Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda

Czy to jest normalne ?

Polecane posty

Gość Ruda

Hej . ostatnio z moim mezczyzna zdecydowalismy sie na nasz pierwszy raz. Calowalismy sie , zdjal ubrania , ja mialam jeszcze na sobie bielizne , zaczal ocierac sie o mnie podczas calowania i nagle przerwal pocalunek przeprosil mnie i powiedzial ze zaraz nie wytrzyma i bedzie mial wytrysk. czy to jest normalne , ze tak sie zdarza czy lepiej wyslac go moze do lekarza , zeby sie zbadal? Prawiczkiem nie jest .. Ma nawet dwojke dzieci z poprzedniego zwiazku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Długo pościł i Ty w bieliźnie mu wystarczyłaś. Przejdzie mu. Jeszcze nie umiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżes

Wyślij go do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uro

Typowe objawy raka prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To calkiem normalne. Byl zbyt mocno podniecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams
19 godzin temu, Gość Ruda napisał:

Hej . ostatnio z moim mezczyzna zdecydowalismy sie na nasz pierwszy raz. Calowalismy sie , zdjal ubrania , ja mialam jeszcze na sobie bielizne , zaczal ocierac sie o mnie podczas calowania i nagle przerwal pocalunek przeprosil mnie i powiedzial ze zaraz nie wytrzyma i bedzie mial wytrysk. czy to jest normalne , ze tak sie zdarza czy lepiej wyslac go moze do lekarza , zeby sie zbadal? Prawiczkiem nie jest .. Ma nawet dwojke dzieci z poprzedniego zwiazku. 

Normalne. Podobasz mu się i prawdopodobnie dawno się nie kochał lub bardzo się też zestresował. Im cześciej się będziecie kochać, tym szybciej mu przejdzie. Gdyby tak było ciągle przez kolejnych 50x, to może mieć przedwczesny wytrysk, wtedy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Autorko nigdy nie zrobiło ci się mokro na widok przystojnego faceta? Fantazjowania o nim? Nie? Koniecznie udaj się do lekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo długo "pościł" i podniecenie go przerosło,albo jeżeli sytuacja będzie się powtarzać cierpi na przedwczesny wytrysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×