Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania

kto płaci za taksówkę po weselu

Polecane posty

Gość ania

Zostałam zaproszona na wesele jako osoba towarzysząca. Zabawa udana, jednak nie miał mnie kto odwieźć, więc pomyślałam, że taksówka to najlepszy pomysł. Koszt wyszedł nie tak wiele, koło 30 zł. Czy mój partner (kolega, nie jesteśmy parą) powinien zapłacić za tę taksówkę? Skoro mnie zaprosił na to wesele. Chyba że ja, bo on wrócił z bratem, a ja sama pojechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bez względu na to czy jest się para czy na stopie koleżeńskie to uważam,  że powinien zadbać o twój powrót do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Dba Dżentelmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ja ci odpowiem na ten problem z dupy : ty powinnaś płacić za swoją taksówkę.  Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawpier.dalałaś się, wybawiłaś, aż taka chytra jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry
15 godzin temu, Gość ania napisał:

Zostałam zaproszona na wesele jako osoba towarzysząca. Zabawa udana, jednak nie miał mnie kto odwieźć, więc pomyślałam, że taksówka to najlepszy pomysł. Koszt wyszedł nie tak wiele, koło 30 zł. Czy mój partner (kolega, nie jesteśmy parą) powinien zapłacić za tę taksówkę? Skoro mnie zaprosił na to wesele. Chyba że ja, bo on wrócił z bratem, a ja sama pojechałam

Czemu facet z bratem cie nie podwiozł? jak 30zł taksówka to nie tak daleko było, facet jest jakaś pizzda. A ty znowu nie płacz o 30zł, żaden majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Bez względu na to czy jest się para czy na stopie koleżeńskie to uważam,  że powinien zadbać o twój powrót do domu. 

pewnie nie dała mu doopy to co za taksówke ma ziomek płacić, niech lalka idzie z buta albo sama płaci jak nie zrobiła mu pałki, nic za darmo dziś, taki świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Okropny typ, ja jak na studniówkę wzięłam kolegę to ja jemu zorganizowałam transport do domu,  przecież to ja zapraszałam,a mieszkał w innym mieście niż ja. Ewidentnie powinien zapewnić Ci powrót, pocisnęłabym mu i nie o 30 zł chodzi, chodzi o kulturę. Koleś tragedia, niech następnym razem idzie sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Okropny typ, ja jak na studniówkę wzięłam kolegę to ja jemu zorganizowałam transport do domu,  przecież to ja zapraszałam,a mieszkał w innym mieście niż ja. Ewidentnie powinien zapewnić Ci powrót, pocisnęłabym mu i nie o 30 zł chodzi, chodzi o kulturę. Koleś tragedia, niech następnym razem idzie sam. 

No właśnie, peezda nie facet, po prostu wyciagnij wnioski i lepiej niech zostanie juz tylko kolega (albo znajomym) 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Okropny typ, ja jak na studniówkę wzięłam kolegę to ja jemu zorganizowałam transport do domu,  przecież to ja zapraszałam,a mieszkał w innym mieście niż ja. Ewidentnie powinien zapewnić Ci powrót, pocisnęłabym mu i nie o 30 zł chodzi, chodzi o kulturę. Koleś tragedia, niech następnym razem idzie sam. 

True

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

absolutnie facet z klasą zadbałby o dowiezienie cie osobiście pod twoje drzwi, żeby zadbać o bezpieczeństwo.
a ten to jakiś mydłek jest. czas poszukać lepszego kumpla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega powinien zainteresowac sie twoim transportem powrotnym zanim sam odjechal z bratem. 

ale z drugiej strony, zaprosil cie na darmowa wyzerke i zabawe (zakladam, ze on sam finansowal prezent slubny za was oboje), to juz odzaluj te 3 dyszki za taxi. moze to jakis mlody typ, ktory jeszcze nie ma doswiadczenia w zasadach savoir vivre'u. choc powinien zaczac sie uczyc...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×