Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 29 lat i autentycznie czuję się staro i że wyglądam staro, przy osobach 20letnich. Co się ze mną dzieje? Zdziadziałam?

Polecane posty

Gość gość

Mam wrażenie że zbrzydłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A jak masz się czuć przy 20stolatce, skoro jesteś od niej 10 lat starsza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jak masz się czuć przy 20stolatce, skoro jesteś od niej 10 lat starsza? 

Powinna wyglądać tak samo. Autorko polecam kwas hial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaaa identycznie, to nic ze po 25 roku życia spada poziom kolagenu w skórze, ale przecież to normalne że 30stolatka wygląda tak jak 20stolatka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taaaa identycznie, to nic ze po 25 roku życia spada poziom kolagenu w skórze, ale przecież to normalne że 30stolatka wygląda tak jak 20stolatka 🤣

Tak, dbająca o skore 30 latka nie powinna się różnic od eleganckiej 20latki. Nie mówimy tu o 20 które latają bez makeupu i bluzach całe życie. Jeszcze dodam ze złuszczanie to sekret napiętej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Aaa napisał:

Tak, dbająca o skore 30 latka nie powinna się różnic od eleganckiej 20latki. Nie mówimy tu o 20 które latają bez makeupu i bluzach całe życie. Jeszcze dodam ze złuszczanie to sekret napiętej skory

A co ma make up do rzeczy, przecież tu chodzi o stan skóry, nie o to jak kto się pomaluje. 20stolatka ma jeszcze taka cerę, że nie musi się malować, czego nie powiedziałabym o 30stolatce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Zapuscilas sie to masz... ale zawsze Cos z tym mozesz zrobic ( jezeli nie jestes nalogowym palaczem Itp..) 29 lat to mlody wiek jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ma make up do rzeczy, przecież tu chodzi o stan skóry, nie o to jak kto się pomaluje. 20stolatka ma jeszcze taka cerę, że nie musi się malować, czego nie powiedziałabym o 30stolatce. 

Ile masz lat? Bo nie masz pojęcia co piszesz. A malować. To się nie musi nikt, kwestia wizerunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Aaa napisał:

Tak, dbająca o skore 30 latka nie powinna się różnic od eleganckiej 20latki. Nie mówimy tu o 20 które latają bez makeupu i bluzach całe życie. Jeszcze dodam ze złuszczanie to sekret napiętej skory

Nie rozumiecie baby ze starość to nie tylko zmarszczki ? Zmienia się cała twarz głos, wyraz twarzy , na to ci kwas nie pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Aaa napisał:

Ile masz lat? Bo nie masz pojęcia co piszesz. A malować. To się nie musi nikt, kwestia wizerunku

Serio? Ja? A ty pisząc, że mając 30 lat wygląda się identycznie jak mając 20? Serio? 

Nie rozroznisz na ulicy 30latki od 20latki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Serio? Ja? A ty pisząc, że mając 30 lat wygląda się identycznie jak mając 20? Serio? 

Nie rozroznisz na ulicy 30latki od 20latki?

90 % kobiet najchętniej by sobie dało z połowę lat mniej, taka babska głupota i brak realnego spojrzenia na siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiecie baby ze starość to nie tylko zmarszczki ? Zmienia się cała twarz głos, wyraz twarzy , na to ci kwas nie pomoże 

Na owal twarzy sa nici hialuronowe, plus powiększone usta zawsze odejmują z 5 lat. Wyraz twarzy? No jak się zatyralas w życiu to może chodzisz skwaszoną nie wiem. A uwierz ze wiem co mówię bo systematycznie porównuje zdjęcia z różnych okresów zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio? Ja? A ty pisząc, że mając 30 lat wygląda się identycznie jak mając 20? Serio? 

Nie rozroznisz na ulicy 30latki od 20latki?

Jeśli obie sa ubrane elegancko to niekoniecznie. Przynajmniej tak jest tam gdzie ja się obracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od takiej 20latki jesteś 10 lat starsza. Na pewno młodziej od niej nie będziesz wyglądała. Może zadbaj o siebie. Jedz zdrowo, poćwicz. Jestem pewna że jak się poczujesz dobrze w swoim ciele to nagle będziesz czuła się tak samo ładnie jak ta 20latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
4 minuty temu, Bolek napisał:

Chyba jak obie mają pół cm tapety to ciężko rozróżnić,  są młodo wyglądające 30 i 20 wyglądające na dużo starsze, ale przestańcie bredzić że przeciętnej 20 nie odroznie od przeciętnej 30, zaraz się zgłoszą 33 potem 36 i wszystkie będą twierdzić że lepiej wyglądają niż nie jedna 20. 

