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oj dziewczyny .. im starsza jestem , tym bardziej jestem przekonana, ze na zycie, do malzenstwa nie bierze sie faceta ktory podoba sie innym. Spokoj psychiczny, brak zdrad (a i tez chorob przy okazji) i wieksze zaangazowanie z jego strony to duzy plus. My i tak nie jestesmy tak skonstruowane , ze podnieci nas tylko cialo . Jesli facet jest delikatny, romantyczny to tez mozna miec satysfakcje z seksu. A pieniadze zabezpieczaja nas i ewentualne dzieci. Romans mozna miec na boku z tym ktory sie podoba, a mąż to mąż.Oni tez nie kierują się uczuciami (w 95%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 godzin temu, Gość Tikitaki napisał:

Uchodzca😆😆😆

W sumie racja. Kasę ma, do roboty nie chodzi, więc jest wiecznie w domu, no i przede wszystkim egzotyczny, a nie Polak. Ideał dla polskich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Na żaden zawód. Liczy się człowiek,  a nie zawód i kasa ! Nie jestem na sprzedaż ! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×