Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana

Kocham 15 lat młodszego, on mnie też, masakra

Polecane posty

Gość mojawina
1 godzinę temu, Gość Kusiciel napisał:

 No cóż, przykro 😞  Tylko palcówka zrobiona pod kołdrą / z myślą o nim/ musi ci wystarczyć.

🙂 śmieszny jesteś ale to dobre jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 14.11.2019 o 06:01, Gość Zakochana napisał:

Co robić... 

Zgłoś się do ukraińskiego miliardera sorosa, co teraz robi rewolucję kulturalną. On na pewno zna odpowiedż na twoje pytanie.

 

Sam mogęzainsynuować za niego odpowiedż:  puszczaj się dalej, jak tylko chcesz i ile chcesz. Bo to jest dobre i tak powiedział nam pan.. soros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Zgłoś się do ukraińskiego miliardera sorosa, co teraz robi rewolucję kulturalną. On na pewno zna odpowiedż na twoje pytanie.

 

Sam mogęzainsynuować za niego odpowiedż:  puszczaj się dalej, jak tylko chcesz i ile chcesz. Bo to jest dobre i tak powiedział nam pan.. soros.

Ona nic nie pisała o puszczaniu. Ruski trollu, przyglupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona nic nie pisała o puszczaniu. Ruski trollu, przyglupie 

Samo poszukiwanie partnera w wieku tak rozbieżnym świadczy, że facetka jest w tak zwanej fazie próbowania tego chleba z pieca niejednego pieca, przygłupie. A to jest już puszczalstwo w kulturze, której ty już wsysłeś ją  z powrotem do środowiska z odbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

Samo poszukiwanie partnera w wieku tak rozbieżnym świadczy, że facetka jest w tak zwanej fazie próbowania tego chleba z pieca niejednego pieca, przygłupie. A to jest już puszczalstwo w kulturze, której ty już wsysłeś ją  z powrotem do środowiska z odbytu.

Przyglupow nie brakuje. Czytałeś wszystko, wiesz wszystko? 8 lat razem, to jest puszczalstwo? Szukała? Gdzie to napisane? Ty sam nie wiesz, co chcesz powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przyglupow nie brakuje. Czytałeś wszystko, wiesz wszystko? 8 lat razem, to jest puszczalstwo? Szukała? Gdzie to napisane? Ty sam nie wiesz, co chcesz powiedzieć. 

Przygłupów nie brakuje. Odpowiadałem na post tytułowy:Kocham 15 lat młodszego, on mnie też, masakra - co robić. Sąd twoja liczba ? i zmiana tematu lewaku.  Przecież w tym kraju nikt nie wziął ślubu z 15 lat młodszym. Bo by to było we wszystkich gazetkach brawo gerl, i telewizjach typu śniadaniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przyglupow nie brakuje. Czytałeś wszystko, wiesz wszystko? 8 lat razem, to jest puszczalstwo? Szukała? Gdzie to napisane? Ty sam nie wiesz, co chcesz powiedzieć. 

ty sam wiesz co chcesz powiedzieć, że trzba grzeszyć, bo tak ci powiedział szatan i zlewaczony mózg, ale próbójesz sprowokować diable, żeby cię nie nazwano diabłem, ale mnie. I to ci się udaje, bo jesteś diabłem, cholernie sprytnym kłamcą, ale czasem spotykasz ucznia Pana, którym gardzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taktaktaktak

Sylwia ...to ty psycholko ? Choroby psychiczne się leczy kobieto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2019 o 09:46, Lena.Wawa. napisał:

Hm... z wpisu wnioskuję, że ja Ciebie raczej nie znam. Mam rację?

No Masz racje😉

Ale to sie zawsze moze zmienic 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślaska
42 minuty temu, Gray123 napisał:

No Masz racje😉

Ale to sie zawsze moze zmienic 😉😄

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bourky

Mój brat ma starszą kobietę o 14 lat. Poznali się w pracy, gdy miał 30 lat. I wiesz co? Są po ślubie, kochają się i mają dziecko (tak, rodziła pierwszy raz po 40tce), które ma 9 lat. Nie przejmuj się. Ludzie zawsze będą gadać, że za niski, za wysoki, za duży nos, za gruby -najważniejsza jest miłość. Co z tego, że będzie starszy o te "2 lata", jak nie będziecie szczęśliwi. Różnicy wieku za bardzo nie widać, a jeśli będziesz miała te kilka zmarszczek więcej to zawsze można odwiedzić kosmetyczkę. Boisz się, że Cię zostawi dla młodszej? Tego się boi każda, ale najważniejsze jest zaufanie. Po drugie on też się może tego obawiać, że go zostawisz dla starszego, bo dla Ciebie jest zbyt dzieciaty. A co do dzieci to nie każdy musi je mieć. Jak się uda to fajnie, jak nie, no to co z tego. Pamiętaj, że nikt za Ciebie życia nie przeżyje i nie ma co się ograniczać. Chcesz mieć tatuaż to sobie zrób, chcesz być z młodszym to bądź, chcesz jeździć polonezem to jeździj. Wszystkim nie dogodzisz, a i tak komuś coś się nie będzie podobać. Miej wyj..bane, a będzie Ci dane 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×