Jak sobie uważasz chłopcze na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszne te tematy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Aaa napisał:

Jak sobie uważasz chłopcze na babskim forum

🤦‍♀️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Oczywiście, że widać różnicę. Nawet u tych aktorek a la Włodarczyk, Teodorska od razu było widać jak oglądałam odcinek z nimi jakiegoś serialu, w ktorym odcinku miały po 20 lat a w ktorym 30. I na pewno nie są to osoby, które smarują się byle czym i nie chodzą na zabiegi, co tylko dowodzi prawdziwosci tezy, że 30latka to chocby sie zes///ra/la nie bedzie wygladac jak 20latka.

Jedna i druga ich wersja jest ładna, po psotu jako 30latki byly bardizej powaznie wygladajce, juz nie buzia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tenat typu " dlaczego wyglądam starszej, niż jak miałam 10 lat.  

Naprawdę to takie straszne, że jak się ma 30 lat to wygląda się inaczej niż jak się miało 20 lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy masz nadwagę? 

Ja jestem zdania że same mamy duży wpływ na wygląd. Wiadomo że wiecznie się młodym nie będzie. Ale nawilżona zadbana skóra, fryzjer, schludne dłonie, fajny ubiór i pilnowanie wagi! Nie wysuszona ale bez nadwagi, najlepiej uprawiać sport bo cialo jest bardziej sprężyste, jędrne i ruchy są inne. Wiadomo że łatwo się narzeka, siedzi i nic nie robi ale jak się zadba to można się chociaż czuć dobrze nawet na starość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niech sobie kobietka wierzy, ze wyglada nawet jak gimnazjalistka. 40laka moze wygladac na 30. Ale 30latka nie bedzie wygladac jak 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny robiliście może na owal hifu?są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxx

Mam 90 lat i nigdy nie wyglądałam tak młodo, jak teraz. Jestem łysa, nie mam zębów, noszę pieluchę i ludzie dają mi najwyżej 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość xxxxxxxxxx napisał:

Mam 90 lat i nigdy nie wyglądałam tak młodo, jak teraz. Jestem łysa, nie mam zębów, noszę pieluchę i ludzie dają mi najwyżej 3 miesiące.

Hahahahahahah.

A co do tego czy mam nadwagę bo ktoś wyżej pytał, absolutnie nie. Ale niestety mam 5 kg więcej niż 5 lat temu a w moim przypadku każdy dodatkowy kg działa na niekorzysc. Ważyłam 57 przy wzroście 168, a teraz ważę 62 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko zacznij się kolegować z 50latkami, to na bank będziesz młodo wyglądać i czuć się młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kishjsjsj
9 godzin temu, Bolek napisał:

Chyba jak obie mają pół cm tapety to ciężko rozróżnić,  są młodo wyglądające 30 i 20 wyglądające na dużo starsze, ale przestańcie bredzić że przeciętnej 20 nie odroznie od przeciętnej 30, zaraz się zgłoszą 33 potem 36 i wszystkie będą twierdzić że lepiej wyglądają niż nie jedna 20. 

Takie teorie to plaga na tym forum , wszystkie  uparcie twierdzą że wyglądają jak 20 stki , to ja sie pytam skąd ten wysyp starych bab na ulicach Jak one wszystkie takie młodsze o 20 lat na wygląd 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Aaa napisał:

Na owal twarzy sa nici hialuronowe, plus powiększone usta zawsze odejmują z 5 lat. Wyraz twarzy? No jak się zatyralas w życiu to może chodzisz skwaszoną nie wiem. A uwierz ze wiem co mówię bo systematycznie porównuje zdjęcia z różnych okresów zycia.

Ta swoją nicią to sobie możesz w zębach pogrzebać 😄 robią sobie takie artystki te pseudo zabiegi upiekszajace a później straszą na ulicy , później będą z was takie piękności jak donatella versace 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość xxxxxxxxxx napisał:

Mam 90 lat i nigdy nie wyglądałam tak młodo, jak teraz. Jestem łysa, nie mam zębów, noszę pieluchę i ludzie dają mi najwyżej 3 miesiące.

Hahaha, dobre😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad

Co za brednie że powiększone usta odejmują lat. Chyba właśnie dodają, bo jakoś głównie 30tki sobie je powiększają. Do tego chocby i miała powiekszone usta, jak Teodorska w 2011 to i tak widać, że nie ma juz 20 lat. Tego sie nie przeskoczy. Rysy twarzy wyostrzają się, wszystko się zmienia.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×