Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Leczenie Autyzmu Homeopatycznie opinie

Polecane posty

Gość gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Po moim mailu? po mailu vivienne.butik?? ty chyba masz coś z głową! ja od lat prowadzę butik stacjonarny i internetowy i wypraszam sobie oczernianie mnie jakobym miała sprzedawać "kursy magii". Proszę nie nazywać mnie "pracownicą ezoteryczną", czy że "wyciągam od ludzi pieniądze". Zaznaczam, że pomówienia są karalne i zostaną z tego postu wyciągnięte konsekwencje prawne. Jeszcze raz zaznaczam, że pomówienia są karalne a w internecie nikt nie jest anonimowy.

tak słoneczko, po mailu i nr tel ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Jolanta Kostrzewa napisał:

Skończ Trolu wypisywać bzdury i obrażać ludzi. Podzieliłam się opinią a ty w to wierzyć nie musisz. Zwykle chamidło i prostak. Zgłaszam cię do kafeterii za chamstwo zablokują twoje IP bo takie chamy nie powinny mieć dostępu do internetu. 

Za co maja mnie zablokowac? Bylam ciekawa wiec sprawdzilam maila. Poza tym zapomnialas zmienic nicka. Naciagasz zdesperowanych ludzi zeby placili chore pieniadze za cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

No prosze...vivienne.butik wyskakuje w wyszukiwarce na jakims forum od uleczania energia. 

 

no dno i sto metrów mułu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy mogę prosić o kontakt do doktora Podzierskiego który leczy autyzm homeopatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Kostrzewa

Leszek Podzierski specj. kardiolog/ homeopata Szczecin ul. Sabały 28 tel 604-232-157 Najlepszy homeopata w Polsce. Nie będziecie żałować. Można też leczyć się u niego online, nie musicie jechać na wizytę jak macie do Szczecina daleko. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 SPam i oszustwo zgłoszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękujè Pani Jolanto. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszorak

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No prosze...vivienne.butik wyskakuje w wyszukiwarce na jakims forum od uleczania energia. 

Mniej cukru, wiecej psychotropow panienko

No popatrz! Mnie wyskakuje na forum Gazety. Według twojego toku myślenia właścicielka butiku pewnie jeszcze w Gazecie pracuje. Mam propozycję. Odstaw swoje psychotropy, to może te zwidy cię opuszczą. I wiesz co? Życzę ci, żebyś kiedyś tych pijawek nie potrzebowała, a lekarze dali radę wyleczyć cię z każdego twojego choróbska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

 SPam i oszustwo zgłoszone.

też zgłaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

No popatrz! Mnie wyskakuje na forum Gazety. Według twojego toku myślenia właścicielka butiku pewnie jeszcze w Gazecie pracuje. Mam propozycję. Odstaw swoje psychotropy, to może te zwidy cię opuszczą. I wiesz co? Życzę ci, żebyś kiedyś tych pijawek nie potrzebowała, a lekarze dali radę wyleczyć cię z każdego twojego choróbska. 

Ojej, zdemaskowali oszusta i boli? Przyłóż sobie cukru za 2000 zł/kg, na pewno pomoże ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ojej, zdemaskowali oszusta i boli? Przyłóż sobie cukru za 2000 zł/kg, na pewno pomoże ! 

Ha ha ha ha, że co? A może ciebie boli świadomość, że tylko ty widzisz jakieś forum od energii. 😄  Powiedz mi po co ktoś, kto sprzedaje dziwne specyfiki miałby prosić o kontakt osobę, która tych specyfików nie potrzebuje, bo wyciągnęła dziecko z tzw "autyzmu poszczepiennego"? Myśl, myślenie nie boli i jak widać twoja choroba psychiczna też nie. Żebyś ty jeszcze tych pijawek, które wyśmiałaś nie potrzebowała. Z całego serca ci tego życzę, bo z twoim podejściem, to możesz ich potrzebować szybciej niż myślisz. Jest taka jedna dość powszechna choroba, przy której ludzie kończyny tracą.

Mnie schizofreniczko w przeglądarce to wyskakuje.

Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania w sieci

Vivienne Butik - Strona główna | Facebook

 › ... › Marka › Odzież (marka) › Vivienne Butik

Vivienne Butik. 128 osób lubi to. Vivienne Butik to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą odzieży i biżuterii damskiej.

Brakujące: gmal.

Butik Vivienne - Strona główna | Facebook

 

 › ... › Zakupy i sprzedaż detaliczna 

Ocena: 5 - ‎22 głosy

Butik Vivienne - Piłsudskiego 100, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Poland - Ocena 5 na podstawie 22 oceny „Super super super 🙂🙂🙂 Dzis...

Brakujące: gmal.

...enka VIVIEN CHABER | ...ENKI WIECZOROWE | butik ...

