Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwodzony

Po co kobiecie lubiącej seks spokojny facet

Polecane posty

Gość Zwodzony

Poznałem na Tinderze pewną dziewczynę, bardzo dobrze nam się rozmawia, mamy wiele wspólnych poglądów na różne sprawy. Mieszkamy w małym mieście. Okazało się, że mamy wspólnych znajomych. Dowiedziałem się od koleżanki, że ona często flirtuje z facetami, lubi uwodzić mężczyzn, bawić się nimi, rozmawiać z nimi o swoich fetyszach, być może z częścią z nich nawet je realizuje. Mnie mówi, że ma za sobą dwa długie związki, że trwały związek jest dla niej bardzo ważny, że tylko dla niej taki się liczy, a jednocześnie się tak zachowuje. Ona nie wie, że ja wiem. Mamy się spotkać i zaczynam mieć obawy. Pewne jest że flirtuje z tymi mężczyznami, ale nie jestem pewien czy się z nimi spotyka w tych celach, choć wiele wskazuje że to robiła. W tych sprawach seksualnych bardzo się różnimy. Mnie zależy na trwałej szczęśliwej relacji z kobietą, opartej na miłości i wierności. O co jej może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpłciowy Nołnejm

Masz płacić, żeby mogła sobie realizować marzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Nie ufaj babom , tej kolezance, mowisz ze wiele wskazuje, czyli co wiele, kolezance juz sie nie zwierzyla czy sypia? Rozmawiala z toba o fetyszach???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodzony
Dnia 14.11.2019 o 03:22, Gość Xxx napisał:

Nie ufaj babom , tej kolezance, mowisz ze wiele wskazuje, czyli co wiele, kolezance juz sie nie zwierzyla czy sypia? Rozmawiala z toba o fetyszach???? 

One są znajomymi, nie są na tyle blisko by sobie rozmawiać na tego typu tematy. Koleżanka po prostu podsłuchała jedną rozmwę wiec wie o czym była oraz widziała jak ona flirtowała z innymi mężczyznami.

Ze mną nie rozmawia na tego typu tematy. Choć kilka razy pojawiał się w naszej rozmowie podtekst i świetnie się z tym czuła.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ty w ogole nie chcesz jej dotknac i tak ma wygladac szczesliwa relacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro szuka spokojnego to widocznie tez taka jest. A ty nigdy nikogo nie podrywasz i nie flirtujesz i co to to nie? W to nie uwierze. Nawet spokojni ludzie maja rozne mysli tylko to ukrywaja bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ty nic nie lubisz? Dotyku nie lubisz to do czego ci dziewczyna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak sie nie umawiasz tzn ze nie jestes zainteresowany to szuka innego. Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Zwodzony napisał:

One są znajomymi, nie są na tyle blisko by sobie rozmawiać na tego typu tematy. Koleżanka po prostu podsłuchała jedną rozmwę wiec wie o czym była oraz widziała jak ona flirtowała z innymi mężczyznami.

Ze mną nie rozmawia na tego typu tematy. Choć kilka razy pojawiał się w naszej rozmowie podtekst i świetnie się z tym czuła.

 

 

Mi kolezanka powiedziala ze facet ma narzeczoba a potem ze jednak zone a potem powiedziala z niego. A w sumie to zachowuje sie jak singiel wiec srednio mi sie chce wietzyc w to co ludzie mowia. Zapytaj ja o to wprost jak to jest i czego ona chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Bolek napisał:

A co ma spokojnosc faceta do sexu? Możesz być zamulonym bibliotekarzem byle byś tylko kobietę porządnie zerznol codziennie i nie będzie flirtować.

Cos w tym jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi kolezanka powiedziala ze facet ma narzeczoba a potem ze jednak zone a potem powiedziala z niego. A w sumie to zachowuje sie jak singiel wiec srednio mi sie chce wietzyc w to co ludzie mowia. Zapytaj ja o to wprost jak to jest i czego ona chce. 

