Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Leczenie Autyzmu Homeopatycznie opinie

Polecane posty

Gość Marta

Cześć, szukam rodziców, którzy mają doświadczenie w leczeniu autyzmu poszczepiennego za pomocą homeopatii? Może ktoś podzieli się opinią, czy pomogło, jak długo trwało? Dziś Pani dr neurolog nam to zasugerowała. Rozważam takie leczenie ale chciałabym najpierw poznać opinie innych osób. A może z was ktoś może polecić homeopatę specjalizującego się autyzmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatkova

Witaj, u nas autyzm i afazja. Rok na lekach homeopatycznych. Oczyszczanie z metali ciężkich. To wszystko pod okiem homeopaty-naturopaty który polecany był na forum gazety na temacie o autyzmie. Po pół roku syn zaczął mówić pojedyncze wyrazy, odzyskał kontakt wzrokowy, nauczył się korzystać z nocnika, potem toalety. Ogólnie powiem tak, że dzięki homeopatii dziecko wyszło z tego okrutnego, zamkniętego świata jakim jest autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Warto sprobowac. Nie zaszkodzi.

A slyszslas o terapi mnri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A sluszalywcie o p i e r d o l n i e c i u się w łeb? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O kvrvva! "Autyzm poszczepienny", "homeopatia" i "neurolog" polecający homeopatię... takiego stężenia deebilizmu dawno tu w nie widziałam 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

O kvrvva! "Autyzm poszczepienny", "homeopatia" i "neurolog" polecający homeopatię... takiego stężenia deebilizmu dawno tu w nie widziałam 😄😄😄

A chcesz zobaczyc wiekszy ...izm? To popatrz w lustro. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

O kvrvva! "Autyzm poszczepienny", "homeopatia" i "neurolog" polecający homeopatię... takiego stężenia deebilizmu dawno tu w nie widziałam 😄😄😄

I jeszcze to podkładka pod spam, jakby mało było... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 7

Ależ jesteście żenujący. Brak słów po prostu. Zobaczcie na you tubie jest kilka wykładów kilku neurologów i psychiatrów którzy wyciągają chore dzieci z autyzmu dzięki homeopatii właśnie. Więc moja taka mała propozycja, nie masz pojęcia. wiedzy w temacie to się najpierw doinfrormuj a potem zabieraj głos. I proponowałabym KULTURALNE wypowiedzi a nie jak z rynsztoka. 

Jestem matką autysty, który powoli wychodzi na prostą właśnie dzięki lekom homeopatycznym. Terapia trwa już 4 miesiące i od 3 tygodni mamy kontakt wzrokowy który zniknął 3 lata temu oraz poprawa zdecydowana w tolerancji bodźców dotykowych także przestał zrywać z siebie ubranie i ma zdecydowanie lepszy apetyt i zniknęły suche placki na łokciach i kolanach. Cuda?????? Placebo u dziecka autystycznego??? nie sądzę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Homeopatia to nie leki. Rownie dobrze mozesz leczyc dziecko krysztalami. Dzieci z wysokofunkcjonujacym autyzmem naturalnie z czasem sie poprawiaja. Byloby lepiej z terapia, ale bez tez z czasem sie rozwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autyzmu się nie wyleczy. Homeopatia to terapia wspierającą, równoległa do innych. Warto próbować. Najgorsze w autyzmie jest to, że są progresy i regresy i nawet dobrze funkcjonujace dziecko nagle może zacząć tracić umiejętności albo zamykać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Autyzmu się nie wyleczy. Homeopatia to terapia wspierającą, równoległa do innych. Warto próbować. Najgorsze w autyzmie jest to, że są progresy i regresy i nawet dobrze funkcjonujace dziecko nagle może zacząć tracić umiejętności albo zamykać się.

Leczenie krysztalami i stawianie tarota tez wspomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Mirka 7 napisał:

Ależ jesteście żenujący. Brak słów po prostu. Zobaczcie na you tubie jest kilka wykładów kilku neurologów i psychiatrów którzy wyciągają chore dzieci z autyzmu dzięki homeopatii właśnie. Więc moja taka mała propozycja, nie masz pojęcia. wiedzy w temacie to się najpierw doinfrormuj a potem zabieraj głos. I proponowałabym KULTURALNE wypowiedzi a nie jak z rynsztoka. 

Jestem matką autysty, który powoli wychodzi na prostą właśnie dzięki lekom homeopatycznym. Terapia trwa już 4 miesiące i od 3 tygodni mamy kontakt wzrokowy który zniknął 3 lata temu oraz poprawa zdecydowana w tolerancji bodźców dotykowych także przestał zrywać z siebie ubranie i ma zdecydowanie lepszy apetyt i zniknęły suche placki na łokciach i kolanach. Cuda?????? Placebo u dziecka autystycznego??? nie sądzę... 

