Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zachowanie byłego

Polecane posty

Gość Gość

Niedawno rozstałam się z chłopakiem. A raczej on ze mną. On wie że do dziś mi bardzo zależy na nim, kocham i nie chciałam nikogo innego. Tylko jemu sprawia przyjemność to że mnie zostawił i że za nim tęsknię a podobno nie chce być ze mną bo ja go zraniłam (przeprosiłam mówił że wybaczył)  i nie czuje tego czegoś do mnie przez to. 

Czemu cieszy go to że cierpię skoro wie że zawsze za nim byłam i jestem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro go wcześniej zranilas to teraz wyrównał rachunek. Sprobuj zapomniec o tym facecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirka

Skoro wiesz to usznuj jego uczucia. Chociaż pewnie wydaje ci się, ze to nic takiego, oj tam, zraniłam, ale niech nic się między nami nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

[...] Tylko jemu sprawia przyjemność to że mnie zostawił i że za nim tęsknię [...] Czemu cieszy go to że cierpię [...]

Skąd taki wniosek?

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

[...] podobno nie chce być ze mną bo ja go zraniłam (przeprosiłam mówił że wybaczył)  i nie czuje tego czegoś do mnie przez to. [...]

Słowa i chęć wybaczenia, to nie emocje i odczucia. Prawdopodobnie jednak nie mógł się pogodzić z tym, co zrobiłaś i uznał, że lepiej będzie relację zakończyć. To na pewno bardziej pozytywne rozwiązanie, niżby miał dusić się w związku żywiąc urazę i pretensje, których skutki mogłabyś odczuwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×