Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anka skakanka

Czy poszłybyście na moim miejscu na zabieg

Polecane posty

Gość anka skakanka
8 minut temu, Gość Iubire napisał:

Ja bym odłożyła na później. Ze względu na dzieci. Dla takich maluchów, kilka dni bez mamy to moim zdaniem za duzy stres a z obcą opiekunką to już trauma.

Dzwoniłam do męża niedawno i to samo stwierdziliśmy, że generalnie nie ma co teraz zostawiać dzieci, są jeszcze za małe no i do tego bardzo martwię się o moją laktację w czasie pobuty w szpitalu bo dzieci są bardzo piersiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja myslę ze przesadzacie bo po ciązy to ponad polowa kobiet ma przepuklinę ale to mija samo, wystarczy ćwiczyć i mniej żreć to brzuch spadnie.

Tak mi poradził lekarz. Ćwiczyć i kupić odpowiedni pas sciagajacy A jest duza szansa że się zejdzie. Ale to akurat w moim przypadku. Nie mam przepukliny tylko rozejscie i to niewielkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

6 minut temu, Gość Aśka napisał:

Nie mam przepukliny tylko rozejscie i to niewielkie 

To coś innego, a każda przepukline TRZEBA operować.

 

10 minut temu, Gość anka skakanka napisał:

Ja bym odłożyła na później. Ze względu na dzieci. Dla takich maluchów, kilka dni bez mamy to moim zdaniem za duzy stres a z obcą opiekunką to już trauma.

A jak mama umrze to nie trauma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

To coś innego, a każda przepukline TRZEBA operować.

 

A jak mama umrze to nie trauma?

Trauma, jak najbardziej. I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież
33 minuty temu, Gość Iubire napisał:

Trauma, jak najbardziej. I?

Myślę że większą traumą są komplikacje i ch wie co jeszcze. 

Jestem matką, dbam o siebie bo dzieci mnie (ojca też) potrzebują.

To niech przyleci do domu na kilka dni. Albo wywieź dzieci do matki czy teściów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdałabym się na lekarza. Jeżeli można poczekać to byloby dobrze, ale jeżeli to nie powinno czekać to nie ma zmiłuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież
10 minut temu, Gość gość napisał:

Ja zdałabym się na lekarza. Jeżeli można poczekać to byloby dobrze, ale jeżeli to nie powinno czekać to nie ma zmiłuj. 

Ale na co czekać. Zawsze będzie coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka skakanka

Mąż nie może przyjechac z Niemiec bo pracuje tam na czarno, poza tym jego dzieci nie znają bo był tylko raz 2 miesiące temu na 3 dni. Moja mama zaraz zacznie wciskać dzieciom mleko modyfikowane i to zrujnuje mi laktację. 

Lekarz wyznaczył termin na za 2 miesiące że względu na duże ryzyko uwięźnięcia ale nie nazwał tego operacją, powiedzia, że to prosty i rutynowy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nic to jest prowo, nie wierzę że po świecie chodzą takie i d i o t k i jak autorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
7 minut temu, Gość Anka skakanka napisał:

Mąż nie może przyjechac z Niemiec bo pracuje tam na czarno, poza tym jego dzieci nie znają bo był tylko raz 2 miesiące temu na 3 dni. Moja mama zaraz zacznie wciskać dzieciom mleko modyfikowane i to zrujnuje mi laktację. 

Lekarz wyznaczył termin na za 2 miesiące że względu na duże ryzyko uwięźnięcia ale nie nazwał tego operacją, powiedzia, że to prosty i rutynowy zabieg.

O mamooo:) sie wkrecilam a to prowo i to nieudolnie zakonczone... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież
11 minut temu, Gość Anka skakanka napisał:

Mąż nie może przyjechac z Niemiec bo pracuje tam na czarno, poza tym jego dzieci nie znają bo był tylko raz 2 miesiące temu na 3 dni. Moja mama zaraz zacznie wciskać dzieciom mleko modyfikowane i to zrujnuje mi laktację. 

Lekarz wyznaczył termin na za 2 miesiące że względu na duże ryzyko uwięźnięcia ale nie nazwał tego operacją, powiedzia, że to prosty i rutynowy zabieg.

Czyli wyszło szydło z worka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Bla bla bla napisał:
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo umiem liczyć. 

Zdradzisz jak to.policzyłaś? Bardzo ciekawe

2x500+ plus 1000zl kosiniakowe, które jej przysługuje bo jak twierdzi tylko mąż zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie poczekała z operacją. Dla każdej matki dzieci są ważniejsze niż operacje plastyczne. Przepuklina to zwykły defekt kosmetyczny, ot trochę wystające jelitka z brzucha więc to żaden dramat. Matka to może dzieci zostawić jak ma wypadek samochodowy albo operację serca, ale przepuklina? No ludzie, litości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×