Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Leczenie Autyzmu Homeopatycznie opinie

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Zjawiskowa bluzka T.A.T.U. sexi MEGA WYPRZEDAŻ ...

allegro.pl › ... › Odzież, Obuwie, Dodatki › Odzież damska › Bluzki

 Vivienne Boutique. vivienne.butik@gmail.com. tel. 731-023-300. Przedpłata na konto : 10zł. Pobranie : 17zł. Za pobraniem wysyłamy. osobom 

 

A tutaj:

/f.kafeteria.pl/temat-5637796-wakacyjny-kurs-magii-w-wykonaniu-joanny-wisniewskiej-w-bytomiu/...

"Nauczymy Państwa tutaj jak posługiwać się energiami , jakich narzędzi używać ,jak zaprządz siły kosmosu do działania , by nam i naszym bliskim działo się lepiej. Zapisy i wszelkie informacje pod nr tel : 731-023-300 oraz mailem : pracownia.indygo@gmail.com ZAPRASZAMY SERDECZNIE Pracownia Indygo Bytom"

ogloszenia-slaskie.pl/ogloszenie-40785/skuteczne-leczenie-stopy-cukrzycowej-slask-natur-vit-bedzin-katowice.html

"Zabieg wykonywany jest przez |"specjalistkę medycyny naturalnej ," 🤢

"Rejestracja telefoniczna
519-790-190
731-023-300"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A nie przyszło ci do głowy, że zbieżność numerów telefonu mają inną przyczynę, niż jedną właścicielkę? Może i właścicielka butiku jest w jakiś sposób oszustką, ale na pewno nie stawia pijawek i nie organizuje kursów magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louise

Bardzo dobry homeopata to Arkadiusz Stankiewicz z Gdyni. Wyciągnął moje dziecko z autyzmu. Dziecko mam w 100% zdrowe. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pisz pisz dalej i spodziewaj się wezwania do sądu 🙂 nie zostałaś oszukana więc to co robisz to są pomówienia i oszczerstwa i są na to odpowiednie paragrafy. Kończę z Tobą i do zobaczenia w sądzie. Gwarantuję ze nie odpuszczę. Więcej tutaj pisać nie zamierzam. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

...ko durna to ze ktoś coś wpisał w internet - może nawet ty by mnie tutaj przedstawić w złym świetle - to nie znaczy ze to mój wpis!!! To nie moje numery telefonu a durnoto zobacz w spisie ewidencji działalności gospodarczej czym się zajmuje od lat! Jest to tylko SPRZEDAŻ CIUCHÓW! to są informacje ogólnego dostępne. To raz! A dwa homeopata którego polecam to nie żaden od pijawek czy energii!! Jestes tak głupia czy udajesz? Myślisz ze ktoś sprzedaje ciuchy stacjonarnie i w internecie a dodatkowo zajmuje się kursami magii czy pijakami??? Stuknij się w głowę. Zreszta wytłumaczysz się w sądzie. Tyle w temacie. Żegnam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgghjhjn

Coś mi tu nie pasuje. Butik i rejestracja do poradni leczenia stopy cukrzycowej to ten sam numer?? Hahahahhahahahhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgghjhjn

Coś mi tu nie pasuje. Butik i rejestracja do poradni leczenia stopy cukrzycowej to ten sam numer?? Hahahahhahahahhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hghhjgj

Coś mi tu nie pasuje. Butik i rejestracja do poradni leczenia stopy cukrzycowej to ten sam numer?? Hahahahhahahahhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baziun

Wszechstronnie uzdolniona bestia ;)) homeopato-pijawko-magiczko-sprzedawczyni-ciuchów i w dodatku leczy rany stopy cukrzycowej. No no konkrecik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 minut temu, Gość Jgghjhjn napisał:

Coś mi tu nie pasuje. Butik i rejestracja do poradni leczenia stopy cukrzycowej to ten sam numer?? Hahahahhahahahhaha 

co ci nie pasuje? każdy orze jak może, jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronia

Ha ha ha ha ha 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość gość napisał:

Pisz pisz dalej i spodziewaj się wezwania do sądu 🙂 nie zostałaś oszukana więc to co robisz to są pomówienia i oszczerstwa i są na to odpowiednie paragrafy. Kończę z Tobą i do zobaczenia w sądzie. Gwarantuję ze nie odpuszczę. Więcej tutaj pisać nie zamierzam. Powodzenia. 

Homeopatia jest oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Homeopatia jest oszustwem.

medexpress.pl/spor-nil-o-homeopatie-jest-wyrok-sadu/63628

"Lekarze i lekarze dentyści mają obowiązek wykonywać zawód zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej. W związku z brakiem wiarygodnych dowodów potwierdzających terapeutyczną skuteczność homeopatii i metod pokrewnych Naczelna Rada Lekarska wyraziła ocenę, że stosowanie tych metod nie mieści się w kanonie działań znajdujących oparcie w aktualnej wiedzy medycznej."

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom34

Napisałeś ze ta osoba jest oszustka. I ona ma racje. Jeżeli nie jesteś bezpośrednio przez nią oszukany i nie jest to potwierdzone wyrokiem sądu, czyli ta osoba nie została skazana prawomocnym wyrokiem sądu nie możesz jej publicznie nazywać oszustką. Za to możesz grubo popłynąć niestety. Tak jak już ktoś pisał, to łatwy sposób na odszkodowanie. Poczytaj w Google ile takich spraw odbywa się w Polsce i jakie są wypłacane odszkodowania z tego tytułu. Jeśli kobieta ma głowę na karku to faktycznie polazła do adwokata a on będzie wiedział co robi. Poza tym to leci z kodeksu karnego więc nie musi zakładać cywilnej sprawy tylko zgłasza do prokuratury. Zresztą to mało istotne bo czy na wniosek sądu cywilnego czy tez prokuratury Kafeteria ma obowiązek udostępnić Twoje IP a później dostawca internetu Twoje dane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom34
Dnia 20.11.2019 o 23:32, Gość gość napisał:

A właśnie cię wygooglałam po mailu, naciągaczko! Nic dziwnego, że wypisujesz kretyństwa o "leczącej homeopatii", skoro sama wyciągasz od ludzi kasę jako "pracownia ezoteryczna" sprzedająca kursy magii albo "leczenie pijawkami"! CO ZA DNO!!! 🤬

Nazwałeś ją naciągaczką. Przypuszczam, ze ciebie nie naciągnęła wiec to pomówienie publiczne. 
To ze homeopatia to oszustwo to inna sprawa. Ty napisałeś ze ona jest naciągaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom34
Dnia 21.11.2019 o 10:11, Gość Gość napisał:

Ojej, zdemaskowali oszusta i boli? Przyłóż sobie cukru za 2000 zł/kg, na pewno pomoże ! 

I kolejny wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Tom34 napisał:

Nazwałeś ją naciągaczką. Przypuszczam, ze ciebie nie naciągnęła wiec to pomówienie publiczne. 
To ze homeopatia to oszustwo to inna sprawa. Ty napisałeś ze ona jest naciągaczką.

Skoro ktoś kogoś nakłania do stosowania "terapii" będącej oszustwem (czyli do niekorzystnego rozporządzenia mieniem) to jak niby nazwiesz działanie takiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom34

Więcej tego jest. Najgorsze co mogłeś zrobić to przy tym wpisać nazwę firmy czy butiku czy ch... jeden wie czego. Teraz idź daj na msze by ona tylko tak sobie tutaj pisała z tym sądem, ale jak już ci pisałem, że teraz to łatwy sposób na kasę a w necie nic nie ginie. A szkoda kasy i nerwów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Tom34 napisał:

Więcej tego jest. Najgorsze co mogłeś zrobić to przy tym wpisać nazwę firmy czy butiku czy ch... jeden wie czego. Teraz idź daj na msze by ona tylko tak sobie tutaj pisała z tym sądem, ale jak już ci pisałem, że teraz to łatwy sposób na kasę a w necie nic nie ginie. A szkoda kasy i nerwów. 

ty idź daj na mszę, żeby ci rozum wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom34

Nie ma prawomocnego wyroku, nie jesteś oszukany- oszukana - nie masz prawa jej tak nazwać! Proste! Ta cała homeopatia te kuleczki są dopuszczone do obrotu i można je kupić tylko w aptekach. Zatem o jakim oszustwie mówisz? To wchodzi w tą całą medycynę alternatywną a fakt, lekarze homeopatii stosować nie mogą bo nie wchodzi to w med. akademicką. 
Wiem co piszę, jestem na ostatnim roku prawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Tom34 napisał:

Nie ma prawomocnego wyroku, nie jesteś oszukany- oszukana - nie masz prawa jej tak nazwać! Proste! Ta cała homeopatia te kuleczki są dopuszczone do obrotu i można je kupić tylko w aptekach. Zatem o jakim oszustwie mówisz? To wchodzi w tą całą medycynę alternatywną a fakt, lekarze homeopatii stosować nie mogą bo nie wchodzi to w med. akademicką. 
Wiem co piszę, jestem na ostatnim roku prawa. 