 

 › ...enki-wieczorowe › ...enka-vivien-chaber

279,00 zł - ‎Brak w magazynie

...enka VIVIEN CHABER to nasz wyjątkowy produkt w kategorii ...ENKI WIECZOROWE. Odwiedź butik Devani i wybierz coś dla siebie!

Zjawiskowa bluzka T.A.T.U. sexi MEGA WYPRZEDAŻ ...

 

 › ... › Odzież, Obuwie, Dodatki › Odzież damska › Bluzki

18 kwi 2013 - Vivienne Boutique. vivienne.butik@gmail.com.  Przedpłata na konto : 10zł. Pobranie : 17zł. Za pobraniem wysyłamy. osobom ...

 

Koncert Maćka Balcara kto jedzie ze mną ? - Chorzów - Forum ...

forum.gazeta.pl › forum › w,324,149212074,1492 12074,Koncert_Macka_...

27 sty 2014 - 1 wpis

Chętnie zabiorę jakąś sympatyczną dziewczynę/kobietę ze sobą :)Powrót po koncercie 🙂 info na maila vivienne.butik@gmail.com. Ania.

Nigdzie nie widzę sprzedaży cukru udającego leki, za to ciuchy już tak.

Do pani, która sprzedaje te ciuchy. Jak potrzebujesz jakiegoś kontaktu w sprawie innej, niż interesy, to podaj inny mail, nie służbowy. Bo wychodzi, że twoją intencją może być zwrócenie uwagi na twoja firmę, albo są takie kwiatki jak widzisz. Może też być tak, że się tej osobie w jakiś sposób naraziłaś i cię poznała po mailu, więc się w ten sposób mści.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium

Pijawki są procedurą medyczną, posuadają numer (status) procedury medycznej, są zatem zabiegiem medycznym, stosowanym także w szpitalach przy transplantologiach. Więc  nie pisz bzdur hejterko bez wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium

Jak nie masz w jakimś temacie wiedzy to się nie wypowiadaj. W Trzebnicy jest szpital uniwersytecki w którym stosowane  są pijawki i nie tylko przy transplantologiach. Ośmieszyłaś się moja droga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opium

Cytat dr Paruzela" Hirudoterapia należy do procedur medycznych wg Międzynarodowego Spisu Procedur ICD-9. Mimo to z rozliczaniem jej przez Narodowy Fundusz Zdrowia bywa różnie. „Są miejsca w Polsce, gdzie NFZ zapłacił za terapię pijawkami w szpitalach, w większości przypadków nie jest to jednak terapia refundowana. Może to się zmieni w przyszłości. W niektórych państwach płaci się za nią ze środków publicznych - tak jest np. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych czy w Rosji” – wyliczał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrcash

ludzie  a po co wy reagujecie na to babsko? myśli że postradała wszelkie rozumy a faktycznie wie niewiele co już udowodniła. co do pijawek polecam całym sercem, w Warszawie gabinet Meda, profesjonalnie i maja panie tam dużą wiedzę odnosnie pijawek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość makrcash napisał:

ludzie  a po co wy reagujecie na to babsko? myśli że postradała wszelkie rozumy a faktycznie wie niewiele co już udowodniła. co do pijawek polecam całym sercem, w Warszawie gabinet Meda, profesjonalnie i maja panie tam dużą wiedzę odnosnie pijawek. 

Spoko. Znam ten typ. Ten typ, to tylko chemiczne piguły przepisane przez lekarza i myśli, że nic więcej nie trzeba robić. Z takim podejściem cukrzyca szybko zawita do jej drzwi, a jak zaniedba, to pierwsza po te pijawki zapuka do innych drzwi, żeby stopę ratować. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Opium napisał:

Cytat dr Paruzela" Hirudoterapia należy do procedur medycznych wg Międzynarodowego Spisu Procedur ICD-9. Mimo to z rozliczaniem jej przez Narodowy Fundusz Zdrowia bywa różnie. „Są miejsca w Polsce, gdzie NFZ zapłacił za terapię pijawkami w szpitalach, w większości przypadków nie jest to jednak terapia refundowana. Może to się zmieni w przyszłości. W niektórych państwach płaci się za nią ze środków publicznych - tak jest np. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych czy w Rosji” – wyliczał."

W Niemczech w zwykłych przychodniach je stawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józó

Ale ci Szwajcarzy są głupi. Boze woda z cukrem się leczą i w dodatku uznali homeopatie czyli wode z cukrem jako równą medycynie akademickiej i leczenie homeopatyczne maja refundowane u w dodatku maja szpitale homeopatyczne. Kurcze dobrze ze my Polacy tacy mądrzy. Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ojej, zdemaskowali oszusta i boli? Przyłóż sobie cukru za 2000 zł/kg, na pewno pomoże ! 

