Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Nałogowapalaczka

Ktoś rzuca ze mną palenie?

Polecane posty

Gość gość a

Paliłam  20 lat, rzuciłam pół roku temu. Pomogła mi książka Allena Carr ,, Jak skutecznie rzucić palenie''. Polecam przeczytać nie trzeba jej nawet kupować można ściągnąć. Ona zmieniła moje myślenie o paleniu, odkąd rzuciłam nie czułam  głodu tytoniowego, nie ciągnie mnie do papierosów. Z samą silną wolą nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
4 godziny temu, Gość Nałogowapalaczka napisał:

Ale wszystko mnie irytuje. Mam teraz gorszy okres, wiecie jak to jest. Jak się wali to wszystko na raz, a ja sobie jeszcze wymyśliłam rzucanie palenia na dokładkę. Może powinnam przeczekać na lepszy czas 🤔 teraz już za późno, wcześniej mogłam o tym pomyśleć

 Zajmij się rozwiązaniem tych innych problemów, nie będziesz miała czasu myśleć o paleniu. Przestaniesz palić, poczujesz się wolnym człowiekiem! Zrób tak jak ja to robię, codziennie do skarbonki  /nierozbieralnej/ wrzucam 2 x po 5 zł paczka petów kosztuje chyba 15zł. Potrafię nawet w sklepie rozmienić na piątaki. W czerwcu "pruję" skarbonkę nożem do konserw i ... mam fajne wczasy za friko albo prawie za friko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałogowapalaczka
14 godzin temu, Gość Kusiciel napisał:

 Zajmij się rozwiązaniem tych innych problemów, nie będziesz miała czasu myśleć o paleniu. Przestaniesz palić, poczujesz się wolnym człowiekiem! Zrób tak jak ja to robię, codziennie do skarbonki  /nierozbieralnej/ wrzucam 2 x po 5 zł paczka petów kosztuje chyba 15zł. Potrafię nawet w sklepie rozmienić na piątaki. W czerwcu "pruję" skarbonkę nożem do konserw i ... mam fajne wczasy za friko albo prawie za friko!

Jesteś kobietą czy mężczyzną? 🤔😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
22 minuty temu, Gość Nałogowapalaczka napisał:

Jesteś kobietą czy mężczyzną? 🤔😁

 Czemu pytasz??? 😉   Jak sama nazwa wskazuje Kusiciel, nie kusicielka 😄  Chciałabyś ze mną na wczasy pojechać? 😉  Nie tylko całuśny jestem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałogowapalaczka
20 godzin temu, Gość Kusiciel napisał:

 Czemu pytasz??? 😉   Jak sama nazwa wskazuje Kusiciel, nie kusicielka 😄  Chciałabyś ze mną na wczasy pojechać? 😉  Nie tylko całuśny jestem 😉

 🤔😏 Kurcze a dużo już masz tych piątalów? Jak stawiasz to jadę 😝😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałogowapalaczka

Ale zdaję sobie sprawę że to pytanie nie ma sensu 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka

Jeszcze popalasz ? Czy już nie palisz ? Ja też powinnam ale trudno się zmobilizować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałogowapalaczka
26 minut temu, Gość Gość Renatka napisał:

Jeszcze popalasz ? Czy już nie palisz ? Ja też powinnam ale trudno się zmobilizować .

Nie już nie mam ochoty odpalać, ale biorę sobie papierosa jak jestem w kuchni. Tak sobie potrzyma parę minut i odkładam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
5 godzin temu, Gość Nałogowapalaczka napisał:

 🤔😏 Kurcze a dużo już masz tych piątalów? Jak stawiasz to jadę 😝😁 

Jak będzie potrzeba to i słoik z zakopanymi "drobnymi" wykopie z ogródka  😉  Musisz obiecać że od czubka głowy aż po mały palec u nogi będziesz pachnieć KOBIETĄ  i kobiecością 😉 Podasz woj.? Nie bierz nawet do ręki tego świństwa! Lepiej co inne potrzymaj  😘  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio

Ja pale i nie zamierzam rzucić to głupota rzucać palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałogowapalaczka
Dnia 22.11.2019 o 14:52, Gość Misio napisał:

Ja pale i nie zamierzam rzucić to głupota rzucać palenie.

😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nałogowapalaczka
Dnia 22.11.2019 o 13:07, Gość Kusiciel napisał:

Jak będzie potrzeba to i słoik z zakopanymi "drobnymi" wykopie z ogródka  😉  Musisz obiecać że od czubka głowy aż po mały palec u nogi będziesz pachnieć KOBIETĄ  i kobiecością 😉 Podasz woj.? Nie bierz nawet do ręki tego świństwa! Lepiej co inne potrzymaj  😘  😄

Twoja caluśnosc nie wiele mi się przyda. Dobra bede trzymać długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio
28 minut temu, Gość Nałogowapalaczka napisał:

😒

 🙂 hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak tam rzucanie palenia? 

Sama rzucam teraz i szukam ludzi do pogadania. Palilam długo, ponad 20 lat z przerwami na ciąże i karmienie. Kilka razy rzucalam dodatkowo, ale po jakimś czasie wracalam do fajek. Teraz chciałabym rzucić chociaż lubię palić. Zaczął mi ten nałóg przeszkadzać od przeprowadzki (palę w garażu albo na podwórku). Dodatkowo w pracy dziewczyny zaczęły palić i czuje smród. Czasami myślę, ze ode mnie też tak śmierdzi 😞 męczą mnie często infekcje, kaszel, mam beznadziejny oddech po nocy. Na fajki wydaję min. 300zl miesiąc. Najważniejszy powod jest taki, że fajki mną rządzą. Pokaże wszystkim, że mam silną wolę. Odzywajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
9 godzin temu, Gość gość napisał:

Jak tam rzucanie palenia? 

Sama rzucam teraz i szukam ludzi do pogadania. Palilam długo, ponad 20 lat z przerwami na ciąże i karmienie. Kilka razy rzucalam dodatkowo, ale po jakimś czasie wracalam do fajek. Teraz chciałabym rzucić chociaż lubię palić. Zaczął mi ten nałóg przeszkadzać od przeprowadzki (palę w garażu albo na podwórku). Dodatkowo w pracy dziewczyny zaczęły palić i czuje smród. Czasami myślę, ze ode mnie też tak śmierdzi 😞 męczą mnie często infekcje, kaszel, mam beznadziejny oddech po nocy. Na fajki wydaję min. 300zl miesiąc. Najważniejszy powod jest taki, że fajki mną rządzą. Pokaże wszystkim, że mam silną wolę. Odzywajcie się!

Ja paliłam 8 lat, teraz od roku mam przerwę. Karmię piersią i bardzo mnie ciągnie do fajek. Na pewno wróce do palenia, ale kibicuje Tobie i wszystkim rzucającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuję, trzymam się jakoś. Męczy mnie kaszel, boli gardło, masakra. Jak palilam to nie kaszlalam a teraz nie mogę opanować kaszlu. Mam nadzieję, że to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka27

Też dołączam do rzucających, oby do końca roku sie udało 🙂 kupiłam sobie recigar, dużo łatwiej opanować chęć palenia. Przy wcześniejszych podejściach to tylko na silnej woli bazowałam i niestety ciągle mi je brakło, teraz czuję że może ię w końcu udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtelala

Ja właśnie rzucam, też kupiłam sobie recigar, idzie calkiem nieźle,  już tydzień bez fajek, najdłuższa przerwa od 10 lat, trzymajcie kciuki żeby tak było dalej, bo chcę wkońcu na dobre skończyć z nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allen Carr "Jak rzucić palenie" albo Reset33 "Nikotyna" Do rzucania trzeba podejść merytorycznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paliłem nałogowo jako nastolatek. Na szczęście rzuciłem skutecznie jeszcze w XX wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś rzucił metodą silnej woli czy z pomocą wspomagaczy ? 🙂

Edytowano przez DianaMi
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę w stronę wiedzy psychologicznej. Książki, porada albo reset33, które ostatnio wygooglowałam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×