Idź się leczyć na nogi, bo na głowę za późno, oszołomko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszineczka

Też kiedyś nie wierzyłam w homeopatię, dopóki nie znalazłam się w sytuacji, w której nie miałam już nic do stracenia. Moja córka autystyczna została poprowadzona przez homeopatę w wieku 6 lat. To była ostatnia deska ratunku. Byłam wyśmiewana przez rodzinę, mąż obrażony. Pierwsze efekty zauważyłam po miesiącu, kolejne po 2 dwóch. Dziś moje dziecko uczęszcza do normalnej szkoły podstawowej a miała mieć nauczanie specjalne. Więc proszę was nie mówcie, ze homeopatia nie działa. Bo działa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 14.11.2019 o 08:13, Gość gość napisał:

O kvrvva! "Autyzm poszczepienny", "homeopatia" i "neurolog" polecający homeopatię... takiego stężenia deebilizmu dawno tu w nie widziałam 😄😄😄

No stek bzdur, ale co zrobisz? Głupich jak widać nie sieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pisałam o terapii wspierającej i wydaje mi się, że wiem o czym piszę. Pracuje z dziećmi, również z autyzmem i już kilka osób powiedziało mi o skuteczności homeopatia. Autyzm przebiega często nieprzewidywalnie, nie wiadomo jak dziecko będzie się rozwijało, czy będzie się rozwijało, ale jednak warto próbować różnych metod jeżeli jest szansa na poprawę funkcjonowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Leczenie krysztalami i stawianie tarota tez wspomaga 😄

Kieszeń naciągacza, tak samo jak i homeodurnota 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika39
1 godzinę temu, Gość oszineczka napisał:

Też kiedyś nie wierzyłam w homeopatię, dopóki nie znalazłam się w sytuacji, w której nie miałam już nic do stracenia. Moja córka autystyczna została poprowadzona przez homeopatę w wieku 6 lat. To była ostatnia deska ratunku. Byłam wyśmiewana przez rodzinę, mąż obrażony. Pierwsze efekty zauważyłam po miesiącu, kolejne po 2 dwóch. Dziś moje dziecko uczęszcza do normalnej szkoły podstawowej a miała mieć nauczanie specjalne. Więc proszę was nie mówcie, ze homeopatia nie działa. Bo działa. 

Czy moglabys sie do mnie odezwac na emaila rowniez. Chcialabym z Toba porozmawiac. Moj email

monikapattni@gmail.com

Mieszkam w anglii ale przyjezdzam w odwiedziny do polski rowniez.

Odezwji sie bo mam podobny problem z synem i chcialabym uslyszec co Ci sie udalo osiagnac.

 

Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nath1111

Niestety jest dużo przeciwników homeopatii i nikt nie zrozumie tego że rodzić który jest juz u kresu sił łapie się wszystkiego i poszedłby nawet pieszo do piekła gdyby to miało pomóc dziecku. Wiem coś o tym niestety. Mama autysty. Synowi ewidentnie zaszkodziła szczepionka. Rozwijał się dobrze, po szczepieniu płakał 24 godziny po czym zasnął i kiedy się obudził nie było juz kontaktu wzrokowego, był rozdrażniony. Od tego czasu zaczęły się nasze problemy, nieprzespane noce, azs, syn przestał wydawać dzwieki. Do tego problem z napięciem mięśniowym. Terapie. terapie i i jeszcze raz terapie i tak minęły 3 lata bez efektów. Wypróbowaliśmy wszystko. Jeździlsmy do różnych lekarzy bez skutku. W końcu znalazłam forum gdzie polecano homeopatię i dostałam namiar do homeopaty która leczyła takie dzieci. No i zaryzykowałam, w końcu poza kasą nie mielismy nic do stracenia. Pojechaliśmy 300 km na konsultację. W gabinecie spędzilismy prawie 2 godziny. Wyszlismy pełni nadzieji. Leki w ilości 4 różnych. Kuracja początkowo 8 tygodni. Pierwsze małe efekty po 5 tygodniach. Byłam najszczęśliwsza. Całe leczenie nie całe 2 lata. Było warto. Dziś syn mówi, może nie do końca zawsze wyraźnie, chodzi do klasy integracyjnej, uczy się dobrze, rozumie, komunikuje się, problemy skórne (azs) zniknęły. Nasz problem na chwile obecną to duża wrażliwość i zdarza się że syn rozpłacze się z błahostki, jest bardzo wyczulony na swoim punkcie i panicznie boi sie psów, ale pracujemy nad tym. Rodzice nie zastanawiajcie się... to może pomóc waszym dzieciom. Nie bójcie się że zostaniecie wyśmiani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestescie zalosne. Wszystko sobie wmowicie byle tylko nie przyznac, ze wasze dzieci po prostu takie sa i takie juz beda. Z wiekiem moze im sie poprawic, ale nigdy nie beda "jak wszyscy". 