Taki za 5000 zł za kg zadziała lepiej! Ale koniecznie zażywany na rozstajach dróg, o północy, i potem trzeba się trzy razy okręcić na lewej nodze! 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ojej, zdemaskowali oszusta i boli? Przyłóż sobie cukru za 2000 zł/kg, na pewno pomoże ! 

Taki za 5000 zł za kg zadziała lepiej! Ale koniecznie zażywany na rozstajach dróg, o północy, i potem trzeba się trzy razy okręcić na lewej nodze! 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aplikant 233

Hm śmiałbym się gdyby CIę pociągnięto do odpowiedzialności za nazwanie tej osoby oszustem publicznie na forum. W dzisiejszych czasach to bardzo łatwy sposób na zarobienie szybko i łatwo dobrych pieniędzy. Zapłacisz za zniesławienie, sprawę sądową oraz koszta prawnika. Bezmyślność się nie opłaca a dziś w internetach nikt anonimowy nie jest! Sama nie zostałaś oszukana więc nie możesz kogoś nazywać oszustem tylko dlatego ze tak Ci się wydaje. Mail jest firmowy butikowy i ta osoba spokojnie może Ci wytoczyć sprawę cywilną. Wygra nawet bez adwokata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Gość gość napisał:

Taki za 5000 zł za kg zadziała lepiej! Ale koniecznie zażywany na rozstajach dróg, o północy, i potem trzeba się trzy razy okręcić na lewej nodze! 😄😄😄

:classic_laugh:🤣😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszineczka

Tak się składa, że mój prawnik już się tym zajął. Zostałam pomówiona i oskarżona o oszustwo publicznie tutaj na forum. Na szkodę zostało narażone moje dobre imię oraz firma którą prowadzę od 2009 roku! Ta osoba, która nazwała mnie oszustką działała na szkodę firmy. I jestem to w stanie udowodnić przed sądem. Administracja kafeterii została powiadomiona. W internecie nikt nie jest anonimowy. Tej sprawy nie zamierzam zostawić. Tak nie może być. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi

Brawo. Z czymś takim trzeba walczyć. Siedzą przed komputerem i odważne. Ciekawe czy w sądzie będzie taka mądra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibi

Konsekwencje prawne jak zostaną wyciągnięte to na drugi raz zanim kogoś zmiesza z błotem to swą razy się zastanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Oszineczka napisał:

Tak się składa, że mój prawnik już się tym zajął. Zostałam pomówiona i oskarżona o oszustwo publicznie tutaj na forum. Na szkodę zostało narażone moje dobre imię oraz firma którą prowadzę od 2009 roku! Ta osoba, która nazwała mnie oszustką działała na szkodę firmy. I jestem to w stanie udowodnić przed sądem. Administracja kafeterii została powiadomiona. W internecie nikt nie jest anonimowy. Tej sprawy nie zamierzam zostawić. Tak nie może być. Pozdrawiam 

Jak się już pod kogoś podszywasz, to zrób to dobrze. To nie Oszineczka ma firmę i to nie ona została pomówiona o oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość gość napisał:

Jak się już pod kogoś podszywasz, to zrób to dobrze. To nie Oszineczka ma firmę i to nie ona została pomówiona o oszustwa.

Nie została pomówiona, tylko stwierdzono fakt. Naucz się używać google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie została pomówiona, tylko stwierdzono fakt. Naucz się używać google.

Zjawiskowa bluzka T.A.T.U. sexi MEGA WYPRZEDAŻ ...

allegro.pl › ... › Odzież, Obuwie, Dodatki › Odzież damska › Bluzki

 Vivienne Boutique. vivienne.butik@gmail.com. tel. 731-023-300. Przedpłata na konto : 10zł. Pobranie : 17zł. Za pobraniem wysyłamy. osobom 

 

A tutaj:

/f.kafeteria.pl/temat-5637796-wakacyjny-kurs-magii-w-wykonaniu-joanny-wisniewskiej-w-bytomiu/...

"Nauczymy Państwa tutaj jak posługiwać się energiami , jakich narzędzi używać ,jak zaprządz siły kosmosu do działania , by nam i naszym bliskim działo się lepiej. Zapisy i wszelkie informacje pod nr tel : 731-023-300 oraz mailem : pracownia.indygo@gmail.com ZAPRASZAMY SERDECZNIE Pracownia Indygo Bytom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie została pomówiona, tylko stwierdzono fakt. Naucz się używać google.

Tak się składa, że sprawdziłam tego maila trolico wstrętna i to ja wkleiłam linki, które mi wyskoczyły. Może tak ze swojej strony tak zrób? Podaj stronę od cukru, gdzie znalazłaś firmowy mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×