Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki powinien być idealny facet

Polecane posty

Gość gość

jakie cechy powinien mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

jakie cechy powinien mieć

Jako fecet myśle że napewno męski z poczuciem humoru ale też stanowczy, pewny siebie i twardo stąpać po ziemi. Pomijam inteligencje gdyż to oczywiste. Mogłem troche się pomylić ale myśle, że Panie mi wybaczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals

Powinien być składany jak wigry 3, albo bardziej. Żeby nie zajmował zbyt wiele miejsca, a po sezonie, żeby można było wynieść go do piwnicy. W Zenonie nosić w torebce. W upały się nim wachlować, a zimą, żeby służył jako rękawiczki. Powinien też ładnie grać na fortepianie i znać alfabet grecki. Powinien odróżniać pralkę od zmywarki. Nie powinien też sikać na dywan, a nawet do zlewu. Niechby też trochę pił, ale nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Powinien być składany jak wigry 3, albo bardziej. Żeby nie zajmował zbyt wiele miejsca, a po sezonie, żeby można było wynieść go do piwnicy. W Zenonie nosić w torebce. W upały się nim wachlować, a zimą, żeby służył jako rękawiczki. Powinien też ładnie grać na fortepianie i znać alfabet grecki. Powinien odróżniać pralkę od zmywarki. Nie powinien też sikać na dywan, a nawet do zlewu. Niechby też trochę pił, ale nie za dużo.

Widać że ktoś jest w dobrym nastroju 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Widać że ktoś jest w dobrym nastroju 😉

Kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wysoki,łysy,szerokie barki,wąski tyłek,płaski brzuch,pełne uzębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Kto?

Ten kto napisał drugą odpowiedz na zadane pytanie. Tak trzymaj domyślam się że będzie to piękny dzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, LenaN napisał:

Idealny to musi być miły, inteligentny,z poczuciem humoru ,romantyczny ale też stanowczy nie na wszystko się zgadzać musi być męski 

czyli wynika ze jestem prawie idealny, z tym wyjatkiem ze na bardzo wiele sie dla zony zgadzalem, ale moze tylko mi sie tak wydaje😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ten kto napisał drugą odpowiedz na zadane pytanie. Tak trzymaj domyślam się że będzie to piękny dzień 🙂

Oby, ale chyba niewłaściwie rozumiesz moje słowa. Mimo wszystko nie chciałam być zabawna, a raczej skłonić do refleksji. Z "idealnym facetem" jest jak z przepisem na ciasto drożdżowe, możemy mieć najlepszy, a i tak może nie wyjść. Osobiście wolę nieidealnych, są ze mną bardziej... kompatybilni. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Taki co ma wrodzony dar bananów prostowania bez patrzenia oraz dotykania...🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Oby, ale chyba niewłaściwie rozumiesz moje słowa. Mimo wszystko nie chciałam być zabawna, a raczej skłonić do refleksji. Z "idealnym facetem" jest jak z przepisem na ciasto drożdżowe, możemy mieć najlepszy, a i tak może nie wyjść. Osobiście wolę nieidealnych, są ze mną bardziej... kompatybilni. 🙂 

To co piszesz jest w tym trochę racji. Lepiej wypracowywać coś wspólnie niż co chwile być z tyłu i za kimś gonić. Kompatybilność jest potrzebna aby rozumieć się bez słów. Muszę lecieć, miłego dnia w towarzystwie dobrego nastroju 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To co piszesz jest w tym trochę racji. Lepiej wypracowywać coś wspólnie niż co chwile być z tyłu i za kimś gonić. Kompatybilność jest potrzebna aby rozumieć się bez słów. Muszę lecieć, miłego dnia w towarzystwie dobrego nastroju 😉

Wzajemnie. 🙂 Odkroję Ci trochę dobrego nastroju i zapakuję w papier śniadaniowy na drugie śniadanie. Leć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Wzajemnie. 🙂 Odkroję Ci trochę dobrego nastroju i zapakuję w papier śniadaniowy na drugie śniadanie. Leć. 

zrzygam się włażeniem innym w du/pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

zrzygam się włażeniem innym w du/pe

To włącz sobie może jakieś wiadomości. Szkoda śniadania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Homo sentimentals napisał:

To włącz sobie może jakieś wiadomości. Szkoda śniadania. 

Ja nie jem śniadania czytając takich ludzi pustych i zakłamanych,szkoda wzroku.PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Homo sentimentals napisał:

Wzajemnie. 🙂 Odkroję Ci trochę dobrego nastroju i zapakuję w papier śniadaniowy na drugie śniadanie. Leć. 

Jak miło, dziękuję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×