Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se

Nowy komp - Nareszcie!

Polecane posty

Go┼Ť─ç I co z nim

Pasjansa będziesz układał? 

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç
18 minut temu, Leżaczek napisał:

Szajs ­čśé­čĹő

Wart x4, 4.5 twoje konsole z ca┼éym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Te┼╝ mam All In One HP. Gdyby to by┼é Apple to cena by┼éa by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najcz─Ö┼Ťciej wybierane laptopy na rynku.

Udost─Öpnij ten post

2 minuty temu, Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç napisa┼é: Wart x4, 4.5 twoje konsole z ca┼éym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Te┼╝ mam All In One HP. Gdyby to by┼é Apple to cena by┼éa by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najcz─Ö┼Ťciej wybierane laptopy na rynku. X nie trafi┼ée┼Ť ­čĹî­čśÖ moje konsole wi─Öcej warte ni┼╝ twoje dwa komputery to raz. A dwa skoro do gier i tak si─Ö nie nadaje to bralbym Apple przynajmniej jako┼Ť wygl─ůda. No od biedy sony. Ja bym z┼éo┼╝y┼é co┼Ť pasywnego z monitorem 21:9 lub d┼éu┼╝szym.┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se
30 minut temu, Leżaczek napisał:

Szajs ­čśé­čĹő

Miałem i składałem sam nie jednego kompa kolego także wiem o co ci chodzi. Nie gram więc wole kompa tego typu. Do netu, filmów itd. styka. 27cali, I7 6 rdzeniowy, Radek 4 gb, 16 gb ramu, dyski  256 ssd + 1T hdd akurat do moich potrzeb aż nadto.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç
6 minut temu, Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç napisa┼é:

Wart x4, 4.5 twoje konsole z ca┼éym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Te┼╝ mam All In One HP. Gdyby to by┼é Apple to cena by┼éa by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najcz─Ö┼Ťciej wybierane laptopy na rynku.

W┼éa┼Ťnie te┼╝ by┼éam zmuszona kupi─ç nowy komp bo lenovo┬ápad┼é ┬áprawie 5 lat prze┼╝y┼é. Jutro odbieram mojego macbooka nareszcie ­čść Zobaczymy jak si─Ö sprawdzi.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç gosc
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

a2 minuty temu, Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç napisa┼é: Wart x4, 4.5 twoje konsole z ca┼éym twoim stanowiskiem geJmInogowym. Te┼╝ mam All In One HP. Gdyby to by┼é Apple to cena by┼éa by x2 tego Lenovo. Lenovo aktualnie produkuje najsolidniejsze i najcz─Ö┼Ťciej wybierane laptopy na rynku. X nie trafi┼ée┼Ť ­čĹî­čśÖ moje konsole wi─Öcej warte ni┼╝ twoje dwa komputery to raz. A dwa skoro do gier i tak si─Ö nie nadaje to bralbym Apple przynajmniej jako┼Ť wygl─ůda. No od biedy sony. Ja bym z┼éo┼╝y┼é co┼Ť pasywnego z monitorem 21:9 lub d┼éu┼╝szym.┬á

akurat to co ty masz za konsole hahah ?? ten model lenovo chodzi od 4k do 6 w zaleznosci od bebechow. w komputroniku 5,600.

Udost─Öpnij ten post

Te┼╝ nie gram na pc i 256 ssd mi wystarcza. Film├│w na pcet nikt by mnie nie zmusi┼é ogl─ůda─ç ­čśÁ mi to si─Ö widzi z┼éo┼╝y─ç z monitorem 32:9 jaki┼Ť porz─ůdny bezglosny co chodz─ů gry ale to na samym ko┼äcu gameroom.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç gosc

pro ju┼╝ po 1600 chodzi w niekt├│rych skelpach ?? ile masz tych konsol? ­čĄú

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Go┼Ť─ç gosc napisa┼é: akurat to co ty masz za konsole hahah ?? ten model lenovo chodzi od 4k do 6 w zaleznosci od bebechow. w komputroniku 5,600. X kolekcjonerskie te┼╝ ­čĹî­čśÖ no wiem i nadal podtrzymuje swoj─ů wypowied┼║ cho─çby dwa takie by┼éy.┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Te┼╝ nie gram na pc i 256 ssd mi wystarcza. Film├│w na pcet nikt by mnie nie zmusi┼é ogl─ůda─ç ­čśÁ mi to si─Ö widzi z┼éo┼╝y─ç z monitorem 32:9 jaki┼Ť porz─ůdny bezglosny co chodz─ů gry ale to na samym ko┼äcu gameroom.

