Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama

Malo ruchliwe 5 miesieczne dziecko

Polecane posty

Gość Mama

Moj synek skonczyl 5 miesiecy kilka dni temu. Od urodzenia jest bardzo spokojnym dzieckiem,malo placze i jest malo wymagajacy ogolnie. Ostatnio zauwazylam ze malo sie rusza. Juz tlumacze o co mi chodzi. Kiedy poloze go na macie edukacyjnej to lezy spokojnie i leciutko bawi sie tylko tymi zabawkami,ktore ma w zasiegu reki i jest je latwo zlapac. Ogolnie jest malo zainteresowany zabawkami, czesto po prostu sobie lezy i sie rozglada. Do tej pory tylko dwa razy udalo mu sie samemu przewrocic na brzuszek i z brzuszka na plecy. Jak go klade na brzuszku to mocno i wysoko trzyma glowke ale nie siega po zabawki. Najczesciej po prostu lezy sobie cichutko. Chodzi mi o to,ze nawet nie probuje sie krecic jakos,machac raczkami czy nozkami. Dopiero jak ktos do niego podejdzie i zacznue do niego mowic to wtedy sie usmiecha i macha z radosci raczkami . Moja siostra ma dziecko w tym samym wieku i jej maluch kreci sie non stop. Wiem ze jazde dziecko jest inne i rozwija sie inaczej ale czy powinnam sie martwic czy po prostu moj synek to taki spokojny typ i wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może daj mi rosołu to się ożywi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spytaj się pediatry a nie na forum 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapytaj pediatry ale wydaje mi się że wszystko ok. Moja 3 miesięczna córka jak leży na brzuszku to też trzyma główkę wysoko i po prostu tak leży i ogląda świat. Nie każde dziecko jest energiczne chociaż zawsze może mu się to zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×