Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thuflife

Wiecie jaka jest różnica między samotną kobietą a samotnym facetem?

Polecane posty

Gość Ona
21 minut temu, Mizo napisał:

Wiemy. Taka, że kobieta samotność przeżywa z godnością, natomiast facet bez kobiety chce się chlastać i zachowuje się jak ostatnia ci...ta. Nie dlatego, że jest tak spragniony miłości, tylko nie radzi sobie z rozładowaniem popędu. "Wyposzczony" mężczyzna wszystko sprowadza do seksu, bo przecież biedak z każdej strony jest kuszony obecnością atrakcyjnych kobiet, które de facto nawet go nie zauważają 🙂 Faceci stają się desperatami. Mimo, że udają szanujących się i wymagających, to tak naprawdę wezmą każdą - byleby tylko miała "dziurę" i pozwoliła się podotykać. Tracą godność i szacunek do własnego ciała, bo chuć przysłania im racjonalne myślenie. Kobieta nie zniży się do takiego poziomu i nie przygru...ha sobie byle kmiota tylko dlatego, że jest spragniona bliskości fizycznej/emocjonalnej bo zdaje sobie sprawę z faktu, że nie będzie miała z tego tytułu żadnej przyjemności ani korzyści, więc woli być sama. Trochę pocierpi, czasem popłacze, że brakuje jej partnera, ale nadal sobie jakoś w życiu radzi, a faceci? całkowicie odwrotnie. Niestety ich marna egzystencja oscyluje tylko wokół rozsiewania swoich plemników i zapładnianiu wielu "samiczek", więc jak tego nie doświadczają, to czują się wypaleni i ich życie traci sens. Nie wiem czy się śmiać czy płakać 😂

Dokładnie tak.  Znam sama dwoch,  ktòrzy dopiero jak zaczęli uprawiac seks za kase z laskami z neta to przestali byc tacy sfrustrowani :D 

P. S Ja w seksie jestem romantyczka i idealistka. Tylko z kims kogo kocham. Mam ponad 30lat a nigdy nie mialam przygody seksualnej czy ukladu typu friends with benefit.  Nigdy nie dalam sie zaciagnac do lòzka jakiemus casanovie od siedmiu boleści. Jestem z tego dumna i nigdy nie zalowalam,  że nie mialam bogatego zycia seksualnego. Mowienie,  że kazda singielka ma jakies zycie seksualne jest bzdura. Ludzie,  nauczcie sie w koncu nie wrzucac wszystkich do jednego worka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chrzanienie. Mnóstwo kobiet bierze sobie pierwszego lepszego, często nieciekawego i głupkowatego, bo po prostu kobiety nie potrafią być same.

Bo facetów na poziomie jest bardzo mało, więc z czasem muszą obniżyć wymagania, jeśli chcą np. założyć rodzinę. W konsekwencji okazuje się, że wiele kobiet bierze sobie za partnerów mężczyzn, którzy nie są ich warci, ale nadal w jakimś stopniu muszą się oni im podobać. Żadna nie weźmie sobie chłopa, który ją brzydzi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można też tak jak sylwia s. dac 2 razy i od dekady nic żyjąc jak z pasozytem na dupie. To się nazywa honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
12 minut temu, Gość Ona napisał:

P. S Ja w seksie jestem romantyczka i idealistka. Tylko z kims kogo kocham.

To tak jak ja, a jestem mężczyzną. Jakoś się to kłóci z tymi bzdetami, które wypisuje mizo, naczelna mizoandrka kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiekterianin92

Ja wiem czym jest samotność faceta bo jej regularnie doświadczam na sobie od początku mojego istnienia. Doświadczam jej skrajnej odmiany. Ja nawet nie mam żadnych kontaktów w telefonie. Na co dzień z nikim się nie spotykam (bo nie mam z kim). Jest beznadziejnie. Beznadziejne mam to zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 minut temu, Gość vvv napisał:

To tak jak ja, a jestem mężczyzną. Jakoś się to kłóci z tymi bzdetami, które wypisuje mizo, naczelna mizoandrka kafeterii.

Mozesz miec "damski " mòzg a co za tym idzie podejscie do seksu. 

To co napisala Mizo dotyczy wiekszosci mezczyzn. Dziewczyna pisze prawdę i za to ją krytykujecie. Sama mam kumpla, ktòry smialo potwierdzi to, co napisala Mizo, ale on jest szczery i nigdy nie wybiela męzczyzn. I za to go szanuję. To że ty akurat ty nalezysz do mniejszosci to twoja strata (albo zysk,  zalezy jak spojrzec ). Ale prawda jest,  że samotnym kobietom brak milosci a potem seksu a samotnym mezczyznom na odwròt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość Ona napisał:

Dokładnie tak.  Znam sama dwoch,  ktòrzy dopiero jak zaczęli uprawiac seks za kase z laskami z neta to przestali byc tacy sfrustrowani :D 

P. S Ja w seksie jestem romantyczka i idealistka. Tylko z kims kogo kocham. Mam ponad 30lat a nigdy nie mialam przygody seksualnej czy ukladu typu friends with benefit.  Nigdy nie dalam sie zaciagnac do lòzka jakiemus casanovie od siedmiu boleści. Jestem z tego dumna i nigdy nie zalowalam,  że nie mialam bogatego zycia seksualnego. Mowienie,  że kazda singielka ma jakies zycie seksualne jest bzdura. Ludzie,  nauczcie sie w koncu nie wrzucac wszystkich do jednego worka! 

