Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werka

Planowanie ciąży

Polecane posty

Gość Werka

Dziewczyny od niedawna staram sie z mezem o dziecko i zastanawia mnie jak to jest z tym bólem piersi.. czy jak przestają boleć przed terminem miesiaczki to znaczy ze ciazy nie ma i przyjdzie okres? Przyjaciółka mówi mi że gdybym była w ciąży to piersi juz nie przestaną boleć tylko bol bedzie coraz mocniejszy a jezeli przestaja bolec to znaczy że okres przyjdzie na 100 % z kolei raz jedna znajoma twierdziła ze piersi ją przestaly boleć przed terminem miesiączki a jednak byla w ciąży..hmm jak było u was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy bolą czy nie bolą wcale nie oznacza że jesteś lub nie jesteś w ciąży. Jedna będą na początku ciąży bolały a drugą nie. Mnie akurat bolały i przestały po dwóch tygodniach od dnia w którym miała pojawić się miesiączka. Byłam w ciąży. Jednak moja koleżankę w ogóle nie bolały a też była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zostaw cycki i patrz w majtki 😂 jak będzie czerwono to znaczy że niema ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
2 godziny temu, Niebieska_Panda napisał:

To czy bolą czy nie bolą wcale nie oznacza że jesteś lub nie jesteś w ciąży. Jedna będą na początku ciąży bolały a drugą nie. Mnie akurat bolały i przestały po dwóch tygodniach od dnia w którym miała pojawić się miesiączka. Byłam w ciąży. Jednak moja koleżankę w ogóle nie bolały a też była. 

No tak wiem ze nie zawsze bolą ale chodziło mi bardziej o to że jak już bolą po owulacji i  przestana bolec jeszcze przed terminem miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×