*a potem powiedziala ze z niego ciacho. A potem ze on jest straszny. Mam wrazenie ze sama leci na niego o drugiej nie pozwoli bo on jej nie chce. Szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak bedziesz taki podejrzliwy to cie oleje bo pomysli ze sam masz cos na sumieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestes nawet chlopakiem i juz myslisz ze masz prawo do niej. Olalabym to. I poszukala innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodzony
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

A ty w ogole nie chcesz jej dotknac i tak ma wygladac szczesliwa relacja? 

Chce, ale jak między nami pojawi się uczucie.

58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Skoro szuka spokojnego to widocznie tez taka jest. A ty nigdy nikogo nie podrywasz i nie flirtujesz i co to to nie? W to nie uwierze. Nawet spokojni ludzie maja rozne mysli tylko to ukrywaja bo nie wypada.

Ja nie rozmawiam o swoich potrzebach seksualnych z nowo poznanymi kobietami po czym zabieram do nich kontakt. Nie sądzisz że to dziwne?

16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestes nawet chlopakiem i juz myslisz ze masz prawo do niej. Olalabym to. I poszukala innego. 

Nigdzie nie pisałem, że mam do niej jakieś prawo.

54 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mi kolezanka powiedziala ze facet ma narzeczoba a potem ze jednak zone a potem powiedziala z niego. A w sumie to zachowuje sie jak singiel wiec srednio mi sie chce wietzyc w to co ludzie mowia. Zapytaj ja o to wprost jak to jest i czego ona chce. 

Koleżankę znam kilka lat. Poznałem ją jak była sama. Nie było między nami chemii. Teraz jest zaręczona. Po co miałaby wymyślać tego typu historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwodzony
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Mi kolezanka powiedziala ze facet ma narzeczoba a potem ze jednak zone a potem powiedziala z niego. A w sumie to zachowuje sie jak singiel wiec srednio mi sie chce wietzyc w to co ludzie mowia. Zapytaj ja o to wprost jak to jest i czego ona chce. 

* Z tym pytaniem to jest jakiś pomysł. Jednak skąd pewność, że będzie ona ze mną szczera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffff

To wynajmij detektywa I zaloz jej podsluch zanim zostanie twoja panna:) I zrob wywiad nie tylko u tej jednej kolezanki , ale swinia z tej kolezanki, falszywa larwa kopiace dolki, oby ten jej narzeczony ja zdradzil, bo zasluguje, moze juz kreci z inna,   kolezanka zawsze jest przy niej, zawsze obserwuje jak gada z samcem, a potem donosi, jesli jestes uczciwy powiedz ktora co mowi na druga, masz odwage?a ta twoja to kiedy byla w zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ffff

Chcesz byc ok? Masz taka wiadomosc, niesprawdzona, to idz z ta informacja do twojej I niech wyjasni, boisz sie ze sie wyda ze dupe obrabiacie za plecami? No idz I niech sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest taki kolega ktory do mnie krecil ale nie chcialam i tez cos wspomnialam o opasce na oczy i co z tego? Czy to oznacza ze chce z nim sie umowic? Czasami sie zartuje z ludzmi ktorych znasz. Skoro o tym gada tzn ze tego nie ma bo po co gadac o czyms co sie ma? 

Zreszta rob jak uwazasz. Ja bym sobie ciebie odpuscila bo brzmisz dziwnie i problematycznie i raczej nie stworzysz szczesliwe relacji wiec dalabym sobie siana i nie umowila sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyluzuj, ślubu z nią nie bierzesz, spotkaj się i sam sobie wyrobisz o niej zdanie. Jak byłam młoda to też zachowywałam się różnie, może to dziewczyna co udaje wyluzowaną w sprawach seksu bo myśli, że to fajne, a w rzeczywistości pragnie miłości i stabilizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×