Szkoda mi Ciebie, przytulam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Ona napisał:

Mozesz miec "damski " mòzg a co za tym idzie podejscie do seksu. 

To co napisala Mizo dotyczy wiekszosci mezczyzn. Dziewczyna pisze prawdę i za to ją krytykujecie. Sama mam kumpla, ktòry smialo potwierdzi to, co napisala Mizo, ale on jest szczery i nigdy nie wybiela męzczyzn. I za to go szanuję. To że ty akurat ty nalezysz do mniejszosci to twoja strata (albo zysk,  zalezy jak spojrzec ). Ale prawda jest,  że samotnym kobietom brak milosci a potem seksu a samotnym mezczyznom na odwròt. 

Trafione w punkt 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
21 minut temu, Gość Ona napisał:

on jest szczery i nigdy nie wybiela męzczyzn

No i słusznie, ja też, jeśli jest podstawa. Ale mizo przegina w drugą stronę - nienawidzi wszystkich mężczyzn, wszystkich krytykuje i nie dopuszcza do siebie myśli, że są wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi jechać na płeć u której nie ma powodzenia lub która nie daje mu lub jej tego czego chce, a wybielać siebie i 'swoich'. 

 

Zero dialogu, zero kompromisów, zero prób zrozumienia i zero empatii, po prostu wojna w wytykaniu kto jest gorszy. 

A ja wam mówię że baby i faceci są siebie warci, i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To faceci maja seks na zawołanie, wystarczy umówić się do agencji towarzyskiej, tłumy facetów korzystają bo z czegoś prostytutki i alfonsi żyją i nie wątpię, że na wysokim poziomie, to jest właśnie seks na zawołanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VKE napisał:

Każdy lubi jechać na płeć u której nie ma powodzenia lub która nie daje mu lub jej tego czego chce, a wybielać siebie i 'swoich'. 

U mnie nie takie są powody, po prostu opisuję rzeczywistość. To są tylko moje spostrzeżenia, nie musi się przecież każdy ze mną zgadzać 🙂  Nigdy nie twierdziłam natomiast, że kobiety są idealne, też mają swoje wady. Ale z oczywistych względów skupiam się na męskich przywarach 🙂 

7 minut temu, Gość vvv napisał:

No i słusznie, ja też, jeśli jest podstawa. Ale mizo przegina w drugą stronę - nienawidzi wszystkich mężczyzn, wszystkich krytykuje i nie dopuszcza do siebie myśli, że są wyjątki.

Nie widziałam tutaj choćby jednego komentarza, w którym broniłbyś jakiejś kobiety. Za to ciągle tylko czytam powtarzane jak mantrę: "Żadna nie chce się ze mną umówić, bo nie jestem przystojny". Być może to prawda, ale to nadal nie tłumaczy Twoich żałosnych żali. Nie potrafisz wziąć tego na klatę i tyle, to mega odpycha... 😕  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
49 minut temu, Mizo napisał:

Nie widziałam tutaj choćby jednego komentarza, w którym broniłbyś jakiejś kobiety.

Jeśli ma rację, to bronię.

49 minut temu, Mizo napisał:

Za to ciągle tylko czytam powtarzane jak mantrę: "Żadna nie chce się ze mną umówić, bo nie jestem przystojny".

Bo takie są fakty.

49 minut temu, Mizo napisał:

Nie potrafisz wziąć tego na klatę i tyle, to mega odpycha... 😕  

Potrafię. Już dawno pogodziłem się z tym, że ze względu na wygląd nikogo nie znajdę. Na co dzień się nie użalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość vvv napisał:

Jeśli ma rację, to bronię.

Bo takie są fakty.

Potrafię. Już dawno pogodziłem się z tym, że ze względu na wygląd nikogo nie znajdę. Na co dzień się nie użalam.

Przecież jesteś tu co dzień i się uzalasz. Naprawdę lepiej byś zrobił jakbyś w tym czasie spacerować albo matce pomógł w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież jesteś tu co dzień i się uzalasz.

Mówię o życiu rzeczywistym, nie o kafe 😄😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Mówię o życiu rzeczywistym, nie o kafe 😄😄😄

Ale jadę jest twoim życiem rzeczywistym, spędzasz tu masę czasu i tylko tu mozesz się wygadac. Nie masz innych znajomych i możliwości. To niestety chlopcze jest twoja rzeczywistość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kłoda.

