Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

CO was to OBCHODZI kto ile ma dzieci, kiedy je ma, czy pracuje czy nie? To ostatnie to wasz największy ból! życia nie macie?

Polecane posty

Gość gosc

o co wam chodzi, ile tu tematow roztrząsajacych cudze zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby się dowartosciować, że to JA podejmuje lepsze decyzję o mam lepsze życie. A o co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

To tak Cie nurtuje Ze musialas nowy temat zakladac? Hipokryzja level hard 🙂 milego dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooo

To forum dyskusyjne , wiec mozna i trzeba dyskutowac, co nie znaczy,ze przedstawianie swoich racji ma byc (jak tu czesto sie zdarza ) jedynie sluszne, Dobrze jest poznac zdanie innej strony, i przemyslec, wtedy z dyskusji jest pozytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Co 500 na dzieci nie weszło na konto, opóźnienia, termin na pazurki przepadł. Tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Co 500 na dzieci nie weszło na konto, opóźnienia, termin na pazurki przepadł. Tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10/10 

Watykanie nosa w cudze sprawy pod pozorem fałszywej "troski" i syczenie to ulubione zajęcie większości Polek. Niemal każdej wydaje się, że jak ona wyszła z takiego domu, lubi to i tamto, żyje tak i tak to inni też powinni więc wali wykłady ludziom na ten temat i oburza się, że ktoś jej się każe nie wtrącać czy zająć sobą, a najgorzej jeżeli wda się z nią w dyskusję i MA INNE ZDANIE od niej! Wtedy mord rytualny gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc gosc napisał:

To tak Cie nurtuje Ze musialas nowy temat zakladac? Hipokryzja level hard 🙂 milego dnia 

chyba nie wiesz co oznacza słowo hipokryzja. widać zabolał cię temat wścibska kuro, bo jest o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A tak, żeby się powyzywać i pokazać, która więcej zna obraźliwych słów. Pokażą swoją patologie intelektualną, a później do przedszkola po bombelka, którego uczą dokładnie takiego samego traktowania drugiego człowieka, jak one to robią w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No właśnie, a najgorsze są bitwy o to jak kto gotuje rosół. Ja gotuję na rzeberkach z kurczaka, dodaję pół butelki magi, łyżkę margaryny, łyżkę kucharka, zalewam tym makaron dla psa i cała rodzina mniamniusia ze smaczusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nic, dopóki te osoby niepracujące z tłumem dzieciaków zamiast szukać pracy, nie wyciągają do mnie żebrackiego łapska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

chyba nie wiesz co oznacza słowo hipokryzja. widać zabolał cię temat wścibska kuro, bo jest o tobie.

Hahah 😂😂😂 oj tak tak zabolalo nie wiem co teraz oj oj .Sprawdz w slowniku ( pewnie go nie masz... to google) co to hipokryzja I nie szczekaj juz tak, Zanim od kur kogos zaczniesz wyzywac. Buziaki hahahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyc sie nie chce

Aitorko a pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Pracujesz w tym czy takim zawodzie jesteś taki i sraki. Nie pracujesz jeszcze źle. Mam jedno dziecko. Źle bo samolubny bachor. Trójka czy czwórka dzieci. Patologia i idą na 500+. 

Forum dyskusyjne, tak. Tematyka: ciąża itd. Kobitka daje temat że jej corka ma problem z tym i z tym, co robić? Odpowiedzi? A co nas obchodzi twój bąbelek. Ludzie, poważnie? 

Problem do wszystkiego a jak już założysz temat bo coś cię nurtuje to spier****j no nas to nie interesuje. 