tyle, że osoba reklamowana jako "cudotwórca homeopata" jest lekarzem z prawem wykonywania zawodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prawo jest prawem i dopóki ktoś nie ma wyroku nie można go nazwać złodziejem oszustem czy innya patologia. cwaniaki to wykorzystują a tacy niemyślący jak tu potem kwiczą i płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabina

Ludzie pisza z powaznymi problemami a jakis ...a pisze głupoty bo czuje sie po tym lepiej mnie nieruszaja teksty ...ow czytam ich wypociny i spływa tto po mnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Hrabina napisał:

Ludzie pisza z powaznymi problemami a jakis ...a pisze głupoty bo czuje sie po tym lepiej mnie nieruszaja teksty ...ow czytam ich wypociny i spływa tto po mnie... 

Na poważne problemy są poważne rozwiązania a nie nakłanianie do wydawania kasy na granulki z cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom34

Ile Ty masz lat? 15? Tok myślenia dziecka. Tłumacze Ci. Wytłumaczę raz jeszcze na przykładzie. Twoja koleżankę oszuka ktoś na 10.000 zł. Trwa sprawa w sądzie ona dopóki nie ma wyroku nie może nazwać jej oszustką. Po wyroku jyz tak, ale Ty nadal nie masz prawa publicznie nazwać jej oszustką ponieważ CIEBIE NIE OSZUKAŁA, ciebie ta sprawa nie dotyczy i może z tego tytułu wyciągnąć prawne konsekwencje. I tutaj podobnie. Ta homeopata czy jak jej tam nie OSZUKAŁA CIEBIE zatem nie masz prawa jej pomawiać, w dodatku publicznie. 

Co do tego ze lekarz,...To zgłoś to do Izby Lekarskiej proste! Ona tam będzie miała problemy ale Tobie wytoczy sprawę za pomówienia. Oboje i ty i ona będziecie mieć przeje... ne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tom nie tłumacz idi otce bo i tak niezrozumie jak widać. Takich pustkow nie jest mi zal jak ja stać płacić odszkodowania i za sprawy w sądzie niech płaci. Poza tym to pisze kobieta nie facet. Tylko baby są tak glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Popieram. Założyć sprawę w Sądzie Cywilnym i wyciągnąć konkretne zadośćuczynienie. Więcej wyciągniesz jeśli zaznaczysz, że dana kwota np. 80 tyś.zł przeznaczysz np na hospicjum dla dzieci. Zawsze warto w pozwać o wyższą kwotę ponieważ sąd często przyznaje mniej. Kolejna rzecz, równocześnie, zgłosić do prokuratury o pomówienia oraz utratę dobrego imienia. Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do mnie, powiem Ci jak skutecznie to ogarnąć. Odezwij się do mnie

nienegocjowalny@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Krzysztof napisał:

Popieram. Założyć sprawę w Sądzie Cywilnym i wyciągnąć konkretne zadośćuczynienie. Więcej wyciągniesz jeśli zaznaczysz, że dana kwota np. 80 tyś.zł przeznaczysz np na hospicjum dla dzieci. Zawsze warto w pozwać o wyższą kwotę ponieważ sąd często przyznaje mniej. Kolejna rzecz, równocześnie, zgłosić do prokuratury o pomówienia oraz utratę dobrego imienia. Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do mnie, powiem Ci jak skutecznie to ogarnąć. Odezwij się do mnie

@gmail.com

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Śmiej się śmiej 🙂 Niebawem zobaczysz. 

Do Krzysztof:

Dziękuję za pomoc, ale ja w piątek byłam u adwokata, który tym się zajmie. Ja już tutaj zaglądać nie będę bo szkoda moich nerwów. Jedno jest pewne; nie pozwolę by ktoś niszczył moje dobre imię i oskarżał nie tyle mnie co moją firmę Vivienne Butik. Mój prawnik dostał link do tego forum i gwarantuję, że to trafi do sądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Tutaj nie da się linka udostępnić. Wpisze w google „status prawny leków homeopatycznych” Wychodzi na to ze polskie prawo farmaceutyczne nadało lekom homeopatycznym status produktu leczniczego i wiele z tych leków sprzedawanych jest tylko na receptę. 
Polskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów - na tej stronie jest status prawny i ustawa. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×