Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunetka

Rozpłakałam się, narzeczony chyba się mnie brzydzi

Polecane posty

Gość gość

Mizo ja sobie też juz odpuscilam bo mam takie samo zdanie wyrobione na podstawie lat doświadczeń z przeróżnymi samcami. Niestety jestem z tych kobiet, które urodziły się po to by  kogoś kochać. Dlatego duszę się na tym świecie i wegetuje. Muszę żyć sama wybierając mniejsze cierpienie, ale jednak cierpienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Costqm napisał:

💚

 

Odechcialo mi się żyć przez facetów. Opcja z kobietą jest całkiem kusząca 🤔 Ale co jeśli les myślą jak faceci a nie jak kobiety? 

Wątpię, nawet najmniej wrażliwa kobieta jest tysiąc razy lepsza od przeciętnego faceta i na bank nie patrzy na ludzi tak przedmiotowo jak samiec. Nawet jeśli taka dziewczyna wdaje się w przelotne relacje, to i tak potencjalna kochanka to nadal dla niej człowiek, który czuje a nie tylko obiekt seksualny - tak drogie panie, tylko tym tak naprawdę jesteście w oczach mężczyzn. Oni nigdy nie docenią Waszej duszy, bo są niewolnikami popędu, nie potrafią wyjść poza swoje mentalne ograniczenia. Tylko kobieta tak naprawdę zrozumie kobietę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😭😪😢

😢😢😢 Po co ja się urodziłam!?Czemu urodziłam się jako baba? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Mizo napisał:

Wątpię, nawet najmniej wrażliwa kobieta jest tysiąc razy lepsza od przeciętnego faceta i na bank nie patrzy na ludzi tak przedmiotowo jak samiec. Nawet jeśli taka dziewczyna wdaje się w przelotne relacje, to i tak potencjalna kochanka to nadal dla niej człowiek, który czuje a nie tylko obiekt seksualny - tak drogie panie, tylko tym tak naprawdę jesteście w oczach mężczyzn. Oni nigdy nie docenią Waszej duszy, bo są niewolnikami popędu, nie potrafią wyjść poza swoje mentalne ograniczenia. Tylko kobieta tak naprawdę zrozumie kobietę 🙂

Ja zamierzam spróbować. Jak tylko nie będę mieć zjazdu na uczelni to idę do jakiegoś klubu les. 😆 Serio. Już chyba nic bardziej mi nie zaszkodzi niż relacje z facetami. Bo zrujnowali mi psychikę. Także nic nie mam już do stracenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redh

Ale głupoty  piszecie.My mamy seks raz lub dwa w miesiącu.Jesteśmy prawie 7 lat razem.Poprostu nam się  nie chce.Człowiek wyru...ł się  już  tyle że  nie ma takiej chęci jak kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja po wyniszczeniu całkowitym przez fagasow stwierdzam że albo bogaty albo wcale. Każdy jest taki sam zdradza kłamie itd więc chociaż będę mieć z tego jakieś profity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Дядя Ваня napisał:

Ale bzdury. Ewidentnie rozciągnęłaś na całą populacje niewielkie doświadczenia z jakimś jednym osobnikiem.

Ja z 7 w związku a resztę znam z doświadczeń koleżanek więc się nie wybielajcie. Przejrzalysmy was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

Mizo ja sobie też juz odpuscilam bo mam takie samo zdanie wyrobione na podstawie lat doświadczeń z przeróżnymi samcami. Niestety jestem z tych kobiet, które urodziły się po to by  kogoś kochać. Dlatego duszę się na tym świecie i wegetuje. Muszę żyć sama wybierając mniejsze cierpienie, ale jednak cierpienie. 

Każda kobieta chciałaby kochać i być kochaną, nawet ja. Ale wychodzę z podobnego założenia co Ty, wolę być sama, niż mieć przez faceta zrujnowaną psychikę bo doskonale wiem, że i tak mnie rozczarują i nie będę miała z takiej relacji absolutnie żadnej satysfakcji 🙂 Ja mam o tyle dobrze, że mam jednak introwertyczną naturę, więc brak związku to nie jest dla mnie jakaś straszna trwoga - zwyczajnie lubię przebywać sama ze sobą. Kobiety powinny się tego nauczyć, wtedy będzie im się na tym świecie żyło znacznie lepiej :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ja po wyniszczeniu całkowitym przez fagasow stwierdzam że albo bogaty albo wcale. Każdy jest taki sam zdradza kłamie itd więc chociaż będę mieć z tego jakieś profity. 

Dokladnie. Absolutnie nie dziwi mnie Twoje podejście. Super, że kobiety nie oddają swojego serca na dłoni, tylko zaczynają w końcu kalkulować. Faceci na nic innego nie zasługują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaaaaa, jakież Wy jesteście żałosne 🙂. Wybieracie placków, później zaśmiecacie forum feministycznymi wypocinami. Aż przyjemnie 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
29 minut temu, Gość gość napisał:

Ja po wyniszczeniu całkowitym przez fagasow stwierdzam że albo bogaty albo wcale. Każdy jest taki sam zdradza kłamie itd więc chociaż będę mieć z tego jakieś profity. 

A co cię spotkało, że stałaś się tak interesowna i cyniczna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Mizo napisał:

 

 

 

31 minut temu, Gość nice napisał:

A co cię spotkało, że stałaś się tak interesowna i cyniczna? 

Zdrady kłamstwa wykorzystywanie przemoc udawane uczucia, do tego dochodzą takie rzeczy jak zero higieny, marycha alkohol itd itp 

BEZNADZIEJNi jesteście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Zdrady kłamstwa wykorzystywanie przemoc udawane uczucia, do tego dochodzą takie rzeczy jak zero higieny, marycha alkohol itd itp 

Ups to faktycznie sporo. I nic z tego nie wyszło na jaw zanim się z nim związałaś? 

Cytat

BEZNADZIEJNi jesteście. 

Mam nadzieję że to nie do mnie, jestem kobietą 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Brunetka napisał:

Popłakałam się 😞 wróciliśmy razem do mieszkania po basenie,  położyłam się w salonie przed tv tylko  w bieliźnie,  a on spojrzał na mnie i poszedł do sypialni. 

Podczas reklamy pobiegłam do niego,  żeby się poporzytulać, on leżał i grał na telefonie, jednak gdy zaczęłam się przytulać zaczął  mnie odpychać,  owinął się kołdrą i odwrócił się w drugą stronę, nawet nie chciał mnie dotknąć, mówił ze jest śpiący,  szkoda ze gry mu nie przeszkadzały wczesniej😞 

Już nerwy mi puściły, jestem czysta, zgrabna, ładna, kochanka mogę mieć w 5 minut,  a on kocha się ze mna raz w miesiącu, nawet  rzadziej.  Mam wrażenie ze się mnie brzydzi,  a przez to sama siebie się brzydzę,   płaczę 

Pewnie skrycie marzy o jakiejś blondynce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojamila

Oj brzydka jesteś i tyle ładna chyba dla swojej babci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×