Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Realista

Żeby rooochać nie będąc typowym przystojniaczkiem trzeba MOCNO obniżyć standardy

Polecane posty

Gość taki obraz wasz
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tobie. Po prostu widzę co widzę.

Mi też. Nie, tobie się wydaje, że widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Olka25 napisał:

Nic bardziej mylnego. Kobiety są skłonne do bycia z mniej urodziwym facetem,pokazać Ci przykłady? Kolezanka z pracy wzięła takiego...faceta...że nawet facet by się zastanawiał skąd taki pasztet taką upę wyrwał? A no tak,to przykład że kobiety NIE patrzą na wygląd. To wy patrzycie : ma być bardzo cycata,tylek wielki,szczupla,wlosy do pasa i milion innych wymagań. I nie piszcie że tak nie jest bo jest. Może ty nie patrzysz,tak samo inne nie patrzą.

Tak? To bardzo ciekawe bo mój kolega, który jest przystojny związał się z brzydką otyłą dziewczyną. Czyli na tym przykładzie można stwierdzić, że to kobiety lecą na wygląd, a nie mężczyźni. To wy patrzycie na wygląd i chcecie żeby facet był bardzo przystojny, wysoki, opalony, wystylizowany, skoskowany po sterydach anabolicznych, mieć wstawione licówki, duży pennis, mały nos i milion innych wymagań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kobieta nigdy się nie przyzna, że leci na wygląd, bo nie chce wyjść na pustą. Będą pisać brednie o charakterze, że jaki on ważny, a tak naprawdę najważniejszy jest dla nich wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Mi też. Nie, tobie się wydaje, że widzisz.

Potrafię odróżniać wydajemisie od prawdy. Powtórz się jeszcze 10627 to na pewno będziesz bardziej wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość gość napisał:

Kobieta nigdy się nie przyzna, że leci na wygląd, bo nie chce wyjść na pustą. Będą pisać brednie o charakterze, że jaki on ważny, a tak naprawdę najważniejszy jest dla nich wygląd. 

Ja się otwarcie przyznaje. Jest to dla mnie ważna kwestia. Sama o siebie dbam,  wyglądam spoko, więc hipotetycznie chciałabym faceta na analogicznym poziomie pod względem urody. Nie znaczy to jednak, że wygląd załatwia sprawę. Podobanie się jest potrzebne, żeby wystąpił pociąg seksualny, ale zapewniam Cię, że kobiety mają równie duże wymagania w kwestii charakteru potencjalnego partnera. Liczy się całokształt. Czego tu nie rozumiecie? 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nuda 😴 ciągle te same historie z dupy..naprawdę nikt nie ma ciekawego życia? Ano tak. Tu ludzie z ciekawym życiorysem uczuciowym nie wchodzą przecież. To oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego niby kobiety nie miałyby patrzeć na wygląd? i co jest w tym w ogóle dziwnego czy złego? Ta druga osoba ma się po prostu podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Potrafię odróżniać wydajemisie od prawdy.

No chyba jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mham problem

Ja lubie dziewczyny o statusie baleronów i salcesonów. Jeśli mają wybujałe ego to zwykle nie ma wytłumaczenia na to i wiesz że po prostu są pier... a jak mają normalne poczucie własnej wartości to jest to b. odświeżające. Ponadto uwielbiam duże piersi i stan brzucha pod nimi nie ma znaczenia, ładne, duże, falujące pupy też są wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Mham problem napisał:

Ja lubie dziewczyny o statusie baleronów i salcesonów. Jeśli mają wybujałe ego to zwykle nie ma wytłumaczenia na to i wiesz że po prostu są pier... a jak mają normalne poczucie własnej wartości to jest to b. odświeżające. Ponadto uwielbiam duże piersi i stan brzucha pod nimi nie ma znaczenia, ładne, duże, falujące pupy też są wspaniałe.

Czyli wady czy zalety charakteru nie mają znaczenia, bo szukasz przedmiotu do seksu a nie partnerki życiowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mham Problem
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli wady czy zalety charakteru nie mają znaczenia, bo szukasz przedmiotu do seksu a nie partnerki życiowej 

Jestem otwarty tak na przygodny, ale uczciwy i od początku otwarty, seks jak i na partnerstwo z osobami o kompatybilnej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Cóż za oburzenie że musi obniżać standardy. Może te "niskie standardy" to po prostu Twoja liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×