Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neodra

Kompleks małego członka

Polecane posty

Gość neodra

Jestem z facetem i jest spoko. Ogolnie wszystko bo zarówno życie jak i seks. W zasadzie to spędzamy ze soba bardzo wiele czasu. On ma jeden problem, mianowicie kompleks małego członka. Ogólnie dla mnie to głupie i śmieszne ale widzę że dla niego to duży problem. Mi tam jego wielkosć bardzo nie przeszkadza bo próbujemy wielu pozycji i są specjalne pozycje do małych członków ale jemu to przeszkadza bardzo.

Czy któraś się z Was z tym spotkała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz sama

Z malym członkiem? Oczywiście, pogonilam. Mąki z tego nie będzie

 Będziesz sfrustrowana, on zakompleksiony, orgazmu brak. zakompleksiony facet z czasem przeistacza sie w chama, buraka i prostaka. Chcesz takiego życia z wiecznie niezadowolonym malym frustratem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowmi

Powstają tutaj 3 wyjścia: nic nie robić, zmienić partnera, jak również mu pomóc w powiększeniu członka (są bezpieczne sposoby na przykląd tabletkami). Możesz ewentualnei pomóc mu zaakceptować małego członka jednak jeśli facet sobie coś wmówił to może być trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neodra

No własnie chcialabym mu pomóc ale nie wiem za bardzo jak, zmiana na pewno nie wchodzi w grę 😉 On ogólnie niechętnie chce ze mną o tym rozmawiać i nie chcę na niego naciskać bo nie chcę tego wszystkiego psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie da sie tabletkami powiekszyc czlonka

jak juz to cwiczeniami albo operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowmi

Faceci niestety tacy są. Ich członki to dla nich czasami sprawa najwyższej wagi. Poczytaj sobie o penilarge, tabletkach jak i kremie. Nie pisze tego z własnych doświadczeń ale środek ma dobre opinie oraz ponoć wielu osobom pomógł. A co do zasadzy działania to w dużym skrócie działa tak, że członek składa się z ciał jamistych. Penilarge posiada l-arginina który wpływa na zwiększenie pojemności ciał jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jest ich tyle, że w sumie dają widoczny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×