Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kupiłem Se

Nowy komp - Nareszcie!

Polecane posty

Gość gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, Gość gość napisał: Kupiłem Se pojechał po Lezaczku. Leżaczek po co Ci było dyskutować o czymś,  o czym nie masz pojęcia? 😀 X jak nie mam jak mam 😄 wojny z pctowcami były od zawsze w moim hobby. Im się nie przetłumaczy, że na konsoli mają wygodniej, lepiej, szybciej, taniej. On zaraz zjadzie monitor dell 4k oled za 3000$ i będzie twierdził że pod to robią pcet gry. Szybciej nie rozumie że gra wyjdzie rok wcześniej, on sobie kupi super szybki ssd na m2 i będzie miał 15s zamiast 45s ładowania mapy. Kij że już nikt nie gra w tą grę bo wyszło 12 następnych. I tak cały czas aż przyznasz że jego wysiłek jest warty polecenia no bo no no 75fps 4k ☁ ultra 😚👌 warto wydać było 20tys zamiast 2 👌👌👌😌😌😌😌😌😌 żałosne. 

Te wypociny skomentuje w Twoim stylu💨💨💨💨💨😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Leżaczek ja używam PC od lat, miałem w życiu jedną konsolę i jestem pewny że już nigdy nie będę miał kolejnej.

Ty nie przekonasz mnie ani ja ciebie, prawda jest taka że ktoś taki jak ja za darmo nigdy nie będzie korzystał z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Gość Gość napisał: Leżaczek ja używam PC od lat, miałem w życiu jedną konsolę i jestem pewny że już nigdy nie będę miał kolejnej. Ty nie przekonasz mnie ani ja ciebie, prawda jest taka że ktoś taki jak ja za darmo nigdy nie będzie korzystał z konsoli. X no ja też miałem pcet do grania za 3k i już nigdy nie wybiorę zamiast konsoli. Jako dodatek po trzech innych może 👌😙

I wszystko w temacie, też lubię pograć. Nieważne na czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Leżaczku idź spać i nie rozkręcaj się za bardzo bo niedługo będzie świtać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Leżaczek napisał:

Pamięta ktoś "Warner Bros. oficjalnie przyznał się do porażki, jaką jest pecetowa wersja gry "Batman: Arkham Knight" i wstrzymał sprzedaż produktu na tę platformę. Ma to związek z licznymi problemami, z którym nowa produkcja studia Rocksteady się boryka. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle zespół developerów upora się z kłopotami, które uniemożliwiają normalne prowadzenie rozgrywki w grze." a na konsoli PlayStation 4 chodziła plynniutko 1080p@30. Wystarczy kilka razy w przeciągu 2lat mieć przyjemność z takimi rzeczami na pcet by wrócić na stałe do konsol. Tu Batman, tam hitman 2 tam nie wiadomo czy rdr2 w ogóle wyjdzie. Przecież ta koszmar dla gracza mieć takie jazdy cały czas. 

Leżak chyba mało w temacie jestś, nie chcę ci wykładu robić czym takie problemy są spowodowane, to jest podstawowa wiedza.

A rdr2 na pc już wyszedł, ehh:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z tobą się nie da normalnie, zrozum że konsole mają swoje exclusive’y i to jest ich największą zaletą, własnie tym starają się sprzedać konsole! Robią to po to by chcąc zagrać w jakąś grę trzeba kupić ten gadżet.

Są gry które wyszły tylko na daną platformę i nie wyjdą na inną, PS ma swoje a X ma swoje, nie wspominając o innych!

Są też gry które wyszły na PC i nigdy ich na konsoli nie będzie, wracając do problemów z przenoszeniem gier na inne platformy, zrozum że to nie jest takie proste, jak gra jest robiona pod coś to póżniej jest trudniej przenieść na coś innego, I TO DZIAŁA WE WSZYSTKIE STRONY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Leżaczek napisał:

A że na pcet pudełka były od sasa wszystkie a dzisiaj się gry tylko wypozycza na czas nieokreślony też wam pasuje? 😕 

Na konsoli masz inaczej? dokładnie to samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba jeszcze jesteś młody i tak bronisz tych konsol, też tak kiedyś myślałem.

