Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DInastio

Facet bez kobiety w życiu to chodzące zombii, miałem wujka, który był bez kobiety-nigdy nie chciałem tak skończyć a jednak mnie to czeka

Polecane posty

Gość DInastio

Miałem wujaszka ŚP już, który własnie w wieku około 30 został samotny i mimo pozniejszych wielu prób juz nie udalo mu sie stworzyć zadnego związku (nawet na krotka mete, po prostu zero kobiety juz bylo).. i cale zycie zyl samotnie, mega nieszczesliwy z tego powodu, na twarzy mial wypisane mniej wiecej to co ludzie w obozach koncetracyjnych,  umarł około 65 r.ż samotny na ulicy , znaleźli go sąsiedzi , bo się zapił w końcu

jak na niego patrzyłem to sobie myslalem, ze nigdy w zyciu nie chciałbym wlasnie tka skonczyc, a chyba mnie to doslownie czeka, to jest po prostu straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

smutne, naprawde smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek zombie

Ja tak skończę😭 Jestem sam całe życie, a bliżej mi już do czterdziestki niż trzydziestki. Nic mnie nie łączyło z żadną dziewczyną, nigdy nawet buziaka w policzek nie dostałem. Wszystkie dziewczyny mną gardziły, więc stałem się chodzącym nieboszczykiem, któremu z uczuć pozostał tylko smutek😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcc

smutna prawda wiekszosc facetow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

o matko to probujcie cos... tak to tylko sie zalamac, wspolczuje. Ja niby faceta nie mam, ale nie zalezy mi, zycia nie uzalezniam od tego 😮 nie zalamie sie jak nie bedzie zadnego. Myslalam, ze mezczyzni sa silniejsi pod tym wzgledem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny pravik

Życie samotnego pravika jest do dupy😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uop

Faceci mają prze,sr,ane bo wielu z nich jest samotnych i żyje bez seksu kobiety mają fajnie bo ich to nie tyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie staruj do księżniczek szukaj dziewczyny pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Idź na księdza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Kobiety sa obojetne. Nazywaja nas zebrakami o milosc. Jak mozna kogos poznac. Chyba tylko kogokolwiek bez milosci, tak do towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

kolejny przyglup ktory nie wie ze kobiety i bachory to same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokladnie

Dodatkowo trudno zeby jakis nedzny alkoholik bez zadnych zainteresowan i pasji mial fajne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety nigdy nie są samotne, chyba że z własnego wyboru. Faceci nie mają tyle szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda

tylko bedac samemu mozna byc w 100% szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×