Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola31

Gdzie poznam faceta?

Polecane posty

Gość Ola31

Gdzie można poznac faceta?

Chodzi mi raczej o internet.

Mam dzieci i jestem rozwiedziona, wiem kiepski material... Ale moze uda mi sie kogos jeszcze poznac... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

Ciężko... Ja miałam konto na dwóch portalach randkowych, najpierw jednym, później drugim. Nic z tego nie wyszło. Pisali albo mężczyźni zainteresowani przygodami, często w związkach, albo rodem z "chłopaków do wzięcia" - z brakiem w uzębieniu, dużą nadwagą, albo takie błędy robili w podstawowych wyrazach, że oczy bolały. Oczywiście zdjęcia sprzed 10 lat to też norma.  Z jednym się spotkałam, na zdjęciu ok, pisało się w miarę, a przyszedł gość pod 50-tkę (pisał, że ma 41, ja mam 33) bez przesady, ja ojca nie szukam dla siebie tylko partnera. Niestety tak to wygląda. Ja też jestem po rozwodzie, mam 1 dziecko. Byle kogo nie wezmę, żeby tylko był, bo już wiem, że lepiej być samej niż w nieudanym związku, co nie zienia faktu, że cały czas mam nadzieję na ten jednak szczęśliwy związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Rejestrujecie sie moje Drogie Panie własnie na tych portalach i oczekujecie bóg wie kogo. pomijacie wiad.  troche młodszych od siebie a to tez mogą okazać sie wartościowi faceci. Potrzeba poznać sie na wzajem, przez internet jest to dużo trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja
28 minut temu, Gość xxxxxxxxxx napisał:

Ciężko... Ja miałam konto na dwóch portalach randkowych, najpierw jednym, później drugim. Nic z tego nie wyszło. Pisali albo mężczyźni zainteresowani przygodami, często w związkach, albo rodem z "chłopaków do wzięcia" - z brakiem w uzębieniu, dużą nadwagą, albo takie błędy robili w podstawowych wyrazach, że oczy bolały. Oczywiście zdjęcia sprzed 10 lat to też norma.  Z jednym się spotkałam, na zdjęciu ok, pisało się w miarę, a przyszedł gość pod 50-tkę (pisał, że ma 41, ja mam 33) bez przesady, ja ojca nie szukam dla siebie tylko partnera. Niestety tak to wygląda. Ja też jestem po rozwodzie, mam 1 dziecko. Byle kogo nie wezmę, żeby tylko był, bo już wiem, że lepiej być samej niż w nieudanym związku, co nie zienia faktu, że cały czas mam nadzieję na ten jednak szczęśliwy związek. 

jeżeli lubisz sex analny to mogę cię z kimś poswatać .Gość spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jesteś taka desperatka żeby w internecie szukać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Jesteś taka desperatka żeby w internecie szukać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znalazłam fajnego chłopaka w necie 16 lat temu ,ale wtedy nie było tylu oszołomów.Dziś to jest masakra.Prędzej na ulicy kogoś można poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Super Żona napisał:

Jesteś taka desperatka żeby w internecie szukać? 

A Ty czemu piszesz tutaj? W Internecie, z obcymi ludźmi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa
6 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Jesteś taka desperatka żeby w internecie szukać? 

A ty są się jej czepiasz? Moim zdaniem nie jest desperatka tylko kobieta która daje sobie kolejna szanse, ma dzieci wiec nie może biegać po knajpach, koncertach i spędach na imprezach. Wieczorem, kiedy dzieci zasną jest czas na pisanie, rozmowę. Nie bądź taka ... „ super zono” bo tez mozesz kiedyś. „ skończyć „ przed monitorem laptopa w poszukiwaniu szczęścia, każda opcja dobra jeżeli skończy się dobrze. 
faktem jest, ze tzw fajni faceci nie szukają w necie i tam mało prawdopodobne ze ich spotkasz. 
Zamiast portali randkowych lepiej poszukać tematyczne, tzn coś co wiąże się z zainteresowaniami, hobby czy coś wokół tych klimatów. Wydaje mi się, ze tam łatwiej o kontakt i ewentualnie o nowe towarzystwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie potwierdzam przedmówce. internet, forum itp własnie jest po to zeby napisac zapytac bez wychodzenia  z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajni faceci nie muszą szukać przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja męża znalazłam na tinderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×