Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Myjecie ręce po toalecie?

Polecane posty

Gość Gosc

W domu i  miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, nieważne czy w domu czy w miejscu publicznym. Nie wyobrażam sobie nie umyć rąk pk skorzystaniu z toalety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ZAWSZE!!!! Nie uznaje, że można inaczej! 

A po każdej kupię od razu myje dvpe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak. co to w ogóle za pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to nie jest oczywistość?  Choć spotkałam się ludźmi, którzy nie myją rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi

To nie jest oczywistość. Widzę sporo kobiet, które nie myją rąk, a podobno u facetów to niemal norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
7 minut temu, Gość gośc mimi napisał:

To nie jest oczywistość. Widzę sporo kobiet, które nie myją rąk, a podobno u facetów to niemal norma.

To jest norma. U mnie w pracy był kiedyś problem z dostarczaniem środków czystości do toalet. W damskiej papieru i ręczników zabrakło po tygodniu, mydła po dwóch. Panowie "nie odczuli" jakichkolwiek braków środków higienicznych do wznowienia współpracy z firmą zewnętrzną za to odpowiedzialną.

Jeszcze podpowiem, że na tym piętrze pracowało jakieś 10 kobiet i spokojnie ze 3x więcej mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żulinda

a niby po co faceci mają myć ręce że dwoma palcami potrzymają za czystego fiutka.Baby to co innego żeby otrzepać pare kropel to muszą się więcej nababrać w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kool

Ale na logikę:  W domu pojde do toalety,, sciągnę czyste majtki , wysikam sie, wytre papierem, ale pzreciez nie na przestrzal, nie przemoczę go, spuszcze wode , Na tej zasadzie powinnam myc rece po kazdym dotknieciu miotły, odkurzacza, zreszta czegokolwiek we wlasnym domu. W publicznej tak samo brzydza mnie drzwi do toalety  jak i kazde inne ( staram sie w ogole wszytkie mozliwe drzwi otwierac lokciem albo podobnie). Zreszta dowiedziono, ze o wiele wiecej niz w toalecie bakterii jest w gabkach i scierkach.Mysle,ze ta zasada mycia po toalecie, gdziekolwiek by byla,pochodzi z czasow slawojek, wspolnych ubikacji, innych  typów klozetow, spuszczania. Co innego facet, ktory dotyka fiutka, ten powinien myc.A ja dotykam tylko majtek, a pewno czystszych niz np plaszcz czy ...enka, w ktorch wychodze na ulicę . Ja wkladacie( wiec dotykacie!) ...enke, natychmiast lecicie umyc rece? ; Ludzi przezywają tylko  toalete, a pzrecie o wiele gorsze sa np klamki, poręcze, sprzety w restauracjach, kinach, biurach, szkolach, komunikacji  itd,nie wystarczy umyc po pzryjsciu do domu, tzreba by bylo myc rece co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość kool napisał:

Ale na logikę:  W domu pojde do toalety,, sciągnę czyste majtki , wysikam sie, wytre papierem, ale pzreciez nie na przestrzal, nie przemoczę go, spuszcze wode , Na tej zasadzie powinnam myc rece po kazdym dotknieciu miotły, odkurzacza, zreszta czegokolwiek we wlasnym domu. W publicznej tak samo brzydza mnie drzwi do toalety  jak i kazde inne ( staram sie w ogole wszytkie mozliwe drzwi otwierac lokciem albo podobnie). Zreszta dowiedziono, ze o wiele wiecej niz w toalecie bakterii jest w gabkach i scierkach.Mysle,ze ta zasada mycia po toalecie, gdziekolwiek by byla,pochodzi z czasow slawojek, wspolnych ubikacji, innych  typów klozetow, spuszczania. Co innego facet, ktory dotyka fiutka, ten powinien myc.A ja dotykam tylko majtek, a pewno czystszych niz np plaszcz czy ...enka, w ktorch wychodze na ulicę . Ja wkladacie( wiec dotykacie!) ...enke, natychmiast lecicie umyc rece? ; Ludzi przezywają tylko  toalete, a pzrecie o wiele gorsze sa np klamki, poręcze, sprzety w restauracjach, kinach, biurach, szkolach, komunikacji  itd,nie wystarczy umyc po pzryjsciu do domu, tzreba by bylo myc rece co chwile.

Najgorsze smartfony. Po każdym użyciu powinno się myć ręce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo

i bankomaty, takze wstukiwanie swojego kodu przy kasach. toalety to pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jedynka to strzepuje jak dwójka oblizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest mój nick

W toalecie publicznej ZAWSZE myje dokładnie ręce i staram się w miarę możliwości nie dotykać klamek,  desek itp nie lubię suszarek, wolę ręczniki papierowe, wtedy czuje się czysciej (badania zresztą dowiodły że suszarki to źródło zarazkow).

W domu zawsze myje ręce po dwójce,  po jedynce nie zawsze bo nie czuje się "brudna", mam czyste wc, dotykam tylko majtek na biodrach by je opuscic i włożyć, używam papieru więc w sumie po czym te ręce myć...u kogoś w domu Zawsze też myje ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loletta

"W domu zawsze myje ręce po dwójce,  po jedynce nie zawsze bo nie czuje się "brudna", mam czyste wc, dotykam tylko majtek na biodrach by je opuscic i włożyć, używam papieru więc w sumie po czym te ręce myć.."

A choćby po tym, ze dotykasz deski, no chyba że w Twoim domu toaleta zawsze otwarta, co jest mega niehigieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cierpię na przerażającą egzeme na dłoniach. Skóra mi schodzi do golego mięsa. W domu deskę otwieram przez papier i tak też spuszczam wodę. O ile to było tylko siku to nie myje rąk. W publicznej zawsze, bo tam to wiadomo, wszędzie bakterie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×