Ja już od dawna nie gram. Ostatniego PC w xkom składem sobie pod BF3 ;-) 

Udost─Öpnij ten post

5 minut temu, Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç napisa┼é: W┼éa┼Ťnie te┼╝ by┼éam zmuszona kupi─ç nowy komp bo lenovo┬ápad┼é ┬áprawie 5 lat prze┼╝y┼é. Jutro odbieram mojego macbooka nareszcie Zobaczymy jak si─Ö sprawdzi. X do gier wcale si─Ö nie sprawdzi ­čśę

Udost─Öpnij ten post

1 minut─Ö temu, Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se napisa┼é: Ja ju┼╝ od dawna nie gram. Ostatniego PC w xkom sk┼éadem sobie pod BF3 X na kompie to ja te┼╝ od 2003 roku nie gram ­čśä

Udost─Öpnij ten post

11 minut temu, Go┼Ť─ç gosc napisa┼é: pro ju┼╝ po 1600 chodzi w niekt├│rych skelpach ?? ile masz tych konsol? X zobacz sobie po ile chodzi np.┬áPlayStation 4 20th Anniversary Edition na eBay, kolekcjonerskie to co innego ni┼╝ rynek konsumencki, mam kilka takich co ich warto┼Ť─ç ro┼Ťnie i kiedy┼Ť sprzedam ­čśÜ­čĹî

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se
9 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minut─Ö temu, Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se napisa┼é: Ja ju┼╝ od dawna nie gram. Ostatniego PC w xkom sk┼éadem sobie pod BF3 X na kompie to ja te┼╝ od 2003 roku nie gram ­čśä

Ja gra┼éem tylko w gry online i zawsze s┼éu┼╝y┼é mi do tego komp. Zdradz─Ö ci tajemnic─Ö tylko cii. PC zawsze b─Ödzie mie─ç przewag─Ö nad konsol─ů nawet w dniu premiery PS5 ;-) Je┼Ťli chodzi o grafik─Ö to ten wspomniany stary sk┼éadak z xkom-u mia┼╝d┼╝y┼é BF3 na PS. Potwierdzone. Na razie.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

11 minut temu, Go┼Ť─ç gosc napisa┼é: pro ju┼╝ po 1600 chodzi w niekt├│rych skelpach ?? ile masz tych konsol? X zobacz sobie po ile chodzi np.┬áPlayStation 4 20th Anniversary Edition na eBay, kolekcjonerskie to co innego ni┼╝ rynek konsumencki, mam kilka takich co ich warto┼Ť─ç ro┼Ťnie i kiedy┼Ť sprzedam ­čśÜ­čĹî

Tak┼╝e kumam troch─Ö czacz─Ö a ty nie do ko┼äca w temacie hardware Le┼╝ak ;-)┬áÔťő

Udost─Öpnij ten post

3 minuty temu, Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se napisa┼é: Tak┼╝e kumam troch─Ö czacz─Ö a ty nie do ko┼äca w temacie hardware Le┼╝ak X e tam orientuje si─Ö wed┼éug mnie wystarczaj─ůco dobrze.┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç gosc
22 minuty temu, Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç napisa┼é:

W┼éa┼Ťnie te┼╝ by┼éam zmuszona kupi─ç nowy komp bo lenovo┬ápad┼é ┬áprawie 5 lat prze┼╝y┼é. Jutro odbieram mojego macbooka nareszcie ­čść Zobaczymy jak si─Ö sprawdzi.

chodzilo o apple all in one a nie o apple macbooka.

