Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

Serio mam takie powodzenie czy to jest jakaś beka? 😂 VOL2

Polecane posty

Gość Marek

Niestety nie zdążyłem przeczytać co bylo na 2giej stronie 🙂

Ale odpisywałem Bartkowi 

Chłopie ja Cię rozumiem jak nikt inny na świecie. Piwa to bym się mógł z Tobą napić. Ludzie którzy nie byli w takiej sytuacji nie rozumieją jak można czekać na czyjś z g o n. Jak dzwonisz codziennie rano i nie masz pewności czy ktoś odbierze telefon to po roku wpadasz w taką schize, że masz nadzieję i chcesz żeby skończyło się to jak najszybciej. Szczególnie jeśli Ci zależy Ty chcesz ś*m*i*e*r*c*i  swojej ukochanej żeby przestać czekać. Żeby skończyła się piep*rzona niepewność dnia jutrzejszego. 

Każdego dnia zastanawiasz się czy to będzie dziś... Jakbym był z Kaśką do tej pory zwariowałbym i przysięgam, że siedziałbym u czubków. 

W momencie kiedy tylko pojawiła się ,,okazja" i powiedziała, że się zmieniłem że nie jestem taki jak dawniej to odpowiedziałem NIE PASUJE? ODEJDŹ... Kiedy odeszła autentycznie mi ulżyło. Poczułem się jak więzień który wyszedł z celi. Pierwsze co zrobiłem to bzyknąłem kelnerkę z restauracji w której wtedy pracowałem. Bardzo mi się podobała i tyle rzeczy z nią można było zrobić... Inny świat. Jak już tego zasmakujesz nie wrócisz do poprzedniego życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu

Marku, jak zasmakujesz mnie to dopiero nie bedziesz chcial juz wracac do poprzedniego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chłopie, weź coś na wstrzymanie. Nie widzisz. ze tamto to był podszyw?

Trochę żałosne jest, ze piszesz iż się wstydziłeś poprzedniego związku. 

Wg mnie to nie była desperacja, tylko jakieś poczucie misji, litość (?),  gorliwa religijności (choć u Ciebie akurat ten punkt odpada). Bo wśród facetów sporo jest desperatów, a mimo tego, mało który związałby się z niepełnosprawną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu

Mareczku, wiesz ja jestem z Redy. Lubisz smak ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Serio przespałeś się z kelnerką? A niby taki niepozorny i spokojny jesteś... Wcześniej byłes prawiczkiem, rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Serio przespałeś się z kelnerką? A niby taki niepozorny i spokojny jesteś... Wcześniej byłes prawiczkiem, rozumiem?

A to nie można być spokojnym i się z kelnerką przespać? Zawód jak każdy inny. 

Przed Kaśką miałem kobietę z którą sypiałem. Może nie pierwsza miłość, ale pierwszy seks. Basia z okolic Suchedniowa 🙂 pozdrawiam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A z Kasią jak oceniasz seks? Mozliwy jest w ogóle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A z Kasią jak oceniasz seks? Mozliwy jest w ogóle? 

Nie będę odpowiadał na to pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu

Mareczku a chcesz mieć dzieci? Bo ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No to skoro znajoma z pracy na ciebie "poleciała" to chyba jednak musiałeś ją czymś przyciągnąć. Raczej na desperata nie wygladasz w takim razie - bo od takich kobiety uciekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

No to skoro znajoma z pracy na ciebie "poleciała" to chyba jednak musiałeś ją czymś przyciągnąć. Raczej na desperata nie wygladasz w takim razie - bo od takich kobiety uciekają. 

Nie mam raczej problemu z kobietami. Raczej ze znalezieniem ,,tej jedynej". Przeżyłem setki randek i większość kończyło się na jednym spotkaniu. 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że kobieta czasem na pierwszej randce może się denerwować czy być nieśmiała i nie można kogoś oceniać przez pryzmat pierwszej randki, gdyż ja na początku też na pierwszych randkach się denerwowalem. Ja bym to przyrównał do rozmowy kwalifikacyjnej. Jak idziesz na pierwszą czy drugą w swoim życiu to się denerwujesz i stresujesz nie jesteś sobą i nie wypadasz najlepiej. Jak idziesz na dziesiątą to stres trochę puszcza, ale po piędziesiątej jesteś całkiem wyluzowany i to Ty wybierasz pracodawcę nie on Ciebie. 

Są jednak takie zachowania na randkach które są dla mnie nieakceptowalne i potem kobiety dziwią sie, że nie chce się z nimi drugi raz spotkać albo w ogóle nie odbieram telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakich zachowań np na randkach nie akceptujesz kategorycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A można wiedzieć jakie to są zachowania? Z czystej ciekawości pytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A jakich zachowań np na randkach nie akceptujesz kategorycznie?

Zdecydowanie zajmowanie się telefonem. Facebook czy messendżersy... Nawet nie wiecie jak to teraz popularne. Ja czasami na pierwsze spotkanie w ogóle telefonu nie biorę (w sensie zostawiam w samochodzie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja na przykład uważam, że bardzo mądra jest dewiza zyciowa "nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz". I tutaj drogi Marku jesteś kompletnie skreślony. Jeśli facet oczernia swoją byłą partnerkę, obgaduje, okazuje brak szacunku, wywleka prywatne sprawy na światło dzienne, to jest dla mnie zwyczajnym frajerem. 

