Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wawa

gdzie najlepiej kupic mieszkanie w warszawie

Polecane posty

Gość wawa

w ktorej dzielnicy i jakie sa ceny, czy oplaca sie z rynku wtornego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pewnie moktow albo zoliborz -ceny przepuszczam ze z 12-15 tys/m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivan

Teraz na Wilanowie są olbrzymie inwestycje i poprawia się infrastruktura - i to się prędko nie skończy. Osiedla są budowane w towarzystwie terenów zielonych a wartość zdecydowanie będzie rosnąć. Może to być inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Polecam uderzać do dewelopera Polnord, dają bardzo dobre ceny i można negocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna
Dnia 22.11.2019 o 07:33, Gość Ivan napisał:

Teraz na Wilanowie są olbrzymie inwestycje i poprawia się infrastruktura - i to się prędko nie skończy. Osiedla są budowane w towarzystwie terenów zielonych a wartość zdecydowanie będzie rosnąć. Może to być inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Polecam uderzać do dewelopera Polnord, dają bardzo dobre ceny i można negocjować

siostra kupowała od tego samego dewelopera tyle że w Ząbkach- osiedle Neptun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek

Z tego co czytałem Wilania Wiktoria to bardzo fajne osiedle, poza tym że dużo zieleni i wysoka jakość wykończenia to jeszcze można liczyć na naprawdę wysokie stopy zwrotu z inwestycji. Znajomi którzy kupili tam mieszkanie mega sobie chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W dobrej cenie kopiłam mieszkanie od fabryki domów na Białołęce, to daleko od centrum ale mnie to mocno nie przeszkadza za gwarem nie przepadam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×