I.d.i.o.t.a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika
1 godzinę temu, Mizo napisał:

U mnie nie takie są powody, po prostu opisuję rzeczywistość. To są tylko moje spostrzeżenia, nie musi się przecież każdy ze mną zgadzać 🙂  Nigdy nie twierdziłam natomiast, że kobiety są idealne, też mają swoje wady. Ale z oczywistych względów skupiam się na męskich przywarach 🙂 

Gadka-szmatka siedzącej na lekturach i mantrach najbardziej pierdykniętych feministek. "powiemy, ze owszem mamy wady, ale nigdy zadnych nie podamy ani nigdy nie zastanowimy sie jak nasze wady wplywaja na innych. Po prostu rzucimy tekst ze jakies mamy zeby nie wyjsc na zadufane w sobie, przeciez nie jestesmy na poziomie tych g*wno wartych mezczyzn. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale jadę jest twoim życiem rzeczywistym, spędzasz tu masę czasu i tylko tu mozesz się wygadac. Nie masz innych znajomych i możliwości. To niestety chlopcze jest twoja rzeczywistość 

Nie. Kafe nie jest moim życiem rzeczywistym. Znajomych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie. Kafe nie jest moim życiem rzeczywistym. Znajomych mam.

Hehe czyli być i Ty to ta sama osoba. To powiem Ci że jesteś bardziej je...nty niż myślałam i w ogóle stąd nie wylazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Hehe czyli być i Ty to ta sama osoba. To powiem Ci że jesteś bardziej je...nty niż myślałam i w ogóle stąd nie wylazisz

Czyli vvv i ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Tajevmnika napisał:

Gadka-szmatka siedzącej na lekturach i mantrach najbardziej pierdykniętych feministek. "powiemy, ze owszem mamy wady, ale nigdy zadnych nie podamy ani nigdy nie zastanowimy sie jak nasze wady wplywaja na innych. Po prostu rzucimy tekst ze jakies mamy zeby nie wyjsc na zadufane w sobie, przeciez nie jestesmy na poziomie tych g*wno wartych mezczyzn. "

Tyle że ona ma rację, pisze z sensem i na temat.  I przewyższa śmieci inceli o wiele poziomów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tyle że ona ma rację, pisze z sensem i na temat.  I przewyższa śmieci inceli o wiele poziomów 

Facet ktory nie moze zaliczyc do dla ciebie smiec i facet ktory zalicza i tylko to dla ciebie smiec, ale tego, ze idziesz za nia umyc sie w kaluzy po ktorej bedzie od ciebie smierdziec misandryzmem na dwa kilometry to juz nie jestes sklonna zauwazyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tajevmnika napisał:

Facet ktory nie moze zaliczyc do dla ciebie smiec i facet ktory zalicza i tylko to dla ciebie smiec, ale tego, ze idziesz za nia umyc sie w kaluzy po ktorej bedzie od ciebie smierdziec misandryzmem na dwa kilometry to juz nie jestes sklonna zauwazyc. 

Spróbuj to napisać z większym sensem. A śmiechem nazywam tylko skrajne i zaburzone  przypadki obu wersji jak już. Pomiędzy nimi jest jeszcze normalny i zwyczajny środek . I nie belkocz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajevmnika
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spróbuj to napisać z większym sensem. A śmiechem nazywam tylko skrajne i zaburzone  przypadki obu wersji jak już. Pomiędzy nimi jest jeszcze normalny i zwyczajny środek . I nie belkocz wiecej

To najprosciej na dobranoc : Od Miso je**ie nienawiscia do mezczyzn na odleglosc i jestes na najlepszej drodze zeby rowniez w tak oczywisty sposob ja prezentowac. 

 

Lepiej? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Tajevmnika napisał:

To najprosciej na dobranoc : Od Miso je**ie nienawiscia do mezczyzn na odleglosc i jestes na najlepszej drodze zeby rowniez w tak oczywisty sposob ja prezentowac. 

 

Lepiej? 🙂

Nie peeeepko, mam jeszcze własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zeby w polsce nie byc samotnym wystarczy byc murzynem albo arabem. Jest pewien rocznik, prawdopodobnie troche po 1980, gdzie to czysta prawidlowosc. Podchodzi do takiej, mowi "Poolky som naypeknheyshe" i ma ja na cala noc, zrobi wszystko. Zwlaszcza lubia lizac egzotyczne klejnoty i meskie dziurki takich afrykanskich i arabskich "kasanowów". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zeby w polsce nie byc samotnym wystarczy byc murzynem albo arabem. Jest pewien rocznik, prawdopodobnie troche po 1980, gdzie to czysta prawidlowosc. Podchodzi do takiej, mowi "Poolky som naypeknheyshe" i ma ja na cala noc, zrobi wszystko. Zwlaszcza lubia lizac egzotyczne klejnoty i meskie dziurki takich afrykanskich i arabskich "kasanowów". 

Black Guczczi? Pomaluj się pastą do butów to będziesz miał branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Hehe czyli vvv i Ty to ta sama osoba.

Nie.

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To powiem Ci że jesteś bardziej je...nty niż myślałam i w ogóle stąd nie wylazisz

Po raz kolejny się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×