Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość closiak

Powiększenie swojego czlonka

Polecane posty

Gość closiak

Czy da się w jakiś realny sposób powiększyć członka?

Mam 173 cm wzrostu 70 kg wagi i mój czlonek w stanie wzwodu ma 14-15 cm i 13 cm obwodu.
Tak wiem,że jest to średnia europejska itd ale ciągle nie daje mi to spokoju i mam wrażenie,że powinien być większy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikary

 Jest sporo różnych suplementów na wzrost członka, warto poczytać sobie opinie Takie środki dzialają poprzez to,ze zwiekszają poziom azotu w organizmie i dzięki temu więcej krwi pompkuje się do ciał jamistych. Dzialaja pod trzeba warunkami:  ze bierze sie je przez dłuższy czas (min 3 miesiące), bierze się je regulanie i nie zapomina o tabletkach jak rownież uprawia czesto seks. Z tych z lepszym składem polecam penilarge. Są preparaty stosowane zewnętrznie - spraye, żele, kremy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Closiak

Nie mają żadnych efektów ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikary

Nie o ile kupujesz sprawdzone produkty, penilarge jest przebadany przez polski instytut farmaceutyczny to Ci na pewno nie zaszkodzi. Ale jeśli zamawiasz z jakichś nie wiadomo jakich stron z za granicy to Ci tego nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka87

Penis nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiekszyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo penis complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiększanie penisa. Tyle,że na efekt trzeba trochę poczekać i brać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka877

Członek nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiększyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo pen,i.s complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiększanie członka. Tyle, że na efekt trzeba trochę poczekać i brać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fallen

Skąd niby kobieta tyle wie o tabletach na powiększenie członka? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka877

Oho. Po prostu mój facet pomimo tego,że wcale nie miał takiego niewielkiego członka ( powiedziałabym, że standard krajowy) ubzdurał sobie,że powinien go sobie powiększyć. Początkowo to zastanawiał się nawet nad powiększeniem kwasem hialuronowym co zupełnie mu odradziłam. Szczególnie,że takie zabiegi to jednak ingerencja i jeszcze nie stawałby mu w trakcie stosunku. Tak wiec zamówił sobie tableki ( pen.ilarge a potem brał pe.nis complete o których wspominałam). Nic mu nie mówilam ale nie sądziłamze może być efekt powiekszenia. Dobrze, ze przestał przynajmniej gadać o zabiegach. Jednak efekt był i to pozytywnie. Tak więc piszę o tym, że tabletki mogą działać bo widzę efekt powiekszenia u swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lead

Bon na 200 zl do rossmana . https://leadmy.pl/p/YGh7/EeW5/wnoX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×