A te oszustki promujace homeopatie...nie jest wam wstyd? Naciagacie glupich, zdesperowanych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

DO OSZINECZKA. Mam prośbę, mogłabyś się do mnie odezwać na maila? Tutaj same chamskie komentarze a chciałabym porozmawiać z kimś kto wierzy i ma efekty homeopatii. U nas też autyzm, córka 4,5 roku. Od 3 miesięcy na homeopatii i efekty zaczyna być widać. Działamy homeopatycznie i jeszcze terapie wspomagające i zaczyna być widać efekty, które właśnie pojawiają się po homeopatii. Bardzo proszę odezwij się do mnie na @ mam kilka pytań. Nie chcę tutaj pisać bo to co tutaj się dzieje jest przykre. Ja rozumiem wyrazić swoje zdanie w spoób kulturalny ale dlaczego zaraz wyzywać? Ludzie co się z wami dzieje? Nie wierzysz? nie wierz twoja sprawa ale daj życ innym. Nas nikt nie naciaga za kulki homeopatyczne zapłaciłam 60 zł  to jest kuracja na 3 miesiące. Więc gdzie tu mowa o naciągnaiu??

Mój mail: vivienne.butik@gmail.com 

No w przeliczeniu na kilogram to jest to kosmiczna cena za cukier, który w Biedronce kupujesz za parę zł 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No w przeliczeniu na kilogram to jest to kosmiczna cena za cukier, który w Biedronce kupujesz za parę zł 😄

A właśnie cię wygooglałam po mailu, naciągaczko! Nic dziwnego, że wypisujesz kretyństwa o "leczącej homeopatii", skoro sama wyciągasz od ludzi kasę jako "pracownia ezoteryczna" sprzedająca kursy magii albo "leczenie pijawkami"! CO ZA DNO!!! 🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna Kaja

Ludzie uspokójcie się niech sobie wierzy każdy w co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A właśnie cię wygooglałam po mailu, naciągaczko! Nic dziwnego, że wypisujesz kretyństwa o "leczącej homeopatii", skoro sama wyciągasz od ludzi kasę jako "pracownia ezoteryczna" sprzedająca kursy magii albo "leczenie pijawkami"! CO ZA DNO!!! 🤬

Ta co leczy homeopatia leczy tez pijawkami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ta co leczy homeopatia leczy tez pijawkami?!

tak, prowadzi albo co najmniej pracuje w "centrum medycyny naturalnej" na Śląsku 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po moim mailu? po mailu vivienne.butik?? ty chyba masz coś z głową! ja od lat prowadzę butik stacjonarny i internetowy i wypraszam sobie oczernianie mnie jakobym miała sprzedawać "kursy magii". Proszę nie nazywać mnie "pracownicą ezoteryczną", czy że "wyciągam od ludzi pieniądze". Zaznaczam, że pomówienia są karalne i zostaną z tego postu wyciągnięte konsekwencje prawne. Jeszcze raz zaznaczam, że pomówienia są karalne a w internecie nikt nie jest anonimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wcale mnie to nie dziwi :/ pieprzeni oszusci

Ogolnie mam podejscie takie, ze jak ludzie sa glupi to ich wina jak ktos ich oszuka...tylko w tym przypadku to naprawde podle

Uwazaj, bo jeszcze na ciebie rzuci jakas klatwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Kostrzewa

Zgadza się bardzo polecam odtruwanie ze szczepien które wywołałay autyzm. Moje dziecko zostało odtrute homeopatycznie ze szczepeń. Autyzm się cofnął. Z całego serca polecam doktora Podzierskiego Leszka.  Dzieki niemu i homeopatii mamy zdrowe dziecko!! a wy skonczcie pierniczyć bzdury że homeopatia nie działa Trole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Jolanta Kostrzewa napisał:

Zgadza się bardzo polecam odtruwanie ze szczepien które wywołałay autyzm. Moje dziecko zostało odtrute homeopatycznie ze szczepeń. Autyzm się cofnął. Z całego serca polecam OSZUSTA SPAMERSKIEGO  Dzieki niemu i homeopatii mamy zdrowe dziecko!! a wy skonczcie pierniczyć bzdury że homeopatia nie działa Trole!

PRZESTAŃ WYPISYWAĆ BZDURY!!! NIedobrze się robi od tych kłamstw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No prosze...vivienne.butik wyskakuje w wyszukiwarce na jakims forum od uleczania energia. 

Mniej cukru, wiecej psychotropow panienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Kostrzewa

Skończ Trolu wypisywać bzdury i obrażać ludzi. Podzieliłam się opinią a ty w to wierzyć nie musisz. Zwykle chamidło i prostak. Zgłaszam cię do kafeterii za chamstwo zablokują twoje IP bo takie chamy nie powinny mieć dostępu do internetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×