Udost─Öpnij ten post

6 minut temu, Go┼Ť─ç Kupi┼éem Se napisa┼é: Ja gra┼éem tylko w gry online i zawsze s┼éu┼╝y┼é mi do tego komp. Zdradz─Ö ci tajemnic─Ö tylko cii. PC zawsze b─Ödzie mie─ç przewag─Ö nad konsol─ů nawet w dniu premiery PS5 Je┼Ťli chodzi o grafik─Ö to ten wspomniany stary sk┼éadak z xkom-u mia┼╝d┼╝y┼é BF3 na PS. Potwierdzone. Na razie. X komputer nigdy nie b─Ödzie mia┼é przewagi bo nie wiedz─ů pod jaki zestaw tworz─ů gr─Ö. Najlepszy dla deweloper├│w to automat do gier. Potem konsola. Na ko┼äcu pcet gdzie portuja gr─Ö z konsoli pod najgorsze statystyki stima. Liczy si─Ö ┼╝eby zarobi─ç jak najwi─Öcej a gry na pcet si─Ö s┼éabo sprzedaj─ů. Teraz to w og├│le jest zabawnie bo konsolowcy graj─ů w 4k a pcetowcy zatrzymali si─Ö w fullhd.┬á

Udost─Öpnij ten post

10 minut temu, Go┼Ť─ç gosc napisa┼é: ┬áchodzilo o apple all in one a nie o apple macbooka. X nawet ja wiem ┼╝e to iMac si─Ö nazywa. A nigdy nie mia┼éem. ┼üadny ma dizajn.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç akimuszki666ppp

mam iMac┬á i bym wybral wlasnie jego.. mam bardzo starego matka go uzywa, ale zadne lenovo sie nie rowna z wykonaniem­čÖé┬áklasa sama w sobie..

Udost─Öpnij ten post

Z konsoli dzi─Öki optymalizacji mog─ů wycisn─ů─ç tyle samo co z najlepszych pcet, pacz uncharted 4 czy the last od us 2 albo chocia┼╝ rdr2. Za ps5 b─Ödzie ciekawie z tym dyskiem ssd ktory zrobi za ogromny praktycznie ram. Pcety mog─ů si─Ö nie┼║le d┼éawic a exclusivy je miazdzyc. Zobaczymy jak b─Ödzie bo optymalizacja to przewaga. A tam b─Ödzie moc 1070rtx gdzie w pcet nikt by si─Ö nie odwa┼╝y┼é zrobi─ç cho─çby takich minimalnych wymaga┼ä do uruchomienia gry. Tu jeszcze dojdzie optymalizacja ­čś▒­čśÁ

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç akimuszki666ppp

dla mnie konsole skonczyly sie na ps3 i xbox 360.. ta obecna generacja to nieporozumienie na prawde malo bylo fajnych gier.. na wiele tytulow czekalem i tylko sie rozczarowa┼éem­čśë┬áza to te ps5 wydaje sie byc dobrym krokiem do przodu szybkie dyski sssd moga troche zmienic

Udost─Öpnij ten post

Przed chwil─ů, Go┼Ť─ç akimuszki666ppp napisa┼é: dla mnie konsole skonczyly sie na ps3 i xbox 360.. ta obecna generacja to nieporozumienie na prawde malo bylo fajnych gier.. na wiele tytulow czekalem i tylko sie rozczarowa┼éem­čśë┬áza to te ps5 wydaje sie byc dobrym krokiem do przodu szybkie dyski sssd moga troche zmienic X u mnie odwrotnie, ps3/x360 to by┼éa generacja pora┼╝ka, gry 720p a telewizory 1080p, granie drogie w eksploatacji, g┼éo┼Ťne i awaryjne sprz─Öty a obecna mog┼éa by zosta─ç, pude┼éka sprz─Öt wszystko super ­čĹî ­čśÖ ale du┼╝o developer├│w idzie na ┼éatwizn─Ö. Czas na nowy sprz─Öt ┼╝eby mieli ┼éatwiej tworzy─ç dobr─ů grafik─Ö.┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.