Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nanana

Gdzie to mogę zgłosić? Jest to nielegalne?

Polecane posty

Gość Nanana

Obywatelka Polski pojechała za granice gdzie jest legalna aborcja i usunęła ciąże w 9 tygodniu. 

Czy to legalne skoro w naszym kraju nie można a Ona jest Polką? W dodatku niepełnoletnia ale pojechała z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obowiązuje cię prawo kraju w którym przebywasz. Zresztą, co cię to obchodzi kto pojechał gdzie i po co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Dziecko niepełnosprawne pojechalo za granice gdzie jest specjalistyczna klinika i zrobili mu operację polepszającą komfort jego życia. 

Czy to legalne skoro w naszym kraju nie można a Ono jest Polakiem? W dodatku niepełnoletnia ale pojechało z mamą. Gdzie to mogę zgłosic?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co Cie czyjas macica obchodzi. Zajmij sie swoim nudnym zyciem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana

Czyli niestety legalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Obywatelka Polski pojechała za granice do czech gdzie jest wykonywany zabieg leczenia zaćmy. 

Czy to legalne skoro w naszym kraju trzeba czekać 3 lata a Ona jest Polką? W dodatku pełnoletnia. Gdzie to moge zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Nanana napisał:

Czyli niestety legalne 

Legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika

Tak, legalne, obowiązuje prawo państwa w którym jesteś. Ale wciąż nie rozumiem po co miałabyś to zgłaszać? Twoje dziecko? Twoja macica? Twój problem? Nie. Więc nie właź z butami w czyjeś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaruś byłby z ciebie dumny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za granicą legalne, może to ogłosić o nikt nic jdj nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg
1 godzinę temu, Gość Nanana napisał:

Obywatelka Polski pojechała za granice gdzie jest legalna aborcja i usunęła ciąże w 9 tygodniu. 

Czy to legalne skoro w naszym kraju nie można a Ona jest Polką? W dodatku niepełnoletnia ale pojechała z mamą.

Zgłoś to na parafię zdewociała donosicielko

A tak serio zajmij się sobą, zrób sobie może  operację plastyczną, bo nie znajdziesz żadnego faceta i będziesz bezdzietną starą panną

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja się zastanawiam, jaką trzeba być ...ką, żeby nie wiedzieć, że w Polsce pomimo, że aborcja jest nielegalna kobieta nie podlega żadnej karze. Deb/ilne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na szczęście jest to kompletnie i całkowicie legalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Bóg napisał:

Zgłoś to na parafię zdewociała donosicielko

A tak serio zajmij się sobą, zrób sobie może  operację plastyczną, bo nie znajdziesz żadnego faceta i będziesz bezdzietną starą panną

 

A dlaczego nazywasz ja donosiecielka? Czyżby hipokrytka? Skoro uważasz że aborcja to nic złego to dlaczego otoczenie ma się o tym nie dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Ha ha ha. 

Legalne w 100%. Nawet jakby dokonala tej aborcji w Polsce to nadal nikt by nic nie zrobil, bo kobieta poddajaca sie aborcji nie podlega karze. 

Interesuj sie swoja macica kobieto a nie czyjąś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego nazywasz ja donosiecielka? Czyżby hipokrytka? Skoro uważasz że aborcja to nic złego to dlaczego otoczenie ma się o tym nie dowiedzieć?

Ale jakie otoczenie jeżeli to nie jest nielegalne? Policja ma to w tyłku, a otoczeniu po co to? Ja mam wyciętą macicę i usunięte i zrekonstruowane piersi profilaktycznie, bo moja babcia, wszytkie jej córki w tym moja mama oraz moja siostra zmarły na nowotwory tych narządów i ja też jestem obciążona tym genem. Taki zabieg nie jest nielegalny ani zły ale też nie chce żeby się ludzie z mojego otoczenia o tym dowiedzieli. To, że ty trąbisz w towarzystwie o wszystkich swoich zabiegach, chorobach i operacjach jak typowa Grażyna Cebulińska to nie znaczy, że inni tak mają. 

Ja tam w ogole się ludziom z życia nie spowiadam. Dwa lata temu dostałam spadek i też nie chciałam żeby ktoś wiedział. Wie tylko mój mąż, a syn się dowie za 13 lat kiedy będzie pełnoletni. Reszcie te informacje nie są do życia potrzebne. Kobieto trochę prywatności, zwłaszcza w sprawach chorób, ciąż i różnych operacji. Serio to nie jest temat dla znajomych przy herbatce. Przynajmniej dla normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

