Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaktowidze

Jego eks

Polecane posty

Gość Xxxxxx
Dnia 11.11.2019 o 14:33, Gość Assf f aka napisał:

No cóż ..

Jeśli masz faceta z przeszłością i dzieciakiem to pierwsze co robisz-odcinasz dzieciaka.

Chcesz mieć faceta to nie możesz tolerować dzieciaka

Jeśli mu na tobie zależy zrezygnuje z dziecka. Facet jak chce to moze.

Jesteście na początku drogi. Ustal, że jeśli chce układać sobie życie to bez dziecka. Tu nie ma równowagi.

Ja tez mam dwójkę dzieci, małych. Jestem po rozwodzie. Mój obecny partner też na dzieci, ale nie wyobrażam sobie by żyło z nami i z nimi. Nie ma mowy o tym by kupował coś poza aliemntsmi, by zabierał gdzieś gdy ja mam wolne. 

Na początku było mu trudno, była na idkala, był pod jej wpływem... ale nie chce by cierpiała na tym moja rodzina. Ty też chyba tego nie chcesz?

Zastanów się jak nad nim popracować by dobrze wybrał. By przestał uczestniczyć w życiu tamtego dziecka, tobie obcego. Jego zaangażowanie niszczy ciebie i twoją rodzinę.

I żadna wymówką nie jest fakt że masz dzieci.

Jeśli chce być twoim facetem kasuje przeszłość i nie ma wymówek. Syna zna tylko z katu urodzenia a nie z posiadowek u niego...

Takie jest życie, ureguluj to już teraz, póki się da

Ty chyba zartujesz ? Boze widzisz a nie grzmisz jak ty jestes pusta i nic nie warta 

Nawet bym na ciebie nie splunela. 

A co autorki ti wypadaloby by Ojciec sam zabral go w ramach urodzin a nie pchal sie na gotowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×