Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona mojego szefa....czy znane są wam takie osoby bez klasy, które widac usidliły go czymś ale wiadomo jest że z taką osobą on nie może być szcześliwu

Polecane posty

Gość gość

Obserwuje ich od wielu lat...i serce mi się kraje jak patrzę jak po kolei ona obdzierała go z jego pasji. Ja bym tak nie potrafiła. 2 lata temu poroniła i dzieci mieć nie będą ja to czuje, nawet zapytałam się jej czy planuja kolejne to powiedziała ze to nie moja sprawa taka zła była. Widać miała coś za uszami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moja byla szefowa. kupila sobie okulary Prady to za kazdym razem mowila ile kosztowaly i wyrazala sie "moje okulary Prady", gadala o nich bez przerwy. taka nowobogacka wiesniara, ze wszystkim tak. za kazdym razem radzila mlodszym dziewczynom zeby usidlaly facetow na dziecko. maz wszystko sponsoruje, ona taka tepa, ale zalatwil jej kierownicze stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestań się zajmować czyimś życiem. Naprawdę jest u Ciebie tak nudno, że musisz obserwować innych? Straszne chamstwo wypytywać o tak intymne sprawy obcej osoby, nie dziwię się, ze kobieta była zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież

A co Ty wiesz o ich życiu? 

Też bym Ci tak odpowiedziała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stesknilam sie za tymi prowokacjami :) zainspirowaly mnie do kupienia swiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×