Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie od faceta

Kobieca zawiść, o co tu chodzi?

Polecane posty

Gość pytanie od faceta

ktoś to potrafi wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bo kobieta pod wplywem zawisci zdolna jest do wszystkiego.Kobiety sa p o j e b a n e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Konkretnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie od faceta

kobieca zawiść do innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem , nie jestem zawistna wobec kobiet, mam fajne koleżanki i zycze im jak najlepiej, nie zazdroszczę nikomu, bo niby co by mi miało dać porównywanie się. Układam swoje zycie tak zeby mi było dobrze a nie przez porównywanie kto ma lepiej albo inaczej.. A kobiet, które sa dla mnie niemiłe unikam. I tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potwierdzam, kobiety są podłe i podstępne, dlatego unikam takich miejsc (•‿•)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka_mercurego

kobiety to wstrętne intrygantki manipulantki i leniwce. robote odbębinc czyimiś rękoma, obrobi.ć du.pę i pier.dolić farmazony. to jest wiekszosc kobiet. nic od siebie, żeby się coś pouczyć. po co. lepiej malować pazury i siedzieć na fejsie. ja bywam mściwa tylko w odpowiedzi na chu.yowe kobiece zachowania. pierwsza nigdy. a pamięć mam absolutną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość kotka_mercurego napisał:

kobiety to wstrętne intrygantki manipulantki i leniwce. robote odbębinc czyimiś rękoma, obrobi.ć du.pę i pier.dolić farmazony. to jest wiekszosc kobiet. nic od siebie, żeby się coś pouczyć. po co. lepiej malować pazury i siedzieć na fejsie. ja bywam mściwa tylko w odpowiedzi na chu.yowe kobiece zachowania. pierwsza nigdy. a pamięć mam absolutną

I z takim słownictwem,złośliwości, prymitywną oceną dziwisz się że nie jesteś lubiana? Niczego lepszego nie przyciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×