Ludzie próbują się dowartościować poniżając innych...przez internet. Jestem pewna że w realu tacy mocni w gębie nie są 😅😅

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tylko gorący rosół może opanować sytuację! wypijcie ciepły bulionik z kostki. Jest nawet takie staropolskie przysłowie "kostka rosołowa łagodzi obyczaje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81

Obchodzi bo chca mnie zniewolic i zapierdalac kase a ...ica ich strzela bo nie chce sie dac.TAKA PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie obchodzi, dopóki nie pasożytuja na publicznych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro składają się na socjal dla niepracujących i ich gromadki dzieci, to jak najbardziej ich obchodzi. Żeby nie było, jestem jak najbardziej za wsparciem dla rodzin. Ale nie w postaci zasiłków i nie w takiej wysokości. Nie wiem, gdzie indziej w Unii dostaje się najniższą krajową na troje dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie każdy ma dzieci ile chce ale... Niech weźmie odpowiedzialność za ich utrzymanie, a nie bierze pieniądze na dzieci z cudzych podatków, a sam nie pracuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dokładnie, niech każdy ma tyle, ile jest w stanie utrzymać i wychowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

10/10 

Watykanie nosa w cudze sprawy pod pozorem fałszywej "troski" i syczenie to ulubione zajęcie większości Polek. Niemal każdej wydaje się, że jak ona wyszła z takiego domu, lubi to i tamto, żyje tak i tak to inni też powinni więc wali wykłady ludziom na ten temat i oburza się, że ktoś jej się każe nie wtrącać czy zająć sobą, a najgorzej jeżeli wda się z nią w dyskusję i MA INNE ZDANIE od niej! Wtedy mord rytualny gwarantowany.

Masz święta racje. Wiele tu takich Kobiet, którym wydaje Się, że ich prawda jest najprawdziwsza i tylko ona ma racje. Będzie zawzięta do bólu, zażarta, wredna, złośliwa. Dla mnie to jest przejaw patologi, który kwalifikuje się do leczenia u psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Moje Drogie Panie, skoro jest tu tak zle to po co tu wchodzicie i to czytacie? Masochizm? Gdy mi juz jakis temat za bardzo dziala na nerwy, to go nie czytam i tyle. Jedyne co mi sie nie podoba to wzajemne wyzywanie sie od najgorszych, naklanianie do samobojstwa osob zdolowanych i tym podobne rzeczy. Cala reszta mnie nie rusza. Po to jest forum by polemizowac. Mozna sie nawet klocic. Nic w tym zlego.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Aga napisał:

Moje Drogie Panie, skoro jest tu tak zle to po co tu wchodzicie i to czytacie? Masochizm? Gdy mi juz jakis temat za bardzo dziala na nerwy, to go nie czytam i tyle. Jedyne co mi sie nie podoba to wzajemne wyzywanie sie od najgorszych, naklanianie do samobojstwa osob zdolowanych i tym podobne rzeczy. Cala reszta mnie nie rusza. Po to jest forum by polemizowac. Mozna sie nawet klocic. Nic w tym zlego.

 

Polemizować? Kłócić? Chyba wyzywać, obrażać i umniejszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie wiem, gdzie indziej w Unii dostaje się najniższą krajową na troje dzieci. 

To ta najniższa krajowa jest za niska, nie uważasz? Weź taką najniższą krajową i spróbuj się za nią utrzymać:). By oplacało się pracować, pracodawca musi zacząć godziwie płacić pracownikom. A tak w ogóle to trójka dzieci w domu to robota 24h/ dobę. Jeśli chodzi o tematy ka kafe, to każdy ma prawo napisać swoją opinię, jaką chce, na każdy temat, aby kulturalnie i w temacie. Za dużo jadu, ukrytych szpilek i wulgaryzmów. Niektórzy traktują wszelkie fora jako sposób na swoje frustracje. Szkoda kasy na psychoterapeutę? Lepiej za darmo wylewać swoje ścieki tutaj czy na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

10/10 

Watykanie nosa w cudze sprawy pod pozorem fałszywej "troski" i syczenie to ulubione zajęcie większości Polek. Niemal każdej wydaje się, że jak ona wyszła z takiego domu, lubi to i tamto, żyje tak i tak to inni też powinni więc wali wykłady ludziom na ten temat i oburza się, że ktoś jej się każe nie wtrącać czy zająć sobą, a najgorzej jeżeli wda się z nią w dyskusję i MA INNE ZDANIE od niej! Wtedy mord rytualny gwarantowany.

Bo śmierdzące nieroby denerwują każdego pracowitego człowieka , jeden leży do góry peezda a drugi na ten bu//rdel pracuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×