Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona

Nie mam już do niego siły!

Polecane posty

Gość Żona

Powiedzcie mi czy wy też musicie swojemu mężowi wszystko powiedzieć jak krowie na rowie?

Ja np. jedzie na zakupy to powiedzieć mu co ma kupić?

Jak wstawia pranie to 1000czny raz pokazywać jak pralkę włączać i 1000000 jak wieszać.

Jak zostaje sam z dziećmi to musicie mówić żeby je przypilnowal przy lekcjach i nakarmił, albo wygonił do kąpieli?

Też tak macie, że jak tego nie powiecie to nic nie zrobi??

Szlak mnie trafia!

Ciągle tylko słyszę, że facetowi to wszystko trzeba mówić wprost bo się nie domyśli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo udaje żeby ci pokazać że jest beznadziejny i żebyś mu dała spokój na drugi raz albo jest tępy. Wielu tak ma pociesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

szlag;)

Faceci to takie duze dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kość
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

szlag;)

Faceci to takie duze dzieci:)

Monika :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
4 minuty temu, Gość na kość napisał:

Monika :*:*

Gosc na kosc :*:*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Ciągle! Jak wychodzi wyrzucić śmieci nie wkłada worka do kosza! I ja zazwyczaj zdąże coś wrzucić i muszę myć cały kosz. No nigdy go nie wkłada. Ciągle chodzę za nim i gaszę światło, potrafi wejść w butach i kurtce do pokoju 😠 po czym wraca się, zdejmuje buty a kurtkę wiesza w pokoju na krześle.

Mam ochotę wrzeszczeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dobrze nie mieć chłopa. Jedno zmartwienie mniej ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Do sąsiadki już drugi raz w tym miesiącu idzie jej pomóc, najpierw karnisz kupiła i nie miał kto zamontować potem szafę chciała przesunąć bo coś jej wpadło. A ja głupia od trzech miesięcy się doprosić nie mogę żeby półkę zawiesił, bo biedaczek musiałby iść do sklepu po kołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Jaka ja jestem głupia, że go trzymam w tym domu! O wszystko się muszę prosić, zero własnej inicjatywy. I jeszcze śmie powiedzieć, że się go czepiam! Trzymajcie mnie bo nie ręczę za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

I wkłada brudną patelnię do piekarnika! Żebym nie widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

W lodówce zostawia puste opakowania i brudne talerze. A naczynia zostawia w zlewie bo ciężko mu do zmywarki włożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Żona napisał:

Powiedzcie mi czy wy też musicie swojemu mężowi wszystko powiedzieć jak krowie na rowie?

1) Jak np. jedzie na zakupy to powiedzieć mu co ma kupić?

2) Jak wstawia pranie to 1000czny raz pokazywać jak pralkę włączać i 1000000 jak wieszać.

3) Jak zostaje sam z dziećmi to musicie mówić żeby je przypilnowal przy lekcjach i nakarmił, albo wygonił do kąpieli?

Też tak macie, że jak tego nie powiecie to nic nie zrobi??

Szlak mnie trafia!

Ciągle tylko słyszę, że facetowi to wszystko trzeba mówić wprost bo się nie domyśli.

 

Faceci czasem mają gigantyczny problem w komunikacji z kobietami i również w spełnianiu tych obowiązków domowych do których nie byli przyzwyczajeni wcześniej w życiu. W skrócie :
 

1) Bardzo często facet w zasadzie nie wie czym się różni piernik od wiatraka i może b. łatwo kupić źle. najlepiej pokazać mu opakowanie albo chociaż podać nazwę/firmę.

 

2) Tu to zależy od tego jak często on robi pranie, ale jeśli względnie często to powinien się nauczyć, większa szansa że twojemu coś mózg zeżarło albo celowo jest trudny.

3) To zupełnie zależy od faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nawet nie ma kto pomarudzić na mnie , chcę mieć żonę ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×