Konsola to zabawka dla dzieci, PC to wszechstonność i ogromne możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup dobrego PC-ta to sam się przekonasz, co ci szkodzi skoro cię stać.

Mógłym ci dziesiątki powodów podać przciwko konsolom, ale tego nie robię bo to nie ma sensu, miałem jedno i drugie więc wiem co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Obecnie mam PC i laptopa z którego mało kożystam chociaż poza domem w coś pogram.

Na PC mam dwa systemy, windows i Mac os. Do grania windows a do pracy Hackintosh. Dwa monitory na których siedząc wygonie mogę mieć odpaloną grę a na drugim przeglądam internet i piszę na forum, lub coś innego.

Wszystko w jednym miejscu.i za to cenię PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja mam konsole odpaloną na tv i włączoną w niej apke youtu.be którą steruje smartphone pisząc na forum i leżąc. Jak chcę grać to biorę 🎮 i siadam lub leżę oparty lokciem 😉

To rób tak dalej, dobranoc:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty potrzebujesz konsoli  apki smartfona i pada, ja trochę mniej:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Leżaczek napisał:

9 minut temu, Gość Gość napisał:   Wszystko w jednym miejscu.i za to cenię PC X ja cenię osobnosc, gdy pcet skanuje się od wirusów ja sobie gram np 😁

Ty chyba nie masz kompa , jakie skanuje? Wszystko się robi samo i nawet nie wiem kiedy, to nie wływa na działanie komputera😀

Tak to może było 20 lat temu.  PC może robić wiele rzeczy jednocześnie a ja sobie gram w tym czasie , nawet w 2 gry jednocześnie a on odtwarza film skanije się od wirusów i drukuje :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonisa531

Co do komputera to jednak warto kupić komputer a nie konsolę. Znam co najmniej 3 osoby które kupiły konsolę i żałują. Samo granie nudzi się, dobrze jak można sprzęt użyć też do czegoś innego. Komputer to podstawa teraz, więc każdy powinien go mieć w domu, a jak już jest taka potrzeba to można w niego więcej kasy władować. Przeglądałam ostatnio testy kart graficznych, ale maszynki teraz są dostępne! Można złożyć świetny komputer, albo kupić gotowy zestaw. To drugie polecam tutaj, np desktopy gamingowe, komputery do esporty, jest klika firm co się specjalizują w tego typu komputerach, np Actina, albo Optimus, polecam podłubać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Gość Sonisa531 napisał:

Co do komputera to jednak warto kupić komputer a nie konsolę. Znam co najmniej 3 osoby które kupiły konsolę i żałują. Samo granie nudzi się, dobrze jak można sprzęt użyć też do czegoś innego. Komputer to podstawa teraz, więc każdy powinien go mieć w domu, a jak już jest taka potrzeba to można w niego więcej kasy władować. Przeglądałam ostatnio testy kart graficznych, ale maszynki teraz są dostępne! Można złożyć świetny komputer, albo kupić gotowy zestaw. To drugie polecam tutaj, np desktopy gamingowe, komputery do esporty, jest klika firm co się specjalizują w tego typu komputerach, np Actina, albo Optimus, polecam podłubać.

A ja nie polecam kupować gotowca, no chyba że w sprawdzonych sklepach typu x-kom lub morele.

Na morele jest nawet konfigurator który dobierze odpowiednie podzespoły, wystarczy podstawowa wiedza.

No chyba że ktoś się nie zna, warto wtedy poprosić sklep lub znajomego o dobranie sprzętu w danej kwocie. 

Sam poskładałem dziesiątki PC, dla siebie, rodziny i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 13.11.2019 o 19:33, Gość Kupiłem Se napisał:

Lenovo All In One 520-27ICB 🕺🤸‍♂️👌

Cieszę się, chociaż żądam abyś nie używał go do cudzołożenia. Jeżeli to zrobisz raz to spoczniesz w nieświętej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×