te które wyzywają ją od donosicielek ciekawe czy by nie poinformowały organów ścigania gdy im by mieszkanie okradli albo kogoś w rodzinie zamordowali w imię irracjonalnej patusiarskiej zasady "stop konfidentom".chyba się musicie zadawać ze środowiskiem przestępczym skoro żyjecie w myśl tej zasady. jakby znajomej wgniotkę w samochodzie zrobili i odjechali pierwsze byłybyście do przekazywania wiadomośći na portalu społecznościowym żeby konsekwencje nie ominęły sprawcy i wtedy a co cię to byłoby przepisem martwym? hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscini

yebac konfidentów i tych co za plecami sieją zamęt
farmazoniarze ...eni i strzelający z ucha 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

te które wyzywają ją od donosicielek ciekawe czy by nie poinformowały organów ścigania gdy im by mieszkanie okradli albo kogoś w rodzinie zamordowali w imię irracjonalnej patusiarskiej zasady "stop konfidentom".chyba się musicie zadawać ze środowiskiem przestępczym skoro żyjecie w myśl tej zasady. jakby znajomej wgniotkę w samochodzie zrobili i odjechali pierwsze byłybyście do przekazywania wiadomośći na portalu społecznościowym żeby konsekwencje nie ominęły sprawcy i wtedy a co cię to byłoby przepisem martwym? hipokrytki.

Jest różnica między zgłoszeniem kradzieży, a zgłoszeniem, że dziewczyna wyjechała na legalny zabieg za granicę i jeszcze obwieszczenie tego wszystkim jej znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha!

Porównywanie zabiegu medycznego do włamania bądź zniszczenia mienia, no gurwa geniusz z ciebie xD Cz na teście z inteligencji nie miałaś przypadkiem ujemnego wyniku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja mam wyciętą macicę i usunięte i zrekonstruowane piersi profilaktycznie, bo moja babcia, wszytkie jej córki w tym moja mama oraz moja siostra zmarły na nowotwory tych narządów i ja też jestem obciążona tym genem. Taki zabieg nie jest nielegalny 

Akurat nie lewackie i nie wypaczone moralnie  środowiska potępiają takie procedery podobnie jak aborcję. Masz rację, że się tym nie chwalisz. Poczytaj sobie co Terlikowski pisał o Angelinie Jolie kiedy usunęła piersi jak ty to może przejrzysz na oczy jak przeczytasz parę słów prawdy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Buhahaha! napisał:

Porównywanie zabiegu medycznego do włamania bądź zniszczenia mienia, no gurwa geniusz z ciebie xD Cz na teście z inteligencji nie miałaś przypadkiem ujemnego wyniku? xD

zabicie dziecka (nielegalne w Polsce przypominam( a nie zabieg medyczny jak chciałabyś to widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
14 minut temu, Gość gość napisał:

zabicie dziecka (nielegalne w Polsce przypominam( a nie zabieg medyczny jak chciałabyś to widzieć

"Zabicie dziecka" to ty chcesz to widzieć. Medycyna mówi na ten temat coś zupełnie innego więc nikogo nie interesują twoje osobiste przekonania i zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, zgłoszenie tego nic nie da. Możesz się tylko pocieszyć tym, że przy odrobinie szczęścia g ó w n i a r a będzie po tym bezpłodna i nie będzie się rozmarzac jak kroliczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszorak

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorko, zgłoszenie tego nic nie da. Możesz się tylko pocieszyć tym, że przy odrobinie szczęścia g ó w n i a r a będzie po tym bezpłodna i nie będzie się rozmarzac jak kroliczyca.

Do prowadzenia normalnego życia bez obciążenia niechcianym dzieckiem na szczęście szczęścia nie trzeba. Dziewczyna będzie miała dzieci kiedy i jeśli będzie chciała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość światło napisał:

Akurat nie lewackie i nie wypaczone moralnie  środowiska potępiają takie procedery podobnie jak aborcję. Masz rację, że się tym nie chwalisz. Poczytaj sobie co Terlikowski pisał o Angelinie Jolie kiedy usunęła piersi jak ty to może przejrzysz na oczy jak przeczytasz parę słów prawdy na ten temat.

No patrz, a ja znam kilka kobiet ze środowisk prawicowych, które miały aborcję. Więcej, 3/4 z nich jest praktykującymi katoliczkami. Znam też kobietę, która przeszła zabieg usunięcia i rekonstrukcji piersi oraz usunięcia macicy z przydatkami, bo w jej rodzinie kobiety chorowały na nowotwór i była wysoko w grupie ryzyka. A kobieta wierząca i praktykujaca jednak doszła do wniosku, że ważniejsze w tym wypadku jest jej życie niż to co mówi kościół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

teraz autorko ci nikt nie odpisze bo ledwie wybila 1 na zegarze a one juz spią, jak stare próchno, widac kto siedzi na kafe, mentalnie 50tki

co ma wiek do rzeczy? hahah ale się uśmiałam :D to mentalne trzydziestki, o której chodzą spać? do trzeciej wlepiają przekrwione oczy w ekran jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×