Zastanów się nad sobą chłopie, bo to co tutaj piszesz, to jest dno. W życiu z takim "facetem" nie chciałabym mieć nic wspólnego, ale nie przez to że mial niepełnosprawna dziewczynę, ale przez to jak się teraz zachowujesz. Począwszy od tej piosenki dla byłej dziewczyny. Jesteś tak niedojrzały i nietaktowny, że aż nie dowierzam. Jesteś zwykłym atencjuszem, który swoje zerowe poczucie własnej wartości, kompleksy, samotność i nudę chce zagłuszyć robiąc aferki na YT i kafeterii. Aż tak smutnym człowiekiem jesteś, że szukasz uwagi na babskim plotkarskim forum?

Kijem bym Cię nie dotknela i szczerze współczuję wszystkim Twoim byłym. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda auu Reda

A ja uważam, że Mareczek jest dżentelmenem i prawdopodobnie już odnalazł swoją księżniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

A ja myślę, że poprostu zazdrościsz Kaśce Marku. Bo ona jednak kogoś ma. Z kimś jest. A Ty co? 

Ewidentnie jest coś z tobą nie tak. 

Nie myślałam tak, póki nie nagrałeś drugiego live, w którym to nie miałeś zupełnie nic do powiedzenia ani o Kaśce, ani o waszej relacji. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Elka wyjdz z tego forum w końcu lambadziaro🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llll
32 minuty temu, Gość Ona napisał:

A ja myślę, że poprostu zazdrościsz Kaśce Marku. Bo ona jednak kogoś ma. Z kimś jest. A Ty co? 

Ewidentnie jest coś z tobą nie tak. 

Nie myślałam tak, póki nie nagrałeś drugiego live, w którym to nie miałeś zupełnie nic do powiedzenia ani o Kaśce, ani o waszej relacji. .

Zgadzam się z Tobą w 100 %, dodam tylko, że według mnie, Marek ma duży problem z alkoholem bo o godz 16 był już dobrze "nawalony", w poprzednim lajwie  również, czy ma inne problemy ?, nie wiem,bo wykształcony, dorosły facet tak się nie zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka
2 minuty temu, Gość llll napisał:

Zgadzam się z Tobą w 100 %, dodam tylko, że według mnie, Marek ma duży problem z alkoholem bo o godz 16 był już dobrze "nawalony", w poprzednim lajwie  również, czy ma inne problemy ?, nie wiem,bo wykształcony, dorosły facet tak się nie zachowuje.

A myślałaś, że ktoś na trzeźwo raczyłby się wdziękami np. takiej Bogumiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik
1 godzinę temu, Gość magda auu Reda napisał:

A ja uważam, że Mareczek jest dżentelmenem i prawdopodobnie już odnalazł swoją księżniczkę.

Madzia a co z Pawełkiem? Już go nie kochasz? Takie densy był w klubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllll
7 minut temu, Gość fanka napisał:

A myślałaś, że ktoś na trzeźwo raczyłby się wdziękami np. takiej Bogumiłki?

Przede wszystkim, to nigdy nie związałabym się z Osobą tak niepełnosprawną, co innego, gdyby mój mąz/ partner został niepełnosprawnym w czasie trwania związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość llllll napisał:

Przede wszystkim, to nigdy nie związałabym się z Osobą tak niepełnosprawną, co innego, gdyby mój mąz/ partner został niepełnosprawnym w czasie trwania związku.

A oni tak boją się samotności, że się wiążą, ze strachu i z desperacji. A potem chlają, bo na trzeźwo nie potrafią dotknąć partnerek. #razemnajlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha hi

Jest mnóstwo na świecie normalnych niepełnosprawnych kobiet, Agata Roczniak, Dominika Budzyńska i one mają normalnych, dobrze ustawionych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antysrenaliah
Przed chwilą, Gość ha hi napisał:

Jest mnóstwo na świecie normalnych niepełnosprawnych kobiet, Agata Roczniak, Dominika Budzyńska i one mają normalnych, dobrze ustawionych facetów.

a ty ich badałaś testem na normalnosc. spie r da laj, srenaliahu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi ha
1 minutę temu, Gość antysrenaliah napisał:

a ty ich badałaś testem na normalnosc. spie r da laj, srenaliahu!

facet, który zarabia dobrze, na tyle by móc utrzymać kobietę i to w dużym mieście, moze mieć kazdą i pierwszą lepszą z klubu. Widocznie one mają w sobie jakiś urok. A Senaliah akurat to też podobnie jak dwie wyżej dziewczyny, jest ladna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antysrenaliah
2 minuty temu, Gość hi ha napisał:

facet, który zarabia dobrze, na tyle by móc utrzymać kobietę i to w dużym mieście, moze mieć kazdą i pierwszą lepszą z klubu. Widocznie one mają w sobie jakiś urok. A Senaliah akurat to też podobnie jak dwie wyżej dziewczyny, jest ladna. 

a co mają zarobki, sranaliahowy chomiku, do normalności i dlaczego policzki masz przy brodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiha
3 minuty temu, Gość antysrenaliah napisał:

a co mają zarobki, sranaliahowy chomiku, do normalności i dlaczego policzki masz przy brodzie?

nie jestem nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Rozgryźliście mnie 😄

jestem zdesperowanym alkoholikiem który zazdrości Kaśce nowego związku 😂 

Trafniej bym siebie nie podsumował 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllll
2 minuty temu, Gość Marek napisał:

Rozgryźliście mnie 😄

jestem zdesperowanym alkoholikiem który zazdrości Kaśce nowego związku 😂 

Trafniej bym siebie nie podsumował 😁

Cieszę się, że się ze mną zgadzasz 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×