Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mariola

najbardziej inteligentny człekokształtny potwór w światowym filmie to....

Polecane posty

Fajnie jak horror łączy trochę czarnego humoru, ale też sporo się dzieje. To najczęściej zapewniają slashery 🙂

Ja właśnie za to lubię ten gatunek filmowy, że i śmiech i strach, wszystko na raz 

Ogólnie podobał mi się też serial Van Helsing i tam były wampiry, ale własnie z czasem się rozwinęły i wykształciły nowe umiejętności. Skutecznie wciąga 🙂

Słyszałem, ale na dłuższe seriale kompletnie nie mam czasu. Jak już oglądam to właśnie dobrze oceniane filmy zagraniczne i oczywiście nasze polskie komediowe klasyki. 

Fajnie jak horror łączy trochę czarnego humoru, ale też sporo się dzieje. To najczęściej zapewniają slashery 🙂

Polski slasher ma niedługo wyjść 'w lesie dziś nie zaśnie nikt', może być ciekawy. Ogółem slashery są zazwyczaj spoko, a tutaj też obsada jest bardzo porządna więc będzie chyba na co pójść do kina 😉

Polski slasher ma niedługo wyjść 'w lesie dziś nie zaśnie nikt', może być ciekawy. Ogółem slashery są zazwyczaj spoko, a tutaj też obsada jest bardzo porządna więc będzie chyba na co pójść do kina 😉

Tu w tym filmie ma grać Wieniawa, prawda? Też mnie zainteresował zwiastunami

Tu w tym filmie ma grać Wieniawa, prawda? Też mnie zainteresował zwiastunami

Tak 13 marca w piątek 13go premiera. Wieniawa gra i Gąsiewska

Tak 13 marca w piątek 13go premiera. Wieniawa gra i Gąsiewska

a one to się w ogóle lubią? 

• Like 1

a one to się w ogóle lubią? 

W filmie nie wiem, że zwiastuna niewiele wynika, tylko, że potwór zabija po kolei te dzieciaki z obozu, a w życiu prywatnym chyba nie za bardzo, pisali w 2029, że mają konflikt, one zaprzeczają 

Mnie to się po prostu wydaje, że ten cały konflikt miedzy Gąsiewską a Wieniawą wymyśliły media i tyle 🙂 A ogólnie się lubią 🙂

Mnie to się po prostu wydaje, że ten cały konflikt miedzy Gąsiewską a Wieniawą wymyśliły media i tyle 🙂 A ogólnie się lubią 🙂

Ja tez nie sądzę aby mieli jakiś konflikt. 

A jeżeli chodzi o film to widać że będzie naprawdę dobry, wybieram się oczywiście na seans.

Ja tez nie sądzę aby mieli jakiś konflikt. 

A jeżeli chodzi o film to widać że będzie naprawdę dobry, wybieram się oczywiście na seans.

Grały w jednym serialu, też mi się nie wydaje żeby coś w tym było - media potrafią dużo sobie dopowiedzieć teraz. Dziewczyny z pewnością dobrze się znają a czy rywalizują to nie sądzę 🙂

Dla mnie się liczy jak wypadają w filmie, a co do życia prywatnego to każdy ma swoje

Mnie ciekawi czy to monstrum załatwi wszystkich uczestników tego wyjazdu :DD

Heh mnie tez to własnie zastanawia, ale ponoć "nie przezyją" bez telefonów komórkowych więc raczej 😄

też tak czytałem, ale w slasherach zazwyczaj jest tak, że zawsze ktoś przeżyje - minimum jedna osoba. 

Jeśli chodzi o inteligentne potwory w filmach - polecam film "Smakosz" - potwór, który tam zabija jest inteligentny i ogólnie film super.

Jeśli chcecie się pośmiać i przestraszyć to ja polecam zombieland 

To prawda świetnie łączy apokalipsę i humor. Ja muszę zabrać się za druga część, zobaczę jak tam zombie sobie radzą 😄

A coś ostatnio pojawiło się nowego w kinach bądź na netflix? Możecie coś podrzucić do obejrzenia 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować