Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czy napisalybyscie email do faceta ktory naprawde wam sie podoba ?

Polecane posty

Gość Gosc

Mowimy o takiej sytuacji ze wam sie naprawde podoba. Czy pisac na sluzbowy email napisaliscie ze nie. Ale ja nie chce innego faceta. Pewnie bede poznawac innych ale nie chce tonwole juz byc sama na zawsze. Mnie sie facet podoba raz na 10 lat. Drugi raz juz nie bede czekac piērdole. Bede sama. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Jeżeli by mi się podobał to bym napisała na służbowy email. Jesteśmy ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Marysia napisał:

Jeżeli by mi się podobał to bym napisała na służbowy email. Jesteśmy ludźmi.

I doroslymi. Nie mam ani jego telefonu nie ma fb nic. Ale co napisac ? Nie chodzi o wyznawanie milosci tylko takie lekkie zasugerowanie ze mi sie podoba ze jest fajny zeby nie czul sie zobowiazany. Niech wie ze mi sie podoba. Moze odposze pewnie olej3 ale niech wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To facet pierwszy pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może wpierw wybadaj czy w ogóle jest opcja, że Ty też mu się podobasz...wiesz... żeby się nie wygłupić. Jak pracujecie razem może byłyby lepsze okazje by się do niego zbliżyć (jakieś imprezy firmowe gdzie można luźniej pogadać, popić). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Niekoniecznie. Kiedyś napisałam do faceta który mi się podobał smsa z moim numerem telefonu że chcę go poznać i jak jest zainteresowany to niech zadzwoni i zadzwonił po czym umówiliśmy się ale okazało się że jest zajęty ale przynajmniej miałam czyste sumienie i satysfakcję z tego że go poznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

może wpierw wybadaj czy w ogóle jest opcja, że Ty też mu się podobasz...wiesz... żeby się nie wygłupić. Jak pracujecie razem może byłyby lepsze okazje by się do niego zbliżyć (jakieś imprezy firmowe gdzie można luźniej pogadać, popić). 

Jemu sie chyba zadna nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Marysia napisał:

Niekoniecznie. Kiedyś napisałam do faceta który mi się podobał smsa z moim numerem telefonu że chcę go poznać i jak jest zainteresowany to niech zadzwoni i zadzwonił po czym umówiliśmy się ale okazało się że jest zajęty ale przynajmniej miałam czyste sumienie i satysfakcję z tego że go poznałam.

Mialas taka sytuacje ? Ten na 100 procent jest wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikj

Tak napisalabym i czekalabym na odpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawą ma]ądrą i puszysta kobiete  chetnie bym poznał.Chude zarozumiale i głupie pasztety zachowują sie tak jak Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawą ma]ądrą i puszysta kobiete  chetnie bym poznał.Chude zarozumiale i głupie pasztety zachowują sie tak jak Ty!!!

Skad ty wiesz ...u jaka ja jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Ikj napisał:

Tak napisalabym i czekalabym na odpowiedz 

To jutro napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madra puszysta
35 minut temu, Gość gość napisał:

Ciekawą ma]ądrą i puszysta kobiete  chetnie bym poznał.Chude zarozumiale i głupie pasztety zachowują sie tak jak Ty!!!

Ja bym Cie poznala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Gość Marysia napisał:

Niekoniecznie. Kiedyś napisałam do faceta który mi się podobał smsa z moim numerem telefonu że chcę go poznać i jak jest zainteresowany to niech zadzwoni i zadzwonił po czym umówiliśmy się ale okazało się że jest zajęty ale przynajmniej miałam czyste sumienie i satysfakcję z tego że go poznałam.

fajny facet 😄 ma dziewczynę ale umawia się z nieznajomą, która do